Skocz do zawartości
IGNORED

ZDROWA ŻYWNOŚĆ - ZDROWY TRYB ŻYCIA - ZDROWIE


ARTON55

Rekomendowane odpowiedzi

Temat ten ma za zadanie promować zdrowy tryb życia zwracać uwagę na zdrowe produkty żywnościowe, wskazywac dobre i zle kuracje oraz opinnie o nich.

 

Rozpocznę może od oleju lnianego. Ja aktualnie używam oleju Vis Natura. Najleprzy na rynku ale i chyba najdroższy. Ważne by go włączyć do swej diety.

 

 

 

11390136_818182398273524_6088504586054615168_n.jpg?oh=7dda88537c6b8fdb39c57c4b0463cdec&oe=563445D5

 

 

 

Olej lniany a zdrowie - dr Krystyna Brzecka - 6.05.2015

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

I drugi temat : RAK

 

W jaki sposób oczyszczanie leczy raka: Historia Evity Ramparte [PL]

 

 

Ja tylko dodam, ze wszelkie zamieszczane tu informacje należy traktować z dużą ostrożnością i na własną odpowiedzialność.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej lniany jest spoko ale nie cierpię takich haseł reklamowych jak na zdjęciu wyżej. Jak rzucamy hasło "uelastycznia mięśnie" to poproszę o badania na ten temat.

Podstawowa sprawa to produkty nieprzetworzone (ewentualnie jak najmniej), odpowiedni bilans kaloryczny z odpowiednią ilością makroelementów.

Co do stylu żywienia, jak ktoś ćwiczy (np. siłownia) polecam zapoznać się z tematem "Intermittent Fasting" (Leangains).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hasło "uelastycznia mięśnie" to poproszę o badania na ten temat.

 

Możesz sam na sobie przeprowadzić.

 

 

==================================================================

==================================================================

 

 

~ OMNIA ~ Wojownik Ziemi

 

"Jest walka o naturę i wszyscy możemy wybrać, co robić ... Więc jeśli czujesz podobnie, czujesz miłość do Ziemi ... Cóż, możesz być też Wojownikiem EARTH! "

 

Ta produkcja filmu powstała w 100% jako non-profit (bezdochodowy) Musick / artystyczne i środowiskowe wyrażenie OMNIA razem z ich fanami i Eco-środowiskowymi wojownikami z całego świata!

 

Napisany, wykonanany, wyreżyserowany i wyprodukowany przez OMNIA: niezależną grupę muzycznych ziemskich wojowników, którzy stworzyli gatunek "PaganFolk" : Czysty akustyczny Earth-Musick, który daje głos na łonie natury !

 

Posłuchaj tego, polub to i dziel tę muzyczną wiadomość z tak wieloma ludźmi, jak to możliwe! ....

 

muzyka i tekst piosenki: Jenny Evans SteveSic van der Harten kamery i montaż: Erwin van Dijck wszelkie prawa muzyczne i wydawnicze © PaganScum Records 2013

 

 

 

 

Na łonie natury jest wojna

A wszyscy możemy wybrać, co uczynić

Więc jeśli czujesz tak jak ja, miłość do Ziemi

Możesz też zostać Wojownikiem Ziemi

Bo jestem wojownikiem ziemi... a co z Tobą?

Jestem wojownikiem, a co z Tobą ?

 

Jestem wojownikiem, Wojownikiem Ziemi

Prawdziwie zrodzonym poganinem, tak

Jestem wojownikiem, żołnierzem matki natury

Walczącym o Ziemię

 

To jest mój dom, to stąd pochodzę

Od chmur na niebie po korzenie i kamienie

Widok słońca na niebie czyni mnie silnym

 

Jej rzeka to moja krew, jej kamienie to me kości

Jej ziemia moim mięśniem, jej serce moją duszą

Jej dzieci mymi dziećmi, ich wolność mym celem

Będę walczył, walczył, walczył, walczył za nie wszystkie

 

Jestem wojownikiem, Wojownikiem Ziemi

Prawdziwie zrodzonym poganinem, tak

Jestem wojownikiem, żołnierzem matki natury

Walczącym o Ziemię

Jestem wojownikiem, Wojownikiem Ziemi

Prawdziwie zrodzonym poganinem, tak

Jestem wojownikiem, straszliwym żołnierzem

Walczącym o Ziemię

 

