Skocz do zawartości
IGNORED

CYRK PRZYJECHAŁ! :)


il Dottore

Rekomendowane odpowiedzi

"Władze Słupska, w tym sam włodarz miasta, nie zgadzają się na to, by w mieście odbywał się cyrkowy występ. Chodzi przede wszystkim o wątpliwości związane z przestrzeganiem praw zwierząt. - Nie wyrzuciłem cyrku ze Słupska, tylko nie udostępniłem przestrzeni, która należy do miasta – mówił gość Moniki Olejnik. Dodał, że "żadne pieniądze nie są warte cierpienia jakiejkolwiek istoty żyjącej".

- Dla mnie kwestia tresury zwierząt w cyrku jest nie do zaakceptowania w XXI wieku. Zwierzęta są zmuszane do nienaturalnych zachowań. Nienaturalnie dla psa jest skakanie przez płonącą obręcz. Nie ma żadnego powodu, by to akceptować - podkreślił."

 

BUHAHAHAHAHA!!!

Padłem,po prostu padłem!

Sam nie znoszę cyrku i wali mnie serdecznie, czy Cyrk Arena wystąpi w Tęczowym Mieście, czy też nie wystąpi, ale definicja naturalności w/g Biedronia powaliła mnie na kolana! :)

Więc pies skaczący przez obręcz NIE JEST NATURALNY ale gdy jeden facet zapina drugiego w 4 litery TO JEST NATURALNE!!!

No to niech Biedroń z "żoną" wystąpi gdzieś w cyrku skoro to jest takie "naturalne"! :)

LUDZIE!!! PADŁEM!! :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jak się było w cyrku na wiejskiej to nie ma co się dziwić, że Biedronka po takiej tresurze ma awersje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaleźli sobie nowego bohatera. Natężenie Biedronia w mediach jest takie, że boję się otworzyć konserwę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaleźli sobie nowego bohatera. Natężenie Biedronia w mediach jest takie, że boję się otworzyć konserwę.

 

Sądzę że Biedroń w przyszłości po wyjściu ze słupskiej przechowalni będzie mieć wyznaczoną przez swoich mocodawców do odegrania jeszcze ważną rolę w Polsce.

A potem w nagrodę PE czy KE - jak Tusk.

 

Na pewno rozwój kariery Ciepłego Roberta warto obserwować...

Myślisz że on na tym zadupiu znalazł się przez przypadek? Przecież to musiało być poprzedzone dogłębną analizą zrobioną przez fachowców najwyższej klasy - gdzie w polskim mieście średniej wielkości władza jest na tyle słaba i znienawidzona, że wystawienie Biedronia może dać mu realną szansę na zwycięstwo?

I teraz przeanalizuj miasta sąsiednie - Koszalin, Bydgoszcz, Toruń... czy tam po wyborach samorządowych nastąpiła zmiana władzy?

No właśnie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie kiedy Polakom obrzydnie taka nachalnie wciskana im cegła. Jak na razie akcja wygląda na robioną mocno bez wyczucia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc pies skaczący przez obręcz NIE JEST NATURALNY ale gdy jeden facet zapina drugiego w 4 litery TO JEST NATURALNE!!!

No to niech Biedroń z "żoną" wystąpi gdzieś w cyrku skoro to jest takie "naturalne"! :)

LUDZIE!!! PADŁEM!! :)))

 

no niestety tak juz jest w naszym obecnym zepsutym - zboczonym swiecie , byc moze gdyby zwierzeta byly tej samej plci to wtedy biedroniowi by sie spodobalo :))

 

cyrki istnialy od tysiecy lat a teraz niektorzy wynaturzency ,zboczency , ludzie zyjacy sprzecznie z natura! zaczynaja na nowo definiowac pojecia zla i dobra

 

ten gosciu ze Slupska to dupa a nie polityk, on probuje zbijac popularnosc tylko skandalami

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no niestety tak juz jest w naszym obecnym zepsutym - zboczonym swiecie , byc moze gdyby zwierzeta byly tej samej plci to wtedy biedroniowi by sie spodobalo :))

 

cyrki istnialy od tysiecy lat a teraz niektorzy wynaturzency ,zboczency , ludzie zyjacy sprzecznie z natura! zaczynaja na nowo definiowac pojecia zla i dobra

 

ten gosciu ze Slupska to dupa a nie polityk, on probuje zbijac popularnosc tylko skandalami

Przychodzi facet do Dyrektora Cyrku.

- Mam taki numer: pies z psem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości czy jeśli ktoś jest żydem, homoseksualistą, osobą upośledzoną umysłowo nie może nic mądrego powiedzieć ???

 

Bo akurat zwierzęta w cyrku mają ostro przes**ne

 

Ale kogo tam obchodzą zwierzęta - no nie ???

 

I jeszcze jedna rzecz, ja stary jestem, przez życie przewinęło mi się masę pięknych kobiet (nie napisze dosadniej, ale chyba wiadomo o czem piszę)

Zdarzało mi się i pić i balować z ludźmi o orientacji homoseksualnej i jakoś nie miałem obaw iż nagle mi się pan X spodoba, owszem czasami człowiek się budził u boku pani o urodzie ciut innej od preferencji, albo karnacji mocno orientalnej, ale zawsze to była pani...

