Skocz do zawartości
IGNORED

Projektor LED X2000


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gosc

(Konto usunięte)

Widział już ktoś w akcji to cudo?

Parametry na papierku zacne i cena niska. Projektor LED, FullHD z jasnością 3000lumenów. Jak to prawda to powinien być drogi a nie jest. Na Allegro do kupienia za niecałe 5tzł. Ale to nic bo na AliEkspress do kupienia z przesyłką za 700 USD!

Tu link do filmiku z jego możliwościami:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym nie słyszałem ale kupiłem nowe wydanie AV i jest opis projka za pół miliona złotych SIM2-Fuoriserie jest już z opóźnieniem do kupienia w PL cena w zależności od wybranej optyki 400-500 tyś. zł jestem ciekawy jak to cudo wypada fajnie wygląda w czerwieni co ciekawe ma system autokalibracji D65 który dokonuję pomiarów w 30 sekund(w komplecie jest analizator XRite I1 i sam potrafi zgłosić też usterkę jest usieciowiony do serwisu jak coś się popsuje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie miałem na myśli ich porównywania bo nie o to chodziło chciałem dać wzmiankę tylko że takie cudo jest u nas dostępne w PL .Zastanawia mnie jedno czy on jest wart swojej ceny pomijając już te nowinki techniczne bo to nie jest wcale mała suma za to można kupić niezłej klasy auto.Jestem ciekaw jak wypadnie w testach jak przyjdzie do redakcji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do kupienia w PL cena w zależności od wybranej optyki 400-500 tyś.

chciałem dać wzmiankę tylko że takie cudo jest u nas dostępne w PL

Ale po co takie bzdury w ogóle pisać? Równie dobrze można by pisać o np. odrzutowcu do kupienia, tylko po co to pisać na takim forum jak to???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie miałem na myśli ich porównywania bo nie o to chodziło chciałem dać wzmiankę tylko że takie cudo jest u nas dostępne w PL .Zastanawia mnie jedno czy on jest wart swojej ceny pomijając już te nowinki techniczne bo to nie jest wcale mała suma za to można kupić niezłej klasy auto.Jestem ciekaw jak wypadnie w testach jak przyjdzie do redakcji.

 

Miałem okazję widzieć to cudo, w maju były pokazy we Wrocku:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Takiego obrazu nie widziałem nigdy wcześniej, całe te 4K, HDR i inne można sobie w .... wsadzić, zwykły sygnał Full HD z dobrze zrealizowanego Blu-ray i działa się magia...

Cena wiadomo jaka, mnie też oczywiście nie stać, ale widziałem już sporo obrazu z projektorów, w tym najwyższych modeli JVC, Sony 4K, czy Barco i ten był niepodważalnie najlepszy.

Połączenie genialnego kontrastu, kolorów, jasności i idealnej ostrości obrazu ruchomego (porównywalna, albo nawet lepsza niż w najlepszych plazmach), dodatkowo, co ciekawe zupełnie niezauważalny input lag (bolączka wszystkich projektorów od JVC).

 

Ale po co takie bzdury w ogóle pisać? Równie dobrze można by pisać o np. odrzutowcu do kupienia, tylko po co to pisać na takim forum jak to???

 

A po co się tak spinać, jeszcze żyłka pęknie ;)

To jest wątek o kinie domowym, więc kolega spinacz66 chyba dobrze trafił z postem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.