Skocz do zawartości
IGNORED

Dlaczego wszyscy są zadluzeni.


antymalkontent

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę trochę nieścisłości.

Ja miałem na myśli kontrolę poprzez dług. Konsumpcujny tutaj jest najmniej groźny. Ale np dług państwa jest już groźny. A dlaczego. A dlatego ze teraz ci którzy nas kontrolują poprzez dług zazyczyli sobie prywatyzacji lasów. Później zazycza sobie ograniczenia emerutur opieki zdrowotnej. Katastrala. I co im jeszcze wpadnie do głowy na czym moga wyciągnąć od nas kasę. A co wcześniej nakazali myślę że nie trzeba tłumaczyć.

 

Także minimum logiki i mozna sie połapać jak sie kontroluje społeczeństwa poprzez dług.

A doouki będzie kontrola nie będzie ogolnego dobrobytu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz i splacasz to nie ma problemu.Jak nie masz i nie splacasz a chcesz powiekszyc dlug to masz takie jakie ma grecja z warunkami .Wszyscy na swiecie maja dlug.Amerykanie siedza w kieszeni chinczykow.Wzajemne dlugi stabilizuja sytuacje polityczno militarna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także minimum logiki i mozna sie połapać jak sie kontroluje społeczeństwa poprzez dług

Logika śmieszna. Bo najbardziej "kontrolowanym" krajem świata są najbardziej na świecie zadłużone USA. Oni to się muszą dopiero bać tej kontroli .

 

A nasz polski, straszliwy dług wynosi 50 % PKB. Czyli zaciskając pasa na maxa możemy go w całości spłacić w 6 miesięcy . Straszne ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz taki samochód jaki mógłbyś mieć z tego kredytu?

Masz mieszkanie?

Na kredyt to mógłbym kupić taki samochód, którego miesięczne koszty utrzymania zbliżyłyby się do moich dochodów... tylko po co? Aby pokazać się sąsiadom? Mam taki, na jaki mnie stać :)

 

Mieszkania nie mam. Woleliśmy z żonką kupić dom do remontu na uboczu. Za gotówkę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakasaj rękawy,

co ty powiesz

 

Na kredyt to mógłbym kupić taki samochód, którego miesięczne koszty utrzymania zbliżyłyby się do moich dochodów

Możesz wziąć używany, teraz tego pełno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że lichwiarze się zlecieli jak muchy do ....

 

Teraz to o ni się nazywają "finansiści".

 

Łapówkarze to teraz lobbyści, a złodzieje to obecnie przedsiębiorcy.

 

Taka nowomowa.... Tylko k...y jak zawsze są najbardziej moralne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Logika śmieszna. Bo najbardziej "kontrolowanym" krajem świata są najbardziej na świecie zadłużone USA. Oni to się muszą dopiero bać tej kontroli .

 

A nasz polski, straszliwy dług wynosi 50 % PKB. Czyli zaciskając pasa na maxa możemy go w całości spłacić w 6 miesięcy . Straszne ...

Usa ma silna armię wiec mają coś do powiedzenia. My za wiele nie mamy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsi w polskim sa wlasnie zagraniczni.Dla niepoznaki.

 

a ruskie pod przykrywkom to nawet lepsi od prof.Miodka.

Gdy nie wiem, jak się pisze pszenica lub żyto, piszę - owies.

Dla niepoznaki:-)

 

 

Na kredyt to mógłbym kupić taki samochód, którego miesięczne koszty utrzymania zbliżyłyby się do moich dochodów... tylko po co? Aby pokazać się sąsiadom? Mam taki, na jaki mnie stać :)

 

Mieszkania nie mam. Woleliśmy z żonką kupić dom do remontu na uboczu. Za gotówkę.

Brawo, Marcin.

Pozdrów Koleżankę Małżonkę.

Ma rozsądnego męża:-)

 

 

Na kredyt to mógłbym kupić taki samochód, którego miesięczne koszty utrzymania zbliżyłyby się do moich dochodów... tylko po co? Aby pokazać się sąsiadom? Mam taki, na jaki mnie stać :)

 

Mieszkania nie mam. Woleliśmy z żonką kupić dom do remontu na uboczu. Za gotówkę.

Brawo, Marcin.