Ludzie powodują podziały

Uprzemysłowienie eliminacji

Miliony zmutowanych małp tworzących szkody

Wylesianie narodu po narodzie

 

Ziemia i jej dzieci wiedzą, że nie mogą się skryć

Przed zanieczyszczeniem, chaosem i ludobójstwem

Ale ja będę ich chronił, tak, mam prawo

Bo jestem żołnierzem, walczącym w dobrej sprawie

 

Jestem wojownikiem, Wojownikiem Ziemi

Prawdziwie zrodzonym poganinem, tak

Jestem wojownikiem, żołnierzem matki natury

Walczącym o Ziemię

Jestem wojownikiem, Wojownikiem Ziemi

Prawdziwie zrodzonym poganinem, tak

Jestem wojownikiem, straszliwym żołnierzem

Walczącym o Ziemię

 

Musimy dalej walczyć

Za wieloryby i ryby w morzu

Musimy walczyć

Za wszystkie małe ptaki i nasze drzewa

Ponieważ matka natura potrzebuje naszej pomocy, wiesz że potrzebuje naszej pomocy

Jej dzieci mymi dziećmi, ich wolność mym celem

Będę walczył, walczył, walczył, walczył za nie wszystkie

 

Jestem wojownikiem, Wojownikiem Ziemi

Prawdziwie zrodzonym poganinem, tak

Jestem wojownikiem, żołnierzem matki natury

Walczącym o Ziemię

Jestem wojownikiem, Wojownikiem Ziemi

Prawdziwie zrodzonym poganinem, tak

Jestem wojownikiem, straszliwym żołnierzem

Walczącym o Ziemię

 

Jestem wojownikiem, Wojownikiem Ziemi

Prawdziwie zrodzonym poganinem, tak

Jestem wojownikiem, żołnierzem matki natury

Walczącym o Ziemię

Jestem wojownikiem, Wojownikiem Ziemi

Prawdziwie zrodzonym poganinem, tak

Jestem wojownikiem, straszliwym żołnierzem

Walczącym o Ziemię

 

Jestem wojownikiem, straszliwym żołnierzem

Walczącym o Ziemię

 

===================================================

===================================================

 

UDAR MÓZGU - NATURALNE LECZENIE

 

hfhew.jpg

 

 

Wylew krwi do mózgu lub udar dotyka milionów ludzi na całym świecie. W wieku powyżej 40 lat ryzyko udaru mózgu jest większe u mężczyzn niż u kobiet.

 

Udar to nagły spadek przepływu krwi w mózgu i mózg nie działa prawidłowo. Może zdarzyć się z powodu zakrzepu w żyle.

 

Objawy udaru obejmują: nagłą utratę przytomności, niezdolność do mówienia, niezdolność do poruszania niektórymi częściami ciała, drętwienie, dezorientacja, bóle głowy, utrata kontroli mięśni, utrata kontroli pęcherza, jelit.

 

Wcześniejsze objawy udaru to: zawroty głowy, uczucie uścisku, ból głowy, zaburzenia snu, drażliwość, wyczerpanie emocjonalne. Podczas udaru można zachować przytomność lub można ją stracić na kilka godzin a nawet dni. Mogą być wymioty i ekstremalne chrapanie, niekontrolowana utrata śliny, pojawia się jednostronny paraliż, może występować na twarzy.

 

Gdy przyczyną udaru jest krwotok w tkance mózgowej twarz chorego jest jasno czerwona, jeśli przyczyną jest zakrzep, twarz jest blada.

 

Główną przyczyną udaru to wysokie ciśnienie krwi, niedokrwistość mózgu, słabe żyły w mózgu, zła dieta i styl życia. Ryzyko udaru zwiększa: tytoń, alkohol, otyłość, dużo soli w diecie.

 

Dieta przy udarze: wyeliminować tytoń, alkohol, kawę, napoje gazowane, fast foody, należy jeść 3 posiłki dziennie wzbogacone w warzywa i owoce, to już pomaga w 80% w dojściu do zdrowia.

