Skocz do zawartości
IGNORED

A co Wy od naszego sąsiada i przyjaciela chcecie ?


Luk77

Rekomendowane odpowiedzi

Przebywam tam (w Rosji) regularnie ...Nie wiedzieć dlaczego wspaniałych Rosjan i Polaków w tych najlepszym słowa znaczeniu ktoś chciałby podzielić :idea:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co chcemy od sąsiada i przyjaciela ? Nic od niego nie chcemy. I nie chcemy żeby coś chciał od nas. Bo nasze doświadczenie uczy że to sąsiad, który potrafi załatwiać swoje interesy naszym kosztem. Nasza dotychczasowa współpraca nie była dla nas satysfakcjonująca - nie chcemy przyjaciela który dla podtrzymania przyjaźni przystawia nam lufę do skroni. Więc nie chcemy żeby przyjaciel przyjaźnił się z nami tak jak zaprzyjaźnił się z bratnią Ukrainą. Poza tym - nic do naszego przyjaciela nie mamy. Ale przejąć przez niego kontroli nad nami już nie damy ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nam a przede wszystkim ja sie z tym nie spotkałem aby ktoś z Rosjan mnie "pistolet do głowy " przystawił :(

 

Wręcz przeciwnie , zawsze jestem traktowany jako przyjaciel z Polski i bardzo dobrze ugoszczony w Rosji ... Trudno o bardziej gościnne kraje na świecie niż wlasnie słowiańskie . Tym bardziej nie mozemy pojąć dlaczego polityka może tak podzielić ludzi o podobnych poglądach :(

 

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej nie mozemy pojąć dlaczego polityka może tak podzielić ludzi o podobnych poglądach :(

Kto my? Zapytaj o to putinowców w Rosji.

 

Ludziska bili brawo bo im kazano albo pozwolono.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Kto my? Zapytaj o to putinowców w Rosji.

 

Ludziska bili brawo bo im kazano albo pozwolono.

 

 

Naprawdę ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebywam tam (w Rosji) regularnie ...Nie wiedzieć dlaczego wspaniałych Rosjan i Polaków w tych najlepszym słowa znaczeniu ktoś chciałby podzielić :idea:

 

Byli już tacy co łączyli nas z tymi "wspaniałymi" Rosjanami - nazywało się to za moich czasów TPPR.

Zakładasz oddział na forum AS?

Miałem nieszczęście żyć jakiś czas w kraju "połączonym" ze "wspaniałą Rosją". Po prawdzie - okupowanym.

I nigdy kufa więcej!!! :(

To tak jakby ktoś na polskim forum nawoływał do przyjaźni z hitlerowcami.

Żenada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wspaniałych rodaków" i krzykaczów spod rzeki Liffey juz dawno odechciało mnie sie słuchać ...weźcie sie do roboty zamiast ujadać ... To moja rada .

 

 

Spokojnosci życzę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.weźcie sie do roboty

 

Biali ludzie w weekend nie pracują! :)

Może w ruskich kołchozach wciąż tak jest ale cywilizacja łacińska niesie inne standardy. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Biali ludzie w weekend nie pracują! :)

Może w ruskich kołchozach wciąż tak jest ale cywilizacja łacińska niesie inne standardy. :)

 

 

Szczęśliwy człowiek, który posiada pasję :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęśliwy człowiek, który posiada pasję :)

 

No właśnie... ;)

Przy okazji zwracam uwagę na proporcję wielkości flag w organizacyjnym znaczku naszego pasjonata. :)

 

zlota-zbiorowa-odznaka-tppr-super-hit-2-3493764487.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tak zwane dohtorem nie skorzystało z porady "lekarzu, lecz się sam".

Najwyraźniej nie ta specjalizacja, a węgiel nie pomoże mu na umysłowe rozwolnienie.

 

Poza tym - nic do naszego przyjaciela nie mamy. Ale przejąć przez niego kontroli nad nami już nie damy ...