 

A jak tak słucham psioczenia Kolegów to mam wrażenie iż zostawieni sam na sam z naga panią i panem niektórzy by mieli ostry dylemat...

 

O rodaków i homo sapiens bym się nie martwił na Waszym miejscu - homoseksualizm był już w epoce jaskiniowej i póki co ludzie mają się dobrze....

Acz podkreślam żony niektórych kolegów chyba powinny się poczuć mocno zaniepokojone....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości czy jeśli ktoś jest żydem, homoseksualistą, osobą upośledzoną umysłowo nie może nic mądrego powiedzieć ???

 

Bo akurat zwierzęta w cyrku mają ostro przes**ne

a malo jest ubogich albo bardzo ubogich w Slupsku ?

niech on najpierw o ludzi dba a potem o zwierzeta

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi facet do Dyrektora Cyrku i mówi:

Panie, mam taki numer, że ludzie oszaleją! - Niech pan sobie wyobrazi cały sufit cyrku obwieszony balonami z gównem. A na arenę wjeżdżają konie. Na każdym koniu amazonka. Z łukiem. I amazonki zaczynają galopować w koło. Unoszą łuki. Zaczynają strzelać do balonów. Przebijają je po kolei, a całe gówno spada na dół. Przebijają wszystkie. Na dole wszystko jest nim pokryte.

Widzowie w gównie, arena w gównie, orkiestra w gównie, konie w gównie, amazonki w gównie...

I wtedy wchodzę ja... - CAŁY NA BIAŁO.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi facet do Dyrektora Cyrku i mówi:

Panie, mam taki numer, że ludzie oszaleją! - Niech pan sobie wyobrazi cały sufit cyrku obwieszony balonami z gównem. A na arenę wjeżdżają konie. Na każdym koniu amazonka. Z łukiem. I amazonki zaczynają galopować w koło. Unoszą łuki. Zaczynają strzelać do balonów. Przebijają je po kolei, a całe gówno spada na dół. Przebijają wszystkie. Na dole wszystko jest nim pokryte.

Widzowie w gównie, arena w gównie, orkiestra w gównie, konie w gównie, amazonki w gównie...

I wtedy wchodzę ja... - CAŁY NA BIAŁO.

A w Słupsku wchodzi Biedroń, cały na tęczowo.

Zamiast Cyrku będą mieli Paradę Równości z liżącymi się pedałami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubri ty chyba jestes jeszcze bardziej zboczony od biedronia ?? o co chodzi w twoim kawale ??

 

a moze w Slupsku otworzyc cyrk z lizacymi sie facetami, ktorzy by robili cwiczenia fizyczne z golymi tylkami ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam widzisz Shrek777 że tu nawet dowcipy trzeba wyjaśniać :-). Tu jakieś towarzystwo kryptopederastów jest :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Władze Słupska, w tym sam włodarz miasta, nie zgadzają się na to, by w mieście odbywał się cyrkowy występ. Chodzi przede wszystkim o wątpliwości związane z przestrzeganiem praw zwierząt. - Nie wyrzuciłem cyrku ze Słupska, tylko nie udostępniłem przestrzeni, która należy do miasta – mówił gość Moniki Olejnik. Dodał, że "żadne pieniądze nie są warte cierpienia jakiejkolwiek istoty żyjącej".

- Dla mnie kwestia tresury zwierząt w cyrku jest nie do zaakceptowania w XXI wieku. Zwierzęta są zmuszane do nienaturalnych zachowań. Nienaturalnie dla psa jest skakanie przez płonącą obręcz. Nie ma żadnego powodu, by to akceptować - podkreślił."

 

BUHAHAHAHAHA!!!

Padłem,po prostu padłem!

Sam nie znoszę cyrku i wali mnie serdecznie, czy Cyrk Arena wystąpi w Tęczowym Mieście, czy też nie wystąpi, ale definicja naturalności w/g Biedronia powaliła mnie na kolana! :)

Więc pies skaczący przez obręcz NIE JEST NATURALNY ale gdy jeden facet zapina drugiego w 4 litery TO JEST NATURALNE!!!

No to niech Biedroń z "żoną" wystąpi gdzieś w cyrku skoro to jest takie "naturalne"! :)

LUDZIE!!! PADŁEM!! :)))

 

Z całą pewnością , skakanie psa przez płonącą obręcz nie jest dlań (psa) naturalnym zachowaniem , na co słusznie zwrócił uwagę nasz "nienaturalnie " wrazliwy na cierpienie zwierzat pan Biedroń , niemniej nienaturalny seks analny (zapinanie w 4 litery) nie jest tylko wynalazkiem nienaturalnych homoseksualistow , lecz w przeważającej części naturalnych heteroseksualistow , a zatem problemem Biedronia jest orientacja seksualna , czy tylko jego preferencje seksualne (seks analny), którymi również nie pogardzaja heteroseksualisci?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stary bej

(Konto usunięte)

....a zatem problemem Biedronia jest orientacja seksualna....

