Skocz do zawartości
IGNORED

Interkonekt XLR w granicach 3-4 tys. używany [do 10 tyś. nowy]


kenaj

Rekomendowane odpowiedzi

Zdaje się moderator przewietrzył trochę ten watek. :)

Spróbujemy więc tego Harmonixa, będzie i taniej niż Sulek i mniej ryzykownie że się nie wpasuje.

Tak swoją drogą, trudno uwierzyć by rodzimy konstruktor z drutu 3N, wcale nie miedź monokrystaliczna, skręcił lepszy kabelek niż te uznanych firm za którymi stoją laboratoria, materiały i lata doświadczeń, prawda?. Ale dopóki nie zweryfikuje się, nie wie się. Choć zazwyczaj takie próby drogo kosztują.

 

Recenzję kabli Sulek pisało jakieś dziecko, 6 stron udziwnionych metafor i analogii a nie wiele tresci merytorycznej. To za mało by sprzedać kawalek drutu za 6 tys. zl. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kenaj

 

Albo prowokujesz, albo Cię kręci ten Sulek:)

Zachowaj przy tym rozwagę i nie wymyślaj faktów wedle Twego widzi mi się:

trudno uwierzyć by rodzimy konstruktor z drutu 3N, wcale nie miedź monokrystaliczna

Ani ja, ani recenzent nie podaje danych na temat jakości miedzi. Ty podajesz. Skąd masz takie informacje?

Nikt nie każe kupować kabli Sulek w ciemno, ale Ty znowu piszesz:

takie próby drogo kosztują.

Można wypożyczyć i oddać. Obowiązują cywilizowane zasady. Nie ma ryzyka.

Recenzję kabli Sulek pisało jakieś dziecko, 6 stron udziwnionych metafor i analogii a nie wiele tresci merytorycznej

Cóż z tym fantem począć?

Ano dziecko zrobiło, dziecko opisało, dziecko rozpowszechnia. Taka dziecięca krucjata. Sting przewidział?:)

 

I dochodzimy do Twojego wniosku:

To za mało by sprzedać kawalek drutu za 6 tys. zl. :)

Uważasz konstruktora, recenzenta i mnie za oszołomów i zgrywusów, a tych, którzy kupili kable Sulek za ich ofiary?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babatular..

...stronę wcześniej napisałem że kable (jak to pięknie ujął Sly) za nieWILE mogę przesłać na przetestowanie

3 sieciowe + głośnikowe + IC cena 8tys + - ....ustaw taką samą ilość kabli do 20tys (nowe)

poprosimy na forum kolegów najlepiej dwóch, trzech aby u siebie porównali moje za nieWILE z Twoimi.....co Ty na to?

....nie będę dyskutował z opinią kolegów....przyjmuje werdykt z pokorą:)

....stawką jest butelczyna gorzały do 200zł....jak moje za nieWILE lepiej sie sprawdzą to poproszę Absynt 80% :)

 

....stary Babo to tylko zabawa...:)......za chwilę dopiję poranną kawę i pomykam na poranny rozruch

czekam na odpowiedz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie testuję kabli zrobionych młotkiem i w garażu w dodatku przez amatorów ( jaka maja wiedzy np. z metalurgii Ci wszyscy szamani).

 

Poza tym mój czas jest bardzo, bardzo cennny - więc wykonanie rzetelnego testu kabli przez mnie musiałby Cię dużo więcej kosztować niż butelczyna za 200zł. W dodatku kable musiałbym rozebrać przeciąć wykonać pomiar czytsości przewodnika, itd. - więc nie wiem czy poświęcisz 8 tys złotych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie testuję kabli zrobionych młotkiem i w garażu w dodatku przez amatorów ( jaka maja wiedzy np. z metalurgii Ci wszyscy szamani).

 

Poza tym mój czas jest bardzo, bardzo cennny - więc wykonanie rzetelnego testu kabli przez mnie musiałby Cię dużo więcej kosztować niż butelczyna za 200zł. W dodatku kable musiałbym rozebrać przeciąć wykonać pomiar czytsości przewodnika, itd. - więc nie wiem czy poświęcisz 8 tys złotych.

 

:):):)....Stary Baba wycofał się rakiem....

