Skocz do zawartości
IGNORED

Marantz SR 7009 - problem z aktualizacją


darek2

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie wczoraj zakupiłem i nie zdążyłem nawet posłuchać, podłączyłem amplituner HDMI do TV, zrobiłem część poszczególnych ustawień, szkoda że nie zrobiłem sieci, zmieniłem w menu ustawienie wyjścia na inny monitor i zaczęła się klapa, obraz zniknął, na wyświetlaczu pojawił się napis please wait update retry - czyli ponowienie aktualizacji gdzie nie uruchomiałem jej i nie miałem nawet podłączonego internetu, sprzęt kilka razy się restartuje ale dalej nie pomaga nic, przywrócenie ustawień fabrycznych - przycisk power - game - ADSX - wraca do tego samego komunikatu, podłączenie kabla internetowego też nic nie daje, wyskakuje info - brak połączenia, najgorzej, że nie mogę wejść w menu a na ekranie TV ciemność, niektóre przyciski reagują ale najważniejszy menu nie, nie pomaga wyłączenie z prądu na dłuższy czas, miał ktoś taki problem ? W internecie pustka, w instrukcji też nic. Może jest jakiś lepszy reset, co by to naprawił?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj przez usb

soft jest tu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie odpuszczę wgrywanie i przejadę się 70 km aby sprzęt wymienić, boję się grzebać w sofcie bo jeszcze stwierdzą, że to moja wina i mi nie wymienią a jestem umówiony ze sprzedawcą, że mi wymienią na nowy jak przywiozę, jeszcze nie mam zarejestrowanego tylko podbitą gwarancję bez wpisanych numerów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca dał mi prawo do ryzyka i wgrywania poprzez USB, wszystko poszło ok i działa super - kamiln dzięki za pomoc, zaoszczędziłeś mi 140 km jazdy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.