 

W przypadku udaru można użyć nalewki z Arniki, stary domowy sposób kiedy wiemy, że służby medyczne mogą nie dojechać na czas i jest zagrożone życie. Arnika znana jest od wieków jako zioło do szybkiego gojenia ran tak zewnętrznie jak i wewnętrznie. Nalewkę należy odpowiednio rozcieńczyć wodą aby nie poparzyć jamy ustnej i krtani. Arnika może zmniejszyć uszkodzenia w mózgu.

 

Przy udarach bardzo pomocny jest: nagietek i dziurawiec... oba zioła należy zmieszać razem i parzyć w postaci herbatek - stosować przez kilka dni, zamiast innych toksycznych leków.

 

Naturalne suplementy

 

gfdhgfhfgjjg.jpg

 

1. Czosnek: pomaga uniknąć udaru niedokrwiennego na 3 sposoby:

a. obniża ciśnienie krwi

b. zawiera 9 związków przeciwzakrzepowych

c. zapobiega zawałom serca

 

2. Olej z ryb.

 

3. Koenzym Q10 w celu poprawy czynności krążenia.

 

4. Kurkumina (Turmeric), zapobiega tworzeniu skrzepów krwi. Jest to ważne zioło w Ayurvedzie

 

5. Gingo-biloba zapobiega udarom, pomaga zmniejszyć kruchość naczyń włosowatych, co może zapobiec udarowi.

 

6. Imbir, to dobry tonik na serce. Pomaga w słabym krążeniu krwi, zapobiega w nadmiernym krzepnięciu krwi (można stosować herbaty, dodawać do potraw, sałatek).

 

7. Marchew / w mniejszym stopniu szpinak, spożycie tych warzyw zmniejsza ryzyko udaru. Marchew jest bogata w beta-karoten i inne karotenoidy, które redukują ryzyko udarów aż o 54%. Szpinak zawiera kwas foliowy, który pomaga w zapobieganiu zarówno chorób serca jak i udaru mózgu.

 

8. Szarłat (Amaranthus) jest doskonałym źródłem wapnia.

 

9. Kora wierzby, ziołowa aspiryna, zmniejsza ryzyko udaru niedokrwiennego o około 18%. Mniejsze dawki aspiryny zmniejszają również ryzyko zawałów serca.

 

10. Borówka (Vaccinium myrtillus) - jagody borówki huckleberries zawierają związki zwane antocyjanidynami, które zapobiegają tworzeniu się zakrzepów we krwi. Zgodnie z opisem zielarzy 1 szklanka soku Huckleberry pita 2x w tygodniu zapobiega udarom mózgu.

 

11. Wiesiołek, jest bogaty w kwas gamma-linolenowy (GLA), który ma silne działanie anty zakrzepowe krwi. Również bogaty w GLA jest olej z ogórecznika.

 

12. Traganek (Astragalus), poprawia tlen w tkankach.

 

13. Pieprz kajeński (Cayenne pepper) - ostra papryka poprawia krążenie krwi i pracę serca bez zwiększania ciśnienia krwi.

 

14. Zielona herbata, jeden z najsilniejszych wymiataczy wolnych rodników.

 

15. Głóg, zabezpiecza tętnice.

 

16. Skrzyp, uelastycznia tętnice.

 

17. Pieprz metystynowy (Kava kava), chroni mózg przed niedotlenieniem.

 

18. Ekstrakt z nasion winogron, zwiększa wytrzymałość konstrukcji osłabionych naczyń krwionośnych.

 

19. Tatarak, pomaga przywrócić uszkodzony mózg przez udar.

 

Poza tym bardzo pomocne będą: krwawnik, czarny bez, hyzop, rozmaryn, żeń-szeń syberyjski, olejek lawendowy jako aromatoterapia (uspakaja i podniesie wibrację ciała). Do swojej diety wprowadzić: kapustę, cykorię, szparagi, papaję, okrę.

 

Vancouver

13 June 2015

wiesława

 

żródło

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sam na sobie przeprowadzić.

Nie wiem jak zbadać elastyczność swoich mięśni.

Na ćwiczeniach żabie udka pod aparaturę podłączaliśmy ale nie będę się kroił.

 

ps.