 

żle mnie zrozumiałeś....kable nie miały iść do Ciebie tylko do kolegów z forum wcześniej poproszonych przez nas aby je przetestowali

w klubie Harbetha napisałem że mnie nie interesuję jak S.Witkowski robi te kable może być tak że w garażu w oparach dymu i alkoholu

z młotkiem w ręku dzierga kable....dla mnie to nie ma znaczenia.....liczy się tylko jak ,,grają,, ....chyba tyle w temacie

brykaj dalej:)

miłego dnia życzę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz rzetelnego testu - to masz moja propozycję

kto ma testować te kable - wyznawcy lampizatora , bazodruta, graj pudeł , veluma, i innych cudownych wytworów szmanów, czy smiesznych harbethów za 60 tys zł ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....poproszę o przetestowanie kabli Stefka i Marslo....pasuję Ci?

od razu zaznaczam.....Stefka znam tylko z dwóch może trzech rozmów przez telefon

z Marslo nigdy nie rozmawiałem nawet nie pisałem do niego......

możemy również poprosić Milimetra i Moreno...pasuje?

tylko wcześniej Ty musisz wystawić swoje kable w liczbie 3 sieciówki 1 IC 1głośnikowy...policzymy przeliczymy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pasuje mi - napisałem Ci propozycje rzetelnego testu.

P.S Stefek ma Reyimo - wiec nawet by się nadał :) - tylko tam chyba jest coś próżniowego

Ale Marslo z kolumnami tubowymi które podbarwiają dźwięk - a do tego jeszcze lampizator z paździerzem w środku i chiński Ayon - proszę Cię nie rozśmieszaj mnie

Milimetr ma super kolumny - ale ja nie znoszę lamp :)

Moreno ma fajne kolumienki i lubi Sonusa - wiec who know - może by się nadał z tym Krellami :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pasuje mi - napisałem Ci propozycje rzetelnego testu.

P.S Stefek ma Reyimo - wiec nawet by się nadał :)

Ale Marslo z kolumnami tubowymi które podbarwiają dźwięk - a do tego jeszcze lampizator z paździerzem w środku i chiński Ayon - proszę Cię nie rozśmieszaj mnie

 

takie tandetne kable jak WILE nie powinny zagrać dobrze w żadnym systemie wg Ciebie...skąd te obawy?

ale zamykam temat i nie zawracaj mi więcej dupy:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją najnowsza sieciówkę słucham drugi miesiąc i wiem że już nie jest do końca tylko sieciówką ale także jest już kondycjonerem,

 

Komu chcesz ten kit wcisnąć? Zrobiłeś jakieś pomiary? Może się nimi pochwalisz?

 

Dominator! Śmiech na sali :)))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jafi,

nie rozumiem skąd ta napastliwość?

Nigdzie nie sugerowałem ze Ty jesteś dzieckiem ani konstruktor kabli jest dzieckiem. Nigdzie nie sugerowałem, że nie słuchałeś innych drutów. Bo chyba nie ty sam pisałeś tą "recenzję" kabli? a może? Wyraziłem jedynie swoją opinię o merytorycznej wartości tej tz. "recenzji"

Spodziewałbym się więcej dystansu, umiaru, nawet jeśli o promocję chodzi.. ze strony dystrybutora.. W ten sposób napewno nikogo nie przekonasz do ich zakupu.

Przyjmij do wiadomości ze ja nie chcę tych kabli. Wolałbym spróbować tych Wile, I cena rozsądniej ustawiona, a i wtyki budzą większe zufanie (miedż nie zabezpieczona śniedzieje jednak). itd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wile nie mają w tej chwili, trzeba czekać, więc je sobie odpuszczę. Mirek zdaje się wie co mówi i jest to bardzo dobra propozycja do wypróbowania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie, właśnie.... hehehe.. :-)

 

Z nazwą trzeba uważać też wypuściłem serię fajnie grającą z lampą o nazwie Bubble i dupa bo rodak to prościej i po polsku czyta :)

 

Nic to, wchodzi nowa seria RCA, już się najpierw pięć razy zastanowię nad nazwą :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę po wielu wpisach odbieram cię jako osobę o skrzywionej psychice ale mimo to ci spróbuję odpowiedzieć.

 

1. Sieciówka Dominator była poza moim skromnym systemem wpinana w już bardzo dobrych systemach! Opisała to osoba (Tomkly- niestety odszedł i paru innychz forum przez takich osobników jak ty które moderacja hołubi nie wiem dla czego?) która na prawdę świetnie słyszy! Jak usiedliśmy i zaczęliśmy przepinać w systemie różne dobre kable doskonale wiedzieliśmy jak i w którą stronę się zmienia dźwięk żeby był naturalny! Nie byłem u Tomklego ale on u siebie we własnym systemie właśnie testował Dominatora. Opis możesz sobie poczytać w linku poniżej; UWAGA! Tylko najpierw coś zażyj przynajmniej jakieś relanium proszę! Powstrzyma to u ciebie nieodpartą chęć bezmyślnego klepania w klawiaturę i kolejnych ataków na moją osobę i to co tworzę!

