Skocz do zawartości
IGNORED

Zmiana nazwy na audiotrollero


mikel

Rekomendowane odpowiedzi

A jak wytykam komuś głupotę i mówię prawdę prosto w twarz to też jest trollowanie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda dyskusja jest więc też trollingiem, bo wymaga róznicy zdań, aby była dyskusją. ;)

 

Problem jest chamstwo i zwyke buractwo, a nie to że się ma inne poglądy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Nie, to jest atak personalny ;P

Już jestem spokojnijszy :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jak osoba dyskutujaca o czyms nigdy nie miala z tym czyms do czynienia ? Ale wyraza jednoznacze poglady - najczesciej jest przeciw.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towarzysze!

(to do tych co dużo krzyczą o trollach)

 

Początkiem takiej dyskusji powinno być zdefiniowanie pojęcia o którym dyskutujemy. No bo kto to jest troll?

- pytanie zasadnicze i ustawiające dyskusję

 

Na tym forum troll to ktoś "kto nie zgadza się z moim zdaniem/poglądem". Jeżeli to ma być powód banowania/usuwania użytkowników - to coś tu brzydko pachnie. Zresztą forum zmieni się w parę kółek wzajemnej adoracji: "Stefku ślicznie", "Jurku zgadzam się", "Marku masz rację" ..............

 

Na tym forum troll to przede wszystkim ktoś kto łazi po nieswoich tematach wyszukując w jego mniemaniu audiovoodoo i stara się co drugi post nawrócić majaczące w audio nirwanie osoby zaśmiecając wątek totalnie. Taki typ trolla jest najczęściej spotykany na tym forum. Gatunek bardzo nieprzyjemny...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

.

Ten kto doświatczył wybitnego zestawu w paskudnym pomieszczeniu i budżeciaka pod akustyką idealną odnajdzie spokój ducha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jak osoba dyskutujaca o czyms nigdy nie miala z tym czyms do czynienia ? Ale wyraza jednoznacze poglady - najczesciej jest przeciw.

Ośmiesza się.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

A jak wytykam komuś głupotę i mówię prawdę prosto w twarz to też jest trollowanie?

 

Jest różnica między : "kable nie grają idioto" a "wg mnie kable nie grają choc testowałem nawet z górnej półki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, taka osoba nigdy nie jest sama. Trolle dzialaja stadami. Wzajemnie sie wspieraja i osmieszaja oponenta. A po stronie prawdziwych forumowiczow nie ma takiej solidarnosci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, taka osoba nigdy nie jest sama. Trolle dzialaja stadami. Wzajemnie sie wspieraja i osmieszaja oponenta. A po stronie prawdziwych forumowiczow nie ma takiej solidarnosci.

Oj, nie biadol. Takie jest życie. jak się zbytnio samemu nie prowokuje to, i trole wymiękają ;)

 

Jest różnica między : "kable nie grają idioto" a "wg mnie kable nie grają choc testowałem nawet z górnej półki"

To róznica między buractwem a kulturą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum troll to przede wszystkim ktoś kto łazi po nieswoich tematach

Czekaj czyli mogę chodzić tylko po swoich tematach ?

A po obcych tylko w tedy gdy w 100% popieram autora ??

Inaczej jestem już trollem ???

hmmmm Kasi kraść, a Kalemu kraść ????

.....................................................................

Jest różnica między : "kable nie grają idioto" a "wg mnie kable nie grają choc testowałem nawet z górnej półki"

Tak tylko często jest jak to powyżej o Kalim napisałem...

Jak do mnie to ma być grzecznie, jak ja to mogę przy....la, la ,la

 

A po stronie prawdziwych forumowiczow nie ma takiej solidarnosci.

A kto jest ten prawdziwy ???

Kali który kradnie, czy ten co Kalemu kradnie ???

.......................................................................................................................

Hmmm i tak oto podpadłem 3 Kolegom...