Widzę, że każdy Twój wątek MUSI zmierzać w jedynym właściwym kierunku. Szkoda bo zapowiadał sięciekawie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz wysoki cholesterol? Żyjesz dłużej

 

 

 

 

Najpierw oczyśćmy powietrze z dobrego i złego cholesterolu. Nie ma czegoś takiego. Cholesterol to cholesterol. Jest istotną substancją w produkcji hormonów, pierwszym etapem tworzenia witaminy D3 ze słońca, i komórkową substancją budującą ścianki komórkowe w całym organizmie, a zwłaszcza w mózgu i układzie nerwowym.

 

Są lipoproteiny o dwu różnych gęstościach, które działają jako przenośniki cholesterolu dostarczające go tam gdzie jest potrzebny: lipoproteiny o niskiej gęstości [Low Density Lipoproteins (LDL)] i lipoproteiny o wysokiej gęstości [High Density Lipoproteins (HDL)].

 

Jeśli chodzi o miażdżycę (stwardnienie tętnic), często obwinia się poziom cholesterolu, który pomaga łatać czy naprawiać uszkodzenia tętnic spowodowane stanem zapalnym. Coraz więcej naukowców wskazuje na cukier i HFCS (syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy) jako prawdziwe przyczyny zapalenia tętnic, i wtedy przenośniki – lipoproteiny cholesterolu przychodzą do ścianek tętniczych w stanie zapalnym by je załatać.

 

Niemniej jednak, konwencjonalna „mądrość” medyczna jaka wciąż panuje, wysoki poziom cholesterolu uważa za wyrok śmierci, który jest dokonywany przez atak serca. Ta teoria to niemal ‚beton’ prawie całej medycyny głównego nurtu, wszystkich głównych mediów, a nawet zbyt wielu alternatywnych autorów prac o zdrowiu.

 

Ta teoria nie chce odejść, mimo że coraz więcej literatury medycznej i kardiologów widzą to inaczej i obalają oszustwo cholesterolowe.

 

I to oznacza, że dalej przepisuje się niebezpieczne statyny. Cóż, one obniżają cholesterol, prawda? Tak, obniżają. Ale co jeśli wykazano, że cholesterol jest kluczowy dla zdrowia, zwłaszcza dla osób starszych. A co jeśli jest większa zachorowalność na choroby serca wśród osób z niskim poziomem cholesterolu, niż u tych z wysokim? Inaczej mówiąc, osoby o wyższym poziomie cholesterolu żyją dłużej.

Przykłady wyników badań związku cholesterol-statyny z całego świata

 

Beatrice Golomb z University of California w San Diego, przeprowadziła badania sponsorowane przez Krajowe Instytuty Zdrowia na temat wpływu statyn na funkcje umysłowe 1.000 pacjentów. Odnotowała wiele problemów od zaników pamięci do zmiany osobowości.

 

Naukowiec z MIT, dr Stephanie w Seneff’s research wskazuje na statyny jako główną przyczynę Alzheimera i innych chorób neurologicznych takich jak Parkinson i stwardnienie rozsiane (MS). Pomyślmy: jeśli obniży się poziom cholesterolu, to w jaki sposób komórki mózgowe i system nerwowy mają się chronić i produkować nowe komórki, kiedy umierają stare w procesie nazywanym apoptoza.

 

Komórki nowotworowe nie podlegają apoptozie, i to powoduje, że one nadal się mnożą i łączą w guzy. Dwa podstawowe podejścia do nowotworu to martwica [necrosis], ginięcie komórek rakowych z powodów zewnętrznych, albo wymuszanie zaprogramowanej apoptozy.

 

Badanie z ubiegłego roku przeprowadzone na prawie 150.000 pacjentach w Austrii wykazało, że u tych z najniższym poziomem cholesterolu jest największe prawdopodobieństwo zgonu z powodu raka.

 

Andrew Clark, kardiolog ze szpitala Castle Hill w Hull, był współautorem międzynarodowego badania 417 pacjentów z niewydolnością serca. Badanie to wykazało, że pacjenci o najwyższym poziomie cholesterolu faktycznie żyli dłużej.