Pozdrów Koleżankę Małżonkę.

Ma rozsądnego męża:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy nie wiem, jak się pisze pszenica lub żyto, piszę - owies.

Dla niepoznaki:-)

 

mam to samo ale z ofsem tez jest problem..

 

Łapówkarze to teraz lobbyści, a złodzieje to obecnie przedsiębiorcy.

 

Taka nowomowa.... Tylko k...y jak zawsze są najbardziej moralne.

taak jak teraz nie ma juz komunistow, jest SLD.

 

a szpion komunistow nazywa sie ARKU a nie towarzysz ARKU..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy nie wiem, jak się pisze pszenica lub żyto, piszę - owies.

Dla niepoznaki:-)

 

Brawo, Marcin.

Pozdrów Koleżankę Małżonkę.

Ma rozsądnego męża:-)

 

Brawo, Marcin.

Pozdrów Koleżankę Małżonkę.

Ma rozsądnego męża:-)

 

Dobre podejście też je praktykuje. Ale na całe społeczeństwo nie działa i nie zadziala bo nie może zadziałać. Gdyż masz sie zadluzac. Caly system na ttm zie opiera. Jak by społeczeństwa przestaly sie zadluzac to firmy spekulacyjne i cala machina finansowa przespekulowala by kolejne wzrosty nieruchomości i koniecznych dóbr (np energii) do takiego stopnia az powrocilo by zadłużenie.

 

Ps. Zauwazcie kikka zmian na Ukrainie od czasu sponsorowanego obalenia rządu.

1. Natychmiastowy wzrost zadłużenia.

2. Prywatyzacja

3. Wzrost oraz naciski na wzrost koniecznych dóbr. Nieruchomości energia paliwa itp.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak....

Prócz mianownika - zawsze może stwarzać niejakie problemy:-)

 

 

So takje na forum, co wiedzo, żem "łoże dzielił" przez wiele lat z "banksterką".

 

Ha!

 

Jedyny kredycik, spłacony zresztą - natychmiast, był na autko (Pjerzocik).

 

Bank był niepocieszony, zaskoczony i - chyba - wręcz obrażony, że tak szybko.

 

Miłego dnia!

Jacek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Zauwazcie kikka zmian na Ukrainie od czasu sponsorowanego obalenia rządu.

1. Natychmiastowy wzrost zadłużenia.

2. Prywatyzacja

3. Wzrost oraz naciski na wzrost koniecznych dóbr. Nieruchomości energia paliwa itp.

 

Nie znasz układów na wschodzie, to masz parę ciekawostek:

1. Były prezydent Ukrainy ma nadal firmy działające na Ukrainie, ba nawet tuż obok majdanu - w Kijowie, w tym parę banków, kasa płynie jak płynęła.. Nikt nie myśli mu ich zabrać...

2. Obecny prezydent Ukrainy ma działające firmy w Rosji, Rosjanie wcale nie myślą ich konfiskować, czy brać pod lupę - kasa - jak wyżej.

 

Czyli było jak jest, a ta cała wojna pomijając ofiary to w sumie niezły kabaret....Oligarchowie, czy to rosyjscy, czy Ukraińscy, czy nawet polscy są jak koty - zawsze na 4 łapy...

 

Swoją drogą ci co sprowokowali ten cały majdan to muszą mieć niezły ból ... głowy, lol...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz sie zadluzac. Caly system na ttm zie opiera

A tak z ciekawości - kto ci każe się zadłużać ? Albo komukolwiek innemu ? Polacy są jednym z najmniej zadłużonych społeczeństw świata.

Czy ten kto ci się każe zadłużać ma jakieś imię ? Przychodzi w nocy i szepce ci do ucha że koniecznie masz się zadłużyć ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym ze im to zadluzenie koresponduje z pakowaniem pieniedzy do workow i zakopywaniem pod gruszkom.....Nie kojarza ze to idzie na ich postulaty zwiekszenia pensji pielegniarki ,gornikom, urzednikom.czyli na rozpierdul.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były prezydent Ukrainy ma nadal firmy działające na Ukrainie, ba nawet tuż obok majdanu - w Kijowie, w tym parę banków, kasa płynie jak płynęła.. Nikt nie myśli mu ich zabrać...

