Jump to content
IGNORED

Cayin A-88T

kamil79

Recommended Posts

Na początku 12 k, potem Fotopub (ówczesny dystrybutor) się zreflektował i obniżył cenę do 9,5 k

Cena jest mocno przesadzona, ja swój wystawiałem z lampami nos w pre za 4,8k a po 4 miesiącach wiszenia w ogłoszeniach poszedł sporo taniej :(

Realna cena to 3,8-4,2k

zieki panowie,a moze widzicie jakąś ciekawa oferte lampy lub integry bo przyznam ,ze juz mnie nosi ..Tydzień bez muzyki to stanowczo za duzo.

CAYIN A-70T

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) na gotowo w kraju 6700zł.

Na gotowo w kraju za 6700 dam w ciemno,ktos moze mi pomoc go sprowadzic ?

Ja tam kupuje. Bardzo dobry sklep. Mega bezpiecznie i profesjonalnie opakowane transportowe. Ponadto każdy zakupiony sprzęt jest sprawdzany przez 120h zanim trafi do odbiorcy. Zapobiega to takim sytuacjomm jak np. Wyjmujesz i niegra :( . Poczytaj o tym na ich stronie. Wszystko jest opisane. Mój znajomy zostawił u nich ponad 50.000 zł i nigdy nie było słuchy poza tym to najtańszy sklep w Chinach.

czy ktos sie orientuje czy do tej ceny 5200 cos jeszcze trzeba doliczyc , jakies cła ,opłaty itd... i ile to moze kosztowac?

od ceny zakupu plus koszt transportu naliczone się cło ale to chyba max 5% o ile w ogóle. Teraz do tego wszystkiego razem VAT 23% i to tyle.

lepiej naprawić na miejscu. Ale ten sprzęt chyba się nie psuje.

Pewnie to kwestia indywidualna, na jaki egzemplarz trafisz.

Mój chodził bezawaryjnie 8 lat.

Konstrukcja jest na tyle prosta, że każdy serwisant obeznany choć trochę w konstrukcjach lampowych poradzi sobie z ewentualna naprawa.

Do kielc wzmacniacz z linku.Nie bez odsłuchu-widziałem filmik na youtube:)Nie mam paypal

No to gorzej, ze tak daleko ode mnie, bo moglbys go sobie u mnie odsluchac - tzn A88T. Chyba, ze odleglosc Cie nie przeraza. Jestem przekonany, ze to bedzie identyczne granie jak z A70T. Mialem rowniez monobloki 860 70 W i zarowno ja, jak i znajomy, ktory je ode mnie wzial stwierdzil, ze graja tak samo. Przedtem mial on rowniez A88T.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.