 

hahahaha - złapał kozak Tatarzyna [lol]

 

Trzysta lat głupoty w Polsce i jak widać nadal trzyma się dzielnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrażamy się ruskim i nienawidzimy ich , a szkopy ,angole lub jankesi to przyjaciele i bracia po linii krwi, dziwnym jestśmy narodem .Trzeba pamiętać że w wielu przypadkach w historii to sami zasłużyliśmy sobie na to żeby nas ruski traktował ,tak jak traktował, po prostu głupi jesteśmy jako naród.Damy się zawsze nakręcić i wsadzamy ryja tam gdzie nas nie proszą. Niestety jesteśmy słowianami i z nimi powinniśmy trzymać i się dogadywać, a ciagnie nas zawsze do tych anglosaskich barbarzyńców ,którzy przy każdej okazji wypinają na nas swoje cztery litery . Tym razem będzie tak samo poczekajmy aż czas i okoliczności dojrzeją, historia się powtórzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jakis żart ?

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Dobre :-)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co chcemy od sąsiada i przyjaciela ? Nic od niego nie chcemy. I nie chcemy żeby coś chciał od nas. Bo nasze doświadczenie uczy że to sąsiad, który potrafi załatwiać swoje interesy naszym kosztem. Nasza dotychczasowa współpraca nie była dla nas satysfakcjonująca - nie chcemy przyjaciela który dla podtrzymania przyjaźni przystawia nam lufę do skroni. Więc nie chcemy żeby przyjaciel przyjaźnił się z nami tak jak zaprzyjaźnił się z bratnią Ukrainą. Poza tym - nic do naszego przyjaciela nie mamy. Ale przejąć przez niego kontroli nad nami już nie damy ...

Chcę tylko domu w twoich granicach

Bez lokatorów stukających w ściany

Gdy ktoś chce trochę głośniej zaśpiewać

O sprawach które wszyscy znamy

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

comment_S1u3MrGeBU6hAjDQX2TFvKRMqCGX3OTF.jpg

 

 

 

No właśnie... ;)

Przy okazji zwracam uwagę na proporcję wielkości flag w organizacyjnym znaczku naszego pasjonata. :)

 

zlota-zbiorowa-odznaka-tppr-super-hit-2-3493764487.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nam a przede wszystkim ja sie z tym nie spotkałem aby ktoś z Rosjan mnie "pistolet do głowy " przystawił :(

Tobie nie przystawiali pistoletu do głowy. Ale Twojemu narodowi bratni naród rosyjski przystawiał taki pistolet do głowy przez 45 lat. Przyjaźń albo was wyrżniemy - takie było ultimatum. Dla nas i całego bloku wschodniego. Dziękuję za taką słowiańską gościnność.

Za wyjście z układu warszawskiego groziła nam wojna. Dlatego wolimy Nato i UE - tu nikt nas za nic nie zabija, nie terroryzuje, nie zmusza. Chyba że do przestrzegania standardów demokratycznych, praw człowieka i własnej dyscypliny budżetowej :-)

A ci twoi mili rosyjscy znajomi akceptują u siebie rządy totalitarne, zastraszanie i mordowanie dziennikarzy, korupcję władzy na niespotykaną skalę. Ale nie to u nich najgorsze. I nie to że wszędzie chcą widzieć szpiegów szpiegujących ich kraj.

Najgorsze jest to że są dumni z przywódców którzy uczynili ich kraj "wielkim". "Wielkim" dzięki wymordowaniu 50 milionów własnych obywateli i zastraszeniu sąsiednich narodów. Najgorsze jest to że są skłonni zamknąć oczy na własną biedę i darować władzy korupcję - byle tylko mieli co do pyska włożyć.

Najgorsze jest to że szczęściem napawa ich "odbudowa imperium" czyli napadanie przez ich kraj na ich sąsiadów tylko dlatego że tamci chcą żyć normalnie - a więc poza ruską strefą wpływów.

I nie mają problemu z tym że ich żołnierze mordują ludzi broniących własnego kraju. Tylko to mnie w nich brzydzi - nic więcej.

A że tobie to nie przeszkadza, a nawet się podoba - cóż, wolny kraj, wolna wola. Ale nie znajdziesz tu poklasku dla takich poglądów.