Zabierają tylko "czerwoni komuniści" (możliwe, że "czarni komuniści" też, ale o tym dowiemy się później). To chyba dobrze świadczy o władzach Ukrainy.

Obecny prezydent Ukrainy ma działające firmy w Rosji, Rosjanie wcale nie myślą ich konfiskować, czy brać pod lupę - kasa - jak wyżej.

To chyba też normalne że nie konfiskują bo to cecha ustrojów totalitarnych. Pod lupę brać należy bo interes musi działać legalnie, to też normalne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości - kto ci każe się zadłużać ? Albo komukolwiek innemu ?

Każą... każą... Przykładowo różnego typu programy "unijne", gdzie wkład własny musisz uzyskać z kredytu. W wielu gminach nawet kolektorów nie możesz założyć z dofinansowaniem jeśli nie weźmiesz pożyczki na wkład własny. Nikogo nie obchodzi że masz na to własne środki. I spróbuj to szybciej spłacić...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin316

Ale o to w tym chodzi, ja Ci w 5 minut załatwię dofinansowanie na park miejski za 500 mln. złotych.

A 50 miejsc pracy zorganizować - o to zajmie z rok i gwarancji nie ma, z naciskiem na nie..,. Przejaskrawiam świadomie...

 

Na tym polegają/ tak są skonstruowane datacje UE. Ale jak masz łeb to nie wyjeżdżając z Polski na rożnych projektach UE masz lepiej niżbyś posiadał staw ze złotą rybką... Dużo lepiej....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każą... każą... Przykładowo różnego typu programy "unijne", gdzie wkład własny musisz uzyskać z kredytu. W wielu gminach nawet kolektorów nie możesz założyć z dofinansowaniem jeśli nie weźmiesz pożyczki na wkład własny. Nikogo nie obchodzi że masz na to własne środki. I spróbuj to szybciej spłacić...

Czyli istnieje prawo które nakazuje korzystać z pieniędzy unijnych ? Bo ja naiwny myślałem że biorą bo to się im opłaca ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości - kto ci każe się zadłużać ? Albo komukolwiek innemu ? Polacy są jednym z najmniej zadłużonych społeczeństw świata.

Czy ten kto ci się każe zadłużać ma jakieś imię ? Przychodzi w nocy i szepce ci do ucha że koniecznie masz się zadłużyć ???

 

I dlatego lichwiarzom zależy żeby większość społeczeństwa żyła w nędzy poprzez ograbianie ich z bogactwa które wytwarzają. Czy lichwiarz od "chwilówek" powie ci że pożyczasz na 1000%?

 

Ta cała platforma to też tylko taki PIS-bis. Jedynie pół biedy że nie spieprzyli gospodarki.

Jak do władzy dojdą populiści i zechcą wypełniać wyborcze obietnice to strach się bać - nie wiem skąd pożyczymy na to pieniądze.

Trzeba się chyba przygotować na "wariant grecki" ...

 

Lichwa powinna być bezwzględnie surowo karana. W krajach arabskich rozwiązali problem tego nikczemnego złodziejskiego procederu to i u nas jak najszybciej trzeba to zrobić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadłużeni są tylko ci co brali kredyty. Znam wielu ludzi nie zadłużonych. Długi niestety trzeba spłacać, chyba że Duda z PIS-em załatwią że nie trzeba będzie spłacać. Rozsądny oszczędza i potem kupuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas jest trochę inna religia ale można jeszcze ustanawiać prawo będące w zgodzie z Dekalogiem.

 

Rozsądny oszczędza i potem kupuje.

 

Dlatego lichwiarze dbają o to żeby nie było z czego zaoszczędzić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy lichwiarz od "chwilówek" powie ci że pożyczasz na 1000%?

Kto Koledze każe iść do lichwiarza ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś oszalały z nienawiści do wszystkiego, bo ci się życie nie udaje tak jak innym - to narzekasz żeby poczuć że innym narzekającym też jest tak źle jak tobie i poczuć z nimi tą wspólnotę przeciwko wspólnemu wrogowi.

 

Na racjonalną argumentację (albo nie daj Boże fakty) jest taka postawa całkowicie zamknięta - dlatego i dyskusja z takimi nie ma sensu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.