Skocz do zawartości
IGNORED

PRIMARE CD22 DOBRYM CD JEST :)


Gość numik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość numik

(Konto usunięte)

Porównałem Atolla 50 (po prostu tani cd), 100 (świetna energia i muzykalność, dynamika), Audiolaba (ciut brak barw, trochę chudo), Naim (czysto, ładnie, za ładnie, jakby mały kocyk) i PRIMARE - dla mnie bomba jak mawiał znany Saudyjczyk, połączenie wielu pozytywnych cech - dynamiki, energii, barw, detaliczności, muzykalności - dla mnie wyraźny lider, już gra u mnie, z ekspozycji duuużo taniej :), gra czyściej niż Atoll.

 

Audiolab + Dali zensor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, mogę tylko potwierdzić, że PRIMARE CD 22 ma warunki na to, żeby odstawić kilku znanych konkurentów. Dla mnie nawet nieco więcej stanowi integra w całym systemie z tej serii I 22, choć kosztuje tylko niecałe 5 tysięcy. Miałem wcześniej długo Rotela, trochę używałem Audiolaba ale Primare to duży krok do przodu. Funkcjonalność dla mnie też jest bardziej przyjazna, estetyka zamiata resztę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

Cóż, mogę tylko potwierdzić, że PRIMARE CD 22 ma warunki na to, żeby odstawić kilku znanych konkurentów. Dla mnie nawet nieco więcej stanowi integra w całym systemie z tej serii I 22, choć kosztuje tylko niecałe 5 tysięcy. Miałem wcześniej długo Rotela, trochę używałem Audiolaba ale Primare to duży krok do przodu. Funkcjonalność dla mnie też jest bardziej przyjazna, estetyka zamiata resztę.

podobno ten duet świetnie się uzupełnia, teraz nie mam kasy, ale po świętach się posłucha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

A jednak Primare :) A jak tam Atollek CD100 wypadł za ostro czy za chłodno bez czarowania ?

był na 2 miejscu zaraz za Primare, mojego Audiolaba trzeba ożywić, cd Naima i Audiolaba tego nie umiały, Atoll 50 to kiszka. 100-ka to świetne CD!! Gra dynamicznie, z energią, barwami super. Primare tylko ciut mu ustępował w tym, ale grał "czyściej", przejrzyściej trochę i jest trochę bardziej uniwersalny w takiej muzyce jak Dead an Dance, miminalnie pokonał Atolla, też dzięki atrakcyjnej ofercie cenowej z ekspozycji :). Do tego CD nie potrzebuję już DAC, szkoda, trochę stracę ale tu zyskałem :).

 

Teraz czas kupić trochę płyt, poprawić akustykę, a za pół roku posłuchać Primare I22 + ze 2-3 wzmaki z ciut wyższej półki niż Audiolab oraz rela t5 i zamknąć temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem czyli jednak Atoll CD100 nie taki zły jak myślałeś ;) Ja z Primare miałem wzmacniacz I21 a CD21 tylko chwilę kiedyś słuchałem ale nie u siebie więc wiele nie mogę powiedzieć o jego dźwięku ale grał ładnie podobało mi się to granie a i wygląd i wykonanie Primare dla mnie jest bardzo ok .

Ja obecnie jestem w trakcie robienia DACa i będę się bawił plikami trochę zobaczymy co z tego wyniknie jeśli zagra mi to nie gorzej niż Atoll CD100 to przejdę całkowicie na pliki taka moda teraz się na to zrobiła a i fajne jest sterowanie muzyką z tabletu lub nawet z telefonu :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

Rozumiem czyli jednak Atoll CD100 nie taki zły jak myślałeś ;) Ja z Primare miałem wzmacniacz I21 a CD21 tylko chwilę kiedyś słuchałem ale nie u siebie więc wiele nie mogę powiedzieć o jego dźwięku ale grał ładnie podobało mi się to granie a i wygląd i wykonanie Primare dla mnie jest bardzo ok .

Ja obecnie jestem w trakcie robienia DACa i będę się bawił plikami trochę zobaczymy co z tego wyniknie jeśli zagra mi to nie gorzej niż Atoll CD100 to przejdę całkowicie na pliki taka moda teraz się na to zrobiła a i fajne jest sterowanie muzyką z tabletu lub nawet z telefonu :)

fajna jest oszczędność miejsca i pieniędzy, choć sprzedawanie płyt to upierdliwa sprawa. Na razie zostaje przy nich. Niedługo pewnie dam się naciągnąć na wzmacniacz Primare, porównam go z Cayinem, Atollem wyższym, może jeszcze czymś - Audiolab jest super, kocham jego zalety, mam zarazem świadomość 1 wady - małego braku barw, teraz już na spokojnie, jest dobrze, a może być tylko lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu , grałes na nim w domu czy nie ? Bo na aukcji pisze ze nie , tutaj znowu coś innego ,

Słuchałem tego CD i nic specjalnego zeby sie nim tak zachwycać , CD 21 był duzo lepszy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.