Akceptujmy ich świństwa bo to słowianie ? Sorry - nie ze mną ta gadka...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tobie nie przystawiali pistoletu do głowy. Ale Twojemu narodowi bratni naród rosyjski przystawiał taki pistolet do głowy przez 45 lat. Przyjaźń albo was wyrżniemy - takie było ultimatum. Dla nas i całego bloku wschodniego. Dziękuję za taką słowiańską gościnność.

Za wyjście z układu warszawskiego groziła nam wojna. Dlatego wolimy Nato i UE - tu nikt nas za nic nie zabija, nie terroryzuje, nie zmusza. Chyba że do przestrzegania standardów demokratycznych, praw człowieka i własnej dyscypliny budżetowej :-)

A ci twoi mili rosyjscy znajomi akceptują u siebie rządy totalitarne, zastraszanie i mordowanie dziennikarzy, korupcję władzy na niespotykaną skalę. Ale nie to u nich najgorsze. I nie to że wszędzie chcą widzieć szpiegów szpiegujących ich kraj.

Najgorsze jest to że są dumni z przywódców którzy uczynili ich kraj "wielkim". "Wielkim" dzięki wymordowaniu 50 milionów własnych obywateli i zastraszeniu sąsiednich narodów. Najgorsze jest to że są skłonni zamknąć oczy na własną biedę i darować władzy korupcję - byle tylko mieli co do pyska włożyć.

Najgorsze jest to że szczęściem napawa ich "odbudowa imperium" czyli napadanie przez ich kraj na ich sąsiadów tylko dlatego że tamci chcą żyć normalnie - a więc poza ruską strefą wpływów.

I nie mają problemu z tym że ich żołnierze mordują ludzi broniących własnego kraju. Tylko to mnie w nich brzydzi - nic więcej.

A że tobie to nie przeszkadza, a nawet się podoba - cóż, wolny kraj, wolna wola. Ale nie znajdziesz tu poklasku dla takich poglądów.

Akceptujmy ich świństwa bo to słowianie ? Sorry - nie ze mną ta gadka...

Lubię to

 

 

 

U mnie są zawsze dwa kolory ale za to jakie , zawsze dumne i mistrzowskie... u ciebie 3, 4,5 i sam nie wiesz do końca jakie , gdzie i kiedy i za co ...wspólczyję lecz zawsze dobrze życzę ...

 

Pozdrawiam

 

Łukasz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to że szczęściem napawa ich "odbudowa imperium" czyli napadanie przez ich kraj na ich sąsiadów tylko dlatego że tamci chcą żyć normalnie - a więc poza ruską strefą wpływów.

 

Ja powiem tak, gdyby Ukraina chciała się po prostu oderwać na bazie całkowicie nowej idei i na najnowszych bohaterach (odżegnując się od bandery itp) to byłoby całkiem inaczej, a tak to pod dawną ideą i dawnymi bohaterami (przecież to się nie godzi nam rozmawiać z nimi jak ustanowili sobie takich bohaterów narodowych) , to cóż... po co nam sąsiad z takimi bohaterami, ale ja wiem po co, ano po to że jak Ukraina była pod wpływami Rosji to nasi najwięksi biznesmeni którzy mają wpływy (lobbystów) w świecie polityki nie mieli tam wejścia, dlatego właśnie to popierają a być może nawet wyślą tam naszych (a ludzie z Mon-u za poparcie zyskają kontrakty, wejścia i posady), ja to też czasami mam wrażenie że po to się u nas wzmacnia armię i policję aby zabezpieczyć i zachować przede wszystkim wpływy tych którzy się już ustawili a gdzieś mają wszystkich innych. A potem wejdą w spółki i będą płacić podatki w rajach podatkowych. Ale Ukraina z tego co się zapowiada będzie raczej głównie rozgrywała z największymi graczami pomijając nas.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosja jaka jest kazdy widzi a ten co ja miał ma jej dosc.I tyle.Podpieranie sie pieknoscia jej obywateli to jak podpieranie sie pieknoscia syberii.Cos na co nie mamy wplywu i generalnie nie ma znaczenia dopoki ta pieknosc toleruje to co MA.Koniec z kufajkami i towarzyszami i reklama putina.Putina wez sobie reklamuj w moskwie jeśli jej tam jeszcze mało..

