Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz stereo + kolumny podłogowe do 2000zł


b_chmura

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

szukam zestawu wzmacniacza (lub amplitunera) stereo wraz z kolumnami podłogowymi. Sprzęt będzie znajdował się w pomieszczeniu 15m2 +/- 5m2.

 

Do tej pory posiadałem jakiegoś starego Sony i Altusy 100. W latach swojej świetności bardzo podobało mi się ich brzmienie. Na tę chwile nadają się do wyrzucenia.

 

Chciałbym, żeby zestaw był nowy i mieścił się w budżecie 2000 zł.

 

Zaznaczam, że sam znam się na tym średnio a może i w ogóle :) z góry dziękuję za każdą pomoc!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

nie podałes Twoich preferencji brzmieniowych, dlatego trudno jest mi zasugerować konkretne rozwiązania. Jedynie kwota nie jest zbyt duża, musimy szukać po prostu możliwie najciekawszych rozwiązań w tym budżecie.

Na pewno ciekawym rozwiązaniem, stosunkowo uniwersalnym będzie zestaw, oparty na wzmacniaczu Denon PMA-520AE lub Yamah A-S201 oraz kolumnach Pylon Audio Pearl 25. Takie konfiguracje powinny zmieścić się w założonym budżecie.

Z mojej jednak strony zasugerowałbym minimalnie zwiększyć budżet i pomysleć nad znacznie lepszym zestawem, który po prostu da znacznie więcej radości z odsłuchu. Mam na myśli wzmacniacz Denon PMA-720AE, Onkyo A-9030 lub Nad C316 BEE połączony z bardzo dobrymi kolumnami Monitor Audio Bx5. Jest to około 500 zł. wyższa cena, jednak biorąc pod uwagę przyrost jakości moim zdaniem naprawdę warto.

 

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oraz oferty finansowej służę pomocą. Zapraszam jednak jeśli masz taką możliwość na odsłuchy do naszego salonu, gdzie do dyspozycji będziesz miał dziesiątki wzmacniaczy i kolumn, wszystko dostępne od ręki i gotowe do prezentacji.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedź.

 

Jeśli efekt miałby być faktycznie lepszy dołożyłbym te 500 zł o których mowa. Niestety przeglądając wasz profil na allegro te ceny przekraczają nawet dodatkowe 1000zł. Czyżbym coś źle zrozumiał?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.