 

Badanie: relacja między cholesterolem HDL i przeżyciem do wieku 85 lat u mężczyzn (z normatywnego badania starzenia się VA opublikowanego w kwietniu 2011 w American Journal of Cardiology:

 

Badanie VA (Veterans Administration) ponad 650 weteranów uczestniczących od dziesięcioleci w tym badaniu epidemiologicznym śledzącym ich od wieku 65 lat do 2008 kiedy większość z nich osiągnęła wiek 85 lat. Wykryło, że ci o wyższym poziomie cholesterolu mieli największą szansę dożycia do wieku 85 lat.

 

Poniżej wprowadzenie do ostatniego 4-osobowego badania w Japonii – 116 stron [116 page study]:

 

Wysoki poziom cholesterolu uznaje się za główną przyczynę miażdżycy. Ale od ponad pół wieku niektórzy kwestionowali ten pogląd. Ale która strona ma rację i dlaczego nie możemy dojść do ostatecznego wniosku po tak długim czasie, i z dostępną coraz większą ilością danych naukowych? Uważamy, że odpowiedź jest bardzo prosta: dla strony broniącej ta tzw. teoria cholesterolu, ilość pieniędzy jaka wchodzi w grę, jest zbyt duża do stracenia w tej walce.

 

Komentarz: Statyny są najlepszym towarem wielkiej farmy, z roczną sprzedażą ponad $30 mld. Ich skuteczność jest tylko niejasno udowodniona jako działająca u tych, którzy mają choroby serca lub mają doświadczenie ataku serca. Ale statyny wypisuje się na recepty jako profilaktykę dla tych, którzy mają wysoki poziom cholesterolu lub po prostu się starzeją.

 

Ryzyko znacznie przewyższa korzyści u osób bez historii choroby serca, i doznają one następujące niepożądane skutki: większe ryzyko raka, uszkodzenie wątroby, dezorientacja, utrata pamięci i wzrost poziomu cukru we krwi i predyspozycje do cukrzycy typu 2, co jest często wstępem do choroby serca. Badania wykazały, że statyny również zmniejszają stężenie CoQ10, enzymu istotnego dla zdrowia serca. To dopiero ironia!

 

Do tego trzeba jeszcze dodać osłabianie mięśni.

 

Ale najgorszym skutkiem ubocznym nie jest naprawdę skutek uboczny. On bierze się z tego co naprawdę mają robić statyny.

 

Wiele badań epidemiologicznych pokazuje związek między dłuższym życiem z wysokim cholesterolem i krótszym z niskim.

 

Pamiętajmy, cholesterol pełni wiele funkcji fizjologicznych, w tym przyswajanie wit. D3 ze słońca, produkcję hormonów i CoQ-10, i oczywiście cholesterol ‚dokarmia’ mózg i komórki systemu nerwowego.

 

Paul Fassa, tłum. Ola Gordon

 

 

 

Źródło: Wolna Polska

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignorant wziął się do medycyny. Tu masz nt. "zbawiennego" działania cholesterolu:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Dużo jest takich olei. Różnią się jakością i ceną. Ważne by włączyć go do diety bo jest wspaniały. Wystarczą nie duże ilości. Reklamowany jest jako tzw. Budwikowy od lekarza który opracował do niego dietę czyli spożycie z białym serem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio gdzieś czytałem że ponoć najnowsze badania wykazały że żyły nie zatykają się od jedzenia tłuszczu tylko od cukru.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Krak_oN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Cholesterol w żyłach NIE JEST TYM SAMYM KTÓRY SPOŻYWAMY. A więc bierze się nie z tłuszczu a i tu uwaga z węglowodanów! To są informacje 100% prawdziwe bo sprawdzone na mnie. Chodziłem 5 lat do Instytutu Żywności i Żywienia i robiłem regularnie badania. Wyniki weryfikowałem bezpośrednio z tym co jadłem. Sami teraz przyznają że jest inaczej. Ten instytut przynosi dużo szkody!

