Jump to content
IGNORED

Wzmacniacz stereo + kolumny podłogowe do 2000zł


b_chmura

Recommended Posts

Witam,

 

szukam zestawu wzmacniacza (lub amplitunera) stereo wraz z kolumnami podłogowymi. Sprzęt będzie znajdował się w pomieszczeniu 15m2 +/- 5m2.

 

Do tej pory posiadałem jakiegoś starego Sony i Altusy 100. W latach swojej świetności bardzo podobało mi się ich brzmienie. Na tę chwile nadają się do wyrzucenia.

 

Chciałbym, żeby zestaw był nowy i mieścił się w budżecie 2000 zł.

 

Zaznaczam, że sam znam się na tym średnio a może i w ogóle :) z góry dziękuję za każdą pomoc!

Link to comment
Share on other sites

Witaj,

nie podałes Twoich preferencji brzmieniowych, dlatego trudno jest mi zasugerować konkretne rozwiązania. Jedynie kwota nie jest zbyt duża, musimy szukać po prostu możliwie najciekawszych rozwiązań w tym budżecie.

Na pewno ciekawym rozwiązaniem, stosunkowo uniwersalnym będzie zestaw, oparty na wzmacniaczu Denon PMA-520AE lub Yamah A-S201 oraz kolumnach Pylon Audio Pearl 25. Takie konfiguracje powinny zmieścić się w założonym budżecie.

Z mojej jednak strony zasugerowałbym minimalnie zwiększyć budżet i pomysleć nad znacznie lepszym zestawem, który po prostu da znacznie więcej radości z odsłuchu. Mam na myśli wzmacniacz Denon PMA-720AE, Onkyo A-9030 lub Nad C316 BEE połączony z bardzo dobrymi kolumnami Monitor Audio Bx5. Jest to około 500 zł. wyższa cena, jednak biorąc pod uwagę przyrost jakości moim zdaniem naprawdę warto.

 

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oraz oferty finansowej służę pomocą. Zapraszam jednak jeśli masz taką możliwość na odsłuchy do naszego salonu, gdzie do dyspozycji będziesz miał dziesiątki wzmacniaczy i kolumn, wszystko dostępne od ręki i gotowe do prezentacji.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje za odpowiedź.

 

Jeśli efekt miałby być faktycznie lepszy dołożyłbym te 500 zł o których mowa. Niestety przeglądając wasz profil na allegro te ceny przekraczają nawet dodatkowe 1000zł. Czyżbym coś źle zrozumiał?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.