Skocz do zawartości
IGNORED

Witam Wszystkich. Pytanie starszego nowicjusza :)


Mathizz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich:) Aktualnie posiadam zestaw audio: wzmacniacz HK980 + bluray HK BDT30 + B&W 604S3. Przy dłuższym słuchaniu płyt CD dźwięk staje się natarczywy i drażniący. Wydaję mi się że ten wzmacniacz nie pokazuje w pełni możliwości tych kolumn. Zamierzam zmienić źródło dźwięku na klasyczny odtwarzacz płyt oraz wzmacniacz na inny mocniejszy. Jaki używany wzmak polecilibyście do 2000zł? Na razie moim jedynym typem jest NAD319, a dokładnie ten egzemplarz:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolejne pytanie to czy ten wzmacniacz zagra lepiej, zależy mi na ociepleniu dźwięku i wyciszeniu delikatnie góry, lubię soczysty sprężysty bas (dlatego wybrałem właśnie B&W604S3 po przesiadce z DALI Suite 2.8 gdzie basu mi brakowało)

Kolumny stoją w pomieszczeniu 35m2. Bardzo chciałbym poznać Wasze zdanie na ten temat i ewentualnie o jakieś porady, sugestie.

Jestem waszym cichym czytelnikiem od kilku lat, a to jest mój pierwszy post. Pozdrawiam :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAD będzie grał " cieplej " i przyhamuje zapędy tych kolumn tylko 1600zł za 15 letni wzmacniacz a do tego model który do najtrwalszych nie należy .

Cieniutko to widzę .

 

Poszukaj modelu C350 . Nie ma takiej mocy i młodszy nie jest ale jest mniej awaryjny i o połowę tańszy .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.