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Najciekawsze że mam trochę odmienne zdanie od tej opinii, twierdzę że w moim systemie! Dominator najlepszy jest do DAC-a i do Napędu CD tak że wychodzi to co wychodzi , czyli trzeba sobie posłuchać w swoim systemie albo nam pasuje albo nie. Walenie bezmyślne w klawiaturę i ataki osobiste tego nie zmieniają. Zawiść to bardzo brzydka cecha charakteru.No ale podobno maluczcy tak mają :(

 

 

2.Nowa prototypowa sieciówka nazwijmy ja roboczo 1,3 o długości 1,3metra poza tym że fajnie gra podpięta przed listwą (takie jest moje zdanie) Ma zastosowanie poza audio otóż mimo mierzonego spadku napięcia na niej potrafi dostarczyć więcej prądu i "zabij" ale nie wiem dla czego ;) Silnik dużego przemysłowego odkurzacza wchodzi na wyższe obroty a czajnik gotuje 4% szybciej wodę.

 

Dla tego twierdzę że nie jest to tylko sieciówka ale kondycjoner!

 

3.Jak nie zażyłeś tabletek to natychmiast zażyj!

 

Nie interesują mnie kwieciste opisy, tylko pomiary.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szanowny klonie. Pisać to każdy potrafi. O skrzywionej psychice też. Ale konkretów brak. Aparatury pomiarowej i aparatu matematycznego również. Podstaw i rozumu takoż.

Więc to wszystko to bajeczki, którymi łatwo oszukać naiwnych, podatnych na sugestię biednych amatorów "dobrego" dźwięku".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, kloniku. Już tu był taki jeden kolega, który miał od dawna pozakładane kilka kont. Nawet prowadził dialogi sam ze sobą.

Posądzanie kogoś o chorobę psychiczną nie jest zbyt eleganckie, zważywszy fakt, że posądzający ma na forum podwójną tożsamość.

Na dodatek oszukuje :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojęć, które nie mają miary się nie mierzy. Nie wiedzialeś? Poczytaj, pomyśl, potem pisz.

 

A temperaturę nierzymy termometrem :))

 

Barwę mierzymy kolorymetrem :)

 

A przestrzeń? To już zależy jaką i jaką przyjmiemy w tej przestrzeni miarę :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie "szkoda ci czasu", a nie "szkoda tobie czasu" :)) I nie "kręci ciebie to" tylko "kręci cię to" :)

 

Nie, nie szkoda mi czasu. Interesuje mnie sam fakt "słyszenia" kabli. To jest dosyć kuriozalne i dlatego staram się dociec przyczyn. Mogę się oczywiście mylić, ale wszelkie próby uzyskania jakichkolwiek sensownych informacji od doświadczających tego zjawiska, w tym także producentów niestety nie dały rezultatu.

 

Próbuję więc dalej. Jeśli masz jakąś sugestię, oczywiście na temat i sensowną to szczerze jej oczekuję :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...myślałem że Baba podejdzie do zakładu który zaproponowałem na luzie tak jak wcześniej napisałem dla zabawy

ale odniosłem wrażenie że gościu bardzo poważnie do tego podszedł na takiej spince....być albo nie być

takie spięcia powodują tylko niemiłą atmosferę między ludzmi którzy mają wspólne hobby....to nikomu nie jest potrzebne

zaczął wybierać systemy które mu pasują....przecież to kable miały być sprawdzane a nie sprzęty. Ważne również jest że zaproponowałem

aby Baba dobrał kable (dowolnej firmy) do 20tys....sytuacja powinna być odwrotna. Jeżeli WILE są tak tandetne jak Baba uważał to

już na wstępie powinien zareagować jak to....WILE 8tys a kable wybrane przez Babe 20tys .....ja bym nie przyjął takiego zakładu

 

przynajmniej w takiej formie....jeżeli WILE to totalna tandeta to pewnie coś lepszego znajdzie się nie za 20tys tylko 5tys albo połowę

tego co kosztują WILE tz 4tys......dałem górką 12tys ale wyszło jak wyszło....zdaje sobie sprawę że system Stefka jest

doskonale dopracowany i jakieś tam WILE tylko mogą zdegradować dzwięk ale się tego nie obawiałem Baba do Stefkowego

systemu musiałby dobrać wszystkie Harmonixy i tu by cenowo się wyłożył....natomiast co do Marslo to powiem tak....

z tego co wiem lubi acrolinkowe granie natomiast cały set WILE to mała namiastka IC 6300 i myślałem że WILE mogą się wpasować

u Marslo....ja do tego podchodzę na luzie przecież musiałem się liczyć z tym że w każdym systemie kable zaproponowane prze zemnie

zagrają gorzej....nie runął bym z tego powodu:). A Baba miałby dobrą butelczynę na sobotni wieczór...