A co mi tam, może nie pobiją

 

A i w żadnym wypadku to nie był mój:

atak personalny

tylko takie sobie

trollowanie

 

bez urazy mam nadzieję

Ogr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

ja miałem kilka przedziwnych starć, ale pod koniec nauczyłem się wychodzić z nich powiedzmy zwycięsko, podprowokować a zaraz.....zgłaszać, działało, Lech 36, djjakiśtam, Bumpalump (tu pewien nie jestem) męczą jak diabli czasem, pozostałych nie pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

ja miałem kilka przedziwnych starć, ale pod koniec nauczyłem się wychodzić z nich powiedzmy zwycięsko, podprowokować a zaraz.....zgłaszać, działało, Lech 36, djjakiśtam, Bumpalump (tu pewien nie jestem) męczą jak diabli czasem, pozostałych nie pamiętam

 

Taa ile mozna czytac w kółko to samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak: "Co ty piszesz za farmazony, kable grają u ciebie w głowie, masz za bardzo rozdzielczy system, dlatego piszesz takie bzdury!" :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa ile mozna czytac w kółko to samo?

tak, jak z telewizorem. Wyłączyć.

 

Ja przez te ileś lat wyrobiłem sobie już dawno zdanie, kogo warto czytać co może mnie zainteresować.

Czasem sobie popisze też gdzie indziej i z kim innym, dla rozrywki i zabawy. W końcu życie takie jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Ja przez te ileś lat wyrobiłem sobie już dawno zdanie, kogo warto czytać co może mnie zainteresować.

Czasem sobie popisze też gdzie indziej i z kim innym, dla rozrywki i zabawy. W końcu życie takie jest.

 

Racja tez tak robię, np wątek o kablach w "Inne" omijam bo jest tam cały czas klepanie o jednym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Na tym forum troll to przede wszystkim ktoś kto łazi po nieswoich tematach .."

 

Jak na forum (czyli miejscu publicznym) można łazić po "nie swoich" tematach?

Definicja od czapy. Spróbuj jeszcze raz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autorowi pewnie chodzilo o tematy w ktorych troll nie ma nic do powiedzenia lub tematy które są przysłowiową wodą na młyn i mozna w nich rozpieprzyć dyskusje (np kable)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Na tym forum troll to przede wszystkim ktoś kto łazi po nieswoich tematach .."

 

Jak na forum (czyli miejscu publicznym) można łazić po "nie swoich" tematach?

Definicja od czapy. Spróbuj jeszcze raz.

 

Uhhh jak ladnie wyrwane z kontekstu. W TVN sie zabawiasz? Celowo napisalem "nie swoich" bo w swoich tematach moze robic i pisac co mu sie podoba. Taki maly akcent zeby nie bylo ze chcialbym ograniczen. Masz zadatki J@aro. Albo juz jestes...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

.

Ten kto doświatczył wybitnego zestawu w paskudnym pomieszczeniu i budżeciaka pod akustyką idealną odnajdzie spokój ducha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

czeczen sam sie przyznawał po co tu zagląda. Powinien dostac bana na IP dozywotnio. Jak jednak widac chyba dostał bana na swoje drugie konto bo jakos go nie widac :) ale że trzeciego nie załozył???

 

Gdzie sie przyznal?

Trzeba miec napyerdolone w glowie, zeby zakladac tematy jak czeczen jesli faktycznie chodzilo mu o trolling, przeciez to szkods czasu normalnemu czlowiekowi na takie rzeczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Gdzie sie przyznal?

Trzeba miec napyerdolone w glowie, zeby zakladac tematy jak czeczen jesli faktycznie chodzilo mu o trolling, przeciez to szkods czasu normalnemu czlowiekowi na takie rzeczy.

 

Gdzies to jest w któryms temacie. Nie...po prostu trzeba miec kiepskie życie w realu by robic co czeczen :) trzeba takim osobom współczuc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co trzeba mieć w głowie, by pisać, jaki to wspaniały sprzęt ma ulubiony dystrybutor, a potem leżąc na podłodze u tego dystrybutora robić fotki, po czym "przypadkiem" mieć coś do sprzedania?

Ciekawe kto zgadnie o kim mowa :)

 

I jeszcze jedno - czy troll w rozumieniu paltona to troll?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Po zmianie na audiotrolleo powinna tez zmienic sie formuła. Trolle będą sobie spokojnie rozmawiac co oni tam nie mają bo wszystko gra tak samo, a trolle-audiofile będą ich atakowac "kup lepszy Cdek jak nie kupisz tos idiota" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto zgadnie o kim mowa :)

 

 

Bez podpowiedzi to ciężko, bo za dużo nicków do głowy przychodzi...

Ba.... znam nawet kluby po to założone....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez podpowiedzi to ciężko, bo za dużo nicków do głowy przychodzi...

Ba.... znam nawet kluby po to założone....

