Jump to content
IGNORED

Wybór karty do gamingu

Sarga

Recommended Posts

Witam,

lecę prosto z mostu :)

Do wyboru mam dwie karty: Audiotrak Prodigy HD2 oraz Xonar DX, pod słuchawki HyperX Cloud. Najważniejszą rzeczą która mnie tu kieruje jest Counter Strike, gdzie zależy mi oczywiście na pozycjonowaniu i innych takich. Teraz staję przed wyborem, słuchanie muzyki na jakiejkolwiek karcie na pewno będzie lepsze niż na zintegrowanej, która specjalnie mi teraz nie przeszkadza (tak, wiem, słaby słuch :D ), dlatego muzyką tak bardzo się tu nie przejmuję. Która więc z tych dwóch kart okaże się lepsza?

Pozdrawiam

PS. Jeszcze jedno pytanko - słyszałem że wymiana opampów to naprawdę duży krok do przodu dla karty, ale czy mogą one także wpływać pozytywnie na odtwarzanie w grze? Nie mówię tu o jakości dźwięków ale o tych cechach, które graczowi się przydadzą praktycznie.

Guest kennijczyk

(Konto usunięte)

W wyborze karty nie pomoge, moja sie kurzy jako ze uzywam DACa tylko. Chcialem tylko napisac ze szacuneczek za CS. Ja biegalem po aztecu od 2000roku przez pare dobrych lat, nie wiedzialem ze wciaz sie w to gra jeszcze :)

Mam zamiar kupić HyperX Cloud I, nie II :)

Dlatego do nich potrzebuję dźwiękową, która na pewno da mi więcej niż zwykła USB z wersji II.

BioPlayer, a jakie inne jeszcze polecasz? Jeszcze nic nie zamawiałem, dlatego jestem otwarty na propozycje, choć wiele dobrego o Cloudach słyszałem.

A może te:

SteelSeries Siberia Elite Prism z kartą USB na pokładzie

Z recenzji:

"Muszę przyznać, że przesiadka z modelu Kingston HyperX Cloud była dla mnie dość trudna. Powód jest bardzo prosty – Kingstony powstały w oparciu o słuchawki Takstar PRO 80 zaprojektowane głównie z myślą o odtwarzaniu muzyki. Wrażenia w czasie jej słuchania były moim zdaniem lepsze od tego co zaproponowały słuchawki Steelseries. Z drugiej jednak strony w czasie grania Siberia Elite Prism spisywała się po prostu doskonale (nieco lepiej od Kingstonów)."

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Tutaj niestety problem mi sprawia cena (za HyperX + karta dam jakieś 200zł mniej) oraz niechęć i nieufność do słuchawek Steelseries (chociaż przyznam że te wyższe modele jak podany przez Ciebie jest naprawdę dobry i ceniony).

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.