 

Jak słusznie zauważyłeś, ten problem dotyczy hetero o skłonnościach homo.

Dopóki p. Biedroń nie wkracza ze swoimi upodobaniami w moją przestrzeń życiową.... itd.

Po prostu "żyj i daj żyć innym".

Cyrk jest tylko pretekstem do zajmowania się dupą p. Biedronia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)

Ale oczywiście, ze tak jest.

iI Dottore zwrócił uwagę na coś zupełnie innego. Na wypowiedź Biedronia, który zachowanie zwierząt w cyrku nazywa NIENATURALNYMI i tym właśnie tłumaczy m.in. odmowę.

W zestawieniu z jego nieukrywanymi zachowaniami seksualnymi, na których też buduje swoją karierę polityczną, brzmi ta wypowiedź kuriozalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na raie to Ciepły Prezydent przegrał proces sądowy ze spółką budującą (a własciwie udającą że buduje) miejski aquapark (bo pilniejszych inwestycji Słupsk widocznie nie ma) i już kilkusetmilionowy dług miasta powiększył się o kolkejne ponad 20 milionów!!!

 

Umowa na budowę była z 2010, zerwano ją w 2013. Wtedy zaczął się proces. Obecny prezydent załapał się na jego finał.

Innego finału przy tak skonstruowanej umowie być nie mogło. Dług miasta Słupska to 300 mln + te 20 mln. A na ten park wodny wydano już blisko 70 mln złotych. A i nie Biedroń był autorem pomysłu na park wodny, ale kogo to obchodzi ;P

 

Ale po co to sprawdzać lepiej rzucić guanem może coś się przylepi. Biedroń nie jest z mojej bajki, ale nie lubię rasistów i fanatyków, mogę być przeciw aborcji (acz nie jestem), ale zawsze będę przeciw świrom podkładającym bomby w klinikach aborcyjnych...

 

Co ty masz do tych homo ? Mąż Cię rzucił ? Daj na luz znajdziesz drugiego, czas leczy wszystko...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stary bej

(Konto usunięte)

Czy zachowanie się zwierząt w cyrku jest "naturalne" ? - TAK, gdyż jest to cyrk i tylko w tym miejscu zwierzęta powinny się tak zachowywać.

Czy zachowanie się posłów w Sejmie jest naturalne ? - TAK, gdyż jest to miejsce w którym posłowie tak się właśnie powinni zachowywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na budowę była z 2010, zerwano ją w 2013. Wtedy zaczął się proces. Obecny prezydent załapał się na jego finał.

Innego finału przy tak skonstruowanej umowie być nie mogło. Dług miasta Słupska to 300 mln + te 20 mln. A na ten park wodny wydano już blisko 70 mln złotych. A i nie Biedroń był autorem pomysłu na park wodny, ale kogo to obchodzi ;P

 

Oczywiście, ze nikogo to nie obchodzi - to ciepły jest prezydentem i to ciepły ma problem budżetowy. Pchając się na stołek mógł o tym pomyśleć a nie o pizzy z Gesslerową czy innych celebryckich cyrkach.

Nie on opracował receptę na wydojenie kilkudziesięciu milionów z kasy miasta, to prawda. Cóż... niech żałuje.

Ale jestem pewien, że znajdzie swoje sposoby.

Budowa Centrum Tolerancji?

Budowa Centrum Obrony Uciśnionych Zwierząt Cyrkowych?

Możliwości jest wiele...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homoseksualistów nie lubią tylko kryptohomoseksualiści, którzy nawet przed sobą muszą udawać heteroseksualistów. Zaś co do cyrku - świetna decyzja Biedronia. Dość pieprzonego barbarzyństwa!

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty masz do tych homo ? Mąż Cię rzucił ? Daj na luz znajdziesz drugiego, czas leczy wszystko...

 

 

 

No właśnie to ciekawe. Siedzi w tej Irlandii, gdzie zalegalizowano związki sodomitów i narzeka :D

 

Oczywiście, ze nikogo to nie obchodzi - to ciepły jest prezydentem i to ciepły ma problem budżetowy. Pchając się na stołek mógł o tym pomyśleć a nie o pizzy z Gesslerową czy innych celebryckich cyrkach.

Nie on opracował receptę na wydojenie kilkudziesięciu milionów z kasy miasta, to prawda. Cóż... niech żałuje.

Ale jestem pewien, że znajdzie swoje sposoby.

Budowa Centrum Tolerancji?

Budowa Centrum Obrony Uciśnionych Zwierząt Cyrkowych?

Możliwości jest wiele...

 

To, co piszesz, to żenada. Kupy się nie trzyma. Pochwal się lepiej, czy twój penis zasmakował kiedyś wejścia od kuchni :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że TAM nie znają jego narodowości.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Kopacz metr w głąb uratuje 4 litery ciepłego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Shreku drogi, fanie NATURALNOŚCI?

Czy czujesz się lepiej w dniu dzisiejszym?

Mam dla ciebie coś NATURALNEGO! :)

Sama NATURA! :)

 

000255NVHI3WD27V-C317-F3.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 20

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.