 

Aha. Jeszcze bierze się z alkoholu ale uwaga! Choć wyniki są wysokie to sekcje zwłok alkoholików wykazują czyściutkie żyły. Oni umierają nie na holesterol!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna dość mało znana prawidłowość odnośnie tego co się szybciej przekształca w odłożony na sylwetce tłuszcz, tj przekształcanie spożywanego tłuszczu w odłożony tłuszcz jest dłuższe i bardziej skomplikowane niż cukru w tłuszcz. Czyli jedząc więcej cukru szybciej odkłada nam się tłuszcz na brzuchu niż z samego tłuszczu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby domknąć temat alkoholu najzdrowsza jest czysta wódka. I tak jak wszystko zależy od ilości. Piwko zawiera słód. bier.gif

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może napiszę o tym co znam - a więc o moim teściu i teściowej. Całe życie jedli dużo i tłusto. Miecha na full, tłuszczu na full, ziemniaków na full. U wnuczków najważniejsze dla nich było czy mają dużo jedzenia. Takie zajadanie wojennej traumy. Zielenina - tak, ale do przystrojenia stołu. Zamiast niej do mięsa bigos, kapusta, zasmażane buraczki. I dużo, dużo tłuszczu.

Dlaczego o tym piszę ?

Teść - 87 lat, teściowa 85 lat. Czego i Wam życzę ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby domknąć temat alkoholu najzdrowsza jest czysta wódka

 

Przez częste picie wysokoprocentowego (lepiej pić większą ilość nisko i średnio procentowego alkoholu) można się nabawić raka w tych obszarach gdzie się go przełyka, ale papierosy są jeszcze gorsze pod tym względem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Kiedyś za PRLu była wódka 45%. Kwestia popitek. Najlepszy do wódki jest sok grejfrutowy naturalny. Jeśli toś lubi napoje to koniecznie bez aspartamu bo on z alkoholem silnie niszczy wątrobę. Najlepsza jest Coca Cola bo słodzona jest cukrem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholesterol w żyłach NIE JEST TYM SAMYM KTÓRY SPOŻYWAMY.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosze gdzie Ty chodziłeś do szkoły - w Etiopii ???

Tam jakąś alternatywną chemię mają ???

 

Mam tylko nadzieję iż po prostu za dużo wypiłeś.......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może napiszę o tym co znam - a więc o moim teściu i teściowej. Całe życie jedli dużo i tłusto. Miecha na full, tłuszczu na full, ziemniaków na full. U wnuczków najważniejsze dla nich było czy mają dużo jedzenia. Takie zajadanie wojennej traumy. Zielenina - tak, ale do przystrojenia stołu. Zamiast niej do mięsa bigos, kapusta, zasmażane buraczki. I dużo, dużo tłuszczu.

Dlaczego o tym piszę ?

Teść - 87 lat, teściowa 85 lat. Czego i Wam życzę ...

 

Dokładnie. Grunt żeby naturalne było, a nie jakaś pieprzona chemia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

… dobre połączenia …

 

mlody-wyglad.jpg

 

jedzenie na młody wygląd

Te połączenia żywieniowe wyjdą nam na zdrowie

Dobre połączenia żywieniowe mogą wzmocnić działanie poszczególnych produktów. Każdy z nich ma swoje unikalne cechy, składniki, witaminy i minerały. Aby maksymalnie wykorzystać ich „moc”, najlepiej jeść je w połączeniu z odpowiednimi składnikami.To, że surowych pomidorów z ogórkami nie można łączyć, to pewnie wie każdy, ale czy wiesz, że aby dobrze przyswoić witaminę A potrzebny jest cynk? Oto idealne połączenia najpopularniejszych produktów, jakie jemy codziennie.

 

dobre-po%C5%82%C4%85czenia-%C5%BCywno%C5%9Bci.jpgmocneko%C5%9Bci.jpgzgrabnafigura.jpgdobramorfologia.jpg

 

dobrywzrok.jpg

 

gladkacera.jpgszybszespalanie.jpgcukierwrownowadze.jpgukladkrazenia.jpgsilnemi%C4%99%C5%9Bcnie.jpgochronaserca.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wątek podoba. Jak zwykle 100% nie będzie prawdą, ale można odfiltrować, znaleźć ciekawe rzeczy i trochę się zastanowić nad swoim stylem życia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wątek się nie bardzo podoba. Jest chyba dedykowany nie tyle pacjentom medycyny konwencjonalnej, co pacjentom medycyny naturalnej. Jedni i drudzy mają potrzebę wiecznego leczenia się. Brr!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Leszek B
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.