 

WILE to oferta dla średniaków takich jak ja i szczebel niżej (bez urazy)...

to nie jest oferta dla grubasów z wagi ciężkiej takich jak Szymon, Sly, Stefek, Stary Audiofil, Axolotl, itd

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

system Stefka jest

doskonale dopracowany

 

 

Mirek dokładnie tak jest,dlatego w zasadzie nie interesują mnie kable inne niż firmowe,

pojawiły się nowe Harmonixy i te zamierzam sprawdzić :)

 

Czasem dla własnego doświadczenia coś tam jeszcze pożyczę,ale niestety kable SoundArtu zostały na tym forum tak obrzydzone,

i to paradoksalnie przez miłośnika tychże właśnie,że osobiście nie dziwię się,że ludzie tak je odbierają.

 

Nie wiem czy Wile to oferta dla średniaków,nie interesują mnie,z kilku powodów,

Harmonixy to także średnia półka cenowa,ale tych będę słuchał chętnie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

niestety kable SoundArtu zostały na tym forum tak obrzydzone,

i to paradoksalnie przez miłośnika tychże właśnie,że osobiście nie dziwię się,że ludzie tak je odbierają.

 

 

 

zgadzam się z tym całkowicie kable SoundArtu zostały obrzydzone.....

 

.....jak ktos będzie chciał kupic te kable to przemilczy takowy zakup albo powie

 

,, no wiesz kupiłem kable na literę W:),,.....Stefek ja się z tego śmieję u mnie fajnie grają a jak długo pozostaną? czas pokaże

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie fajnie grają

 

I o to chodzi.

 

 

jak długo pozostaną?

 

Tego to nigdy nikt z nas nie wie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta napastliwość?

Odwracasz kota ogonem. To Ty napadłeś na kable Sulek po przeczytaniu recenzji.

Z mojej strony otrzymałeś sprostowania Twoich nieprecyzyjnych wypowiedzi i zarzutów.

 

Uważam, że półprawdy i kłamstwa należy wyprostować.

Tutaj kolejne z Twojego repertuaru:

Bo chyba nie ty sam pisałeś tą "recenzję" kabli? a może?

Każdy może szybko ustalić, że recenzent urzęduje w Krakowie, a ja w Gdańsku.

Po co mnie zaczepiasz? Twoja wiarygodność jest sezonowa.

Wyraziłem jedynie swoją opinię o merytorycznej wartości tej tz. "recenzji"

I kolejna manipulacja:

Merytoryczną wartość recenzji możesz podważyć racjonalnymi argumentami. A gdzie one się podziały?

Druga subiektywna możliwość to posłuchać.

Ale Ty nie chcesz.

Stąd -

nie pisz więcej o czymś, czego nie znasz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwracasz kota ogonem. To Ty napadłeś na kable Sulek po przeczytaniu recenzji.

Z mojej strony otrzymałeś sprostowania Twoich nieprecyzyjnych wypowiedzi i zarzutów.

 

Uważam, że półprawdy i kłamstwa należy wyprostować.

Tutaj kolejne z Twojego repertuaru:Każdy może szybko ustalić, że recenzent urzęduje w Krakowie, a ja w Gdańsku.

Po co mnie zaczepiasz? Twoja wiarygodność jest sezonowa.I kolejna manipulacja:

Merytoryczną wartość recenzji możesz podważyć racjonalnymi argumentami. A gdzie one się podziały?

Druga subiektywna możliwość to posłuchać.

Ale Ty nie chcesz.

Stąd -

nie pisz więcej o czymś, czego nie znasz.

 

Jacku.....jesteś na najlepszej drodze aby druty Sulek zostały obrzydzone:):)

nie mam powodu aby twierdzić że te kable zle graja ale jednak 6tys za IC to nie jest mało

pamiętam jak kiedyś przysłałeś mi głośnikowego Entreqa (zapomniałem jaki model cena ponad 20tys)

tak niechętnie ten kabel wziąłem na odsłuch ale okazał się bardzo dobry.....i potwierdziły się Twoje słowa

.... co prawda wtedy kupiłem Anaconde Z-TRON która w Accu lepiej się sprawdziła ale .....

z czystej ciekawości pożyczę od Ciebie kiedyś jakiegoś Sulka

 

Pozdrawiam

 

P.S ....pamiętam że wtedy Roger przesłał mi głośnikowy (jako ciekawostkę) Argento FMR cena grubo ponad 50tys ten kabel kompletnie u mnie nie ,,zagrał,, ....zdecydowanie wtedy wybrałbym Enreqa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..czy autor wątku przesłuchał już jakieś kable.... pierwsze wnioski....spostrzeżenia....

 

Chyba po tym co tu przeczytał...wystraszył się;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.