 

Nick zaczyna się . ... na e!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum wiekszosc zakladanych tematow, to tematy pytajace. Czyli jaki wzmacniacz do tych kolumn?, jaki cd do tego wzmacniacza?, jakim kablem podlaczyc? jaki system do 3000?, co do sluchania jazzu?, itp. W wiekszosci tych tematow ludzie pytaja na jaki sprzet wymienic ten juz posiadany, ale dysponuja kwota, ktora pozwala jedynie na wymiane sprzetu na inny w tej samej klasie cenowej, co nie ma wiekszego sensu. I w momencie, kiedy pojawi sie w takim temacie osoba, ktora doradza wstrzymanie sie z zakupem zostanie zjechana i uznana za trola przez osoby, ktore wlasnie maja cos do opchniecia i staraja sie nakrecic autora tematu na jakis towar. Nie jest tak zawsze, ale czesto sie spotyka.

Podobnie jest w tematach kablowych. Osoby slyszace kable (nic do nich nie mam), potrafia doradzac rozne modele kabli forumowiczom posiadajacym budzetowy sprzet. Natomiast w innym watku, gdzie zetkneli sie ze sceptykami potrafia napisac, ze na budzetowym systemie roznic nie da sie zauwazyc.

W zwiazku z tym mozna uznac takie osoby za troli poniewaz zasmiecaja forum wprowadzajac innych uzytkownikow w blad. Nie mam zamiaru tutaj zaczynac rozmowy o wplywie kabli na brzmienie, tylko o wplywie jaki wywieraja jedni userzy na drugich wprowadzajac ich w blad. Ktos normalny, kto przeczyta w jednym watku, ze kable w budzetowym systemie nie zagraja a za chwile w drugim temacie czyta porady na jaki kabel do budzetowego systemu sie zdecydowac zaczyna sie zastanawiac kto tutaj tak naprawde troluje, tymbardziej ze odpowiedzi w obu tematach zamieszczane sa przez osobe o tym samym nicku.

To jak to jest z trolami? Kto jest trolem? Ten kto dobrze radzi, czy ten co szuka frajera, bo ma cos do opchniecia?

 

Towarzysze!

(to do tych co dużo krzyczą o trollach)

 

Początkiem takiej dyskusji powinno być zdefiniowanie pojęcia o którym dyskutujemy. No bo kto to jest troll?

- pytanie zasadnicze i ustawiające dyskusję

 

Na tym forum troll to ktoś "kto nie zgadza się z moim zdaniem/poglądem". Jeżeli to ma być powód banowania/usuwania użytkowników - to coś tu brzydko pachnie. Zresztą forum zmieni się w parę kółek wzajemnej adoracji: "Stefku ślicznie", "Jurku zgadzam się", "Marku masz rację" ..............

 

Dokladnie. Warto dodac, ze zbierze sie wtedy gromadka biznesmenow, ktorzy takimi tekstami beda lizac sie po jajkach i nakrecac sobie interes.

Wydaje mi sie, ze tylko o to tutaj chodzi, normalnie strach z czyms sie nie zgodzic.

 

Jezeli jest to forum dla fanow audio, to wypowiedzi powinne byc szczere i majace jakies uzasadnienie. Powinnismy tworzyc zgrana paczke i pomagac sobie a nie traktowac forum jak gielde i zachowywac sie jak na bazarze.

Masz cos do opchniecia to diluj tam gdzie jest do tego wyznaczone miejsce.

Mam wrazenie, ze niektorzy traktuja kazdy nowy temat, jako potencjalne zrodlo dochodu i to widac golym okiem. Nie raz i nie dwa spotkalem sie z wypowiedziami osoby, ktore sugerowaly zakup danego sprzetu lub kabla i za kazdym razem byl to ten sam produkt. To o czym to swiadczy?

Kto tutaj troluje!?l

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilkunastui osobom pomogłem na pw. Teraz z tego odchodzę, bo nowy narybek uważa że mu się to należy jak psu micha...

Sorry nie należy się...

 

A wracając do pomagania, bardzo często poza polecaniem czegoś, bardzo dużo klocków odradzałem.

W sumie ludzie kupowali (sami sobie sprzęt wyszukali - dla jasności), osłuchali się i dziękowali. Czyli rady były OK.

A czemu na pw ??? A bo nie chce mi się szarpać z jednym, czy drugim złomiarzem właśnie....

Po co mi to ???

Zebra to kuń - OK. kuń...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.