 

Coby pierdzielic takie kawałki to trzeba miec szkole skonczona w rosji i zupelnie nie znac historii Polski.

 

Tak ze trzymaj fason panie rosjanin.

 

Jesli zadajesz takie durne pytanie to nie pytaj anglika lub francuza co bedzie chcial jak ten blazen wejdzie do polski.

 

W ktorym to miejscu tej historii ten kraj wyszedł na naszego przyjaciela, czy finlandii, czy ukrainy czy litwy czy gruzji etc..Glupa rzniesz pokazujac jeden oddzialek niewiadomego pochodzenia//Pokaz sie sam, to zobaczymy czy rysy masz ...regularne.

 

.Nie wiedzieć dlaczego wspaniałych Rosjan i Polaków w tych najlepszym słowa znaczeniu ktoś chciałby podzielić :idea:

a moze nazwiesz to KTOS zebysmy byli w domu.

 

panie przyjaciel.

 

Nikt nam a przede wszystkim ja sie z tym nie spotkałem aby ktoś z Rosjan mnie "pistolet do głowy " przystaw

jak by ci to wyjasnic...Jeszcze nie TEN czas towarzyszu.

 

No po prostu wpisy jak drama queen w brazylijskiej telenoweli miłosnej.

a jeszcze 30 lat temu byly niemozliwe dzieki przyjaciołom slowianom ze wschodu i tobie.

 

dwa kolory ale za to jakie

taaa cechuje to z grubsza psychopatów a i pozwala ich diagnozowac.Tak wiec ta putinowska propaganda jest tak durna....???Chiba ze marnie oplacona.

 

Czyli w skrocie panie przyjaciel.Bierz pan kufajke i ..na drzewo.

 

a zostaw pan zegarek.to nie panski.

 

Teraz ku..wa przyjaciol szukaja wszedzie.Na wschod idzta, tam was jeszcze lubia... bo musza.

 

A jak zapragniesz to wkleje tu ci zdjecia DWUKOLOROWE po ktorych przestanie ci sie chciec tu pojawiac z hasłem...przyjaciel..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest sens się spierać o co kolwiek, jesteśmy dymani poraz kolejny przez pieprzonych cwaniakow ze wschodu jak i zachodu.Tamci nas przez 45 lat trzymali za ryja w niewoli i pod presją . W 90 roku przyszli kolejni którzy dali nam paszporty w łapy , pozamykali zaklady, żucili syfiaste żarcie, stare ciuchy do lupeksów i w ramach wolności wysłali nas do prac przymusowych na zachodzie. Za chwilę się okaże że jesteśmy wrogim i szkodliwym elementem tamtych społeczności . Ja bym nie gloryfikował tego syfu w jakim przyszło nam żyć obecnie ,bo to nie wiele lepsze od tego co było, złodziejstwo , obłuda, chamstwo , bezczelność , arogancja u sterów władzy sięga zenitu. Jak można być tak infantylnym i beztroskim twierdząc że wszystko jest ok ,chodzi mi o polityków , nie rozumiem.Fakt, to są czasy dla ludzi zaradnych, powiem inaczej , mniejszych lub większych cwaniaków ( do których zaliczył bym i siebie, taka mała samokrytyka) ale na cwaniactwie nie możemy budować gospodarki , dobrobytu, symbiozy społecznej , nic z tego nie będzie. Z biegiem czasu ci ktorzy są wykorzystywani, a jest ich większość, ukręcą ryja tym co na nich żeruja.Przypomnę po raz kolejny historia się powtórzy. Faktem jest że dajemy się manipulować specom ze wschodu jak i zachodu co odzwierciedlają wpisy tego wątku, wydaje nam się ze coś wiemy , a wiemy tyle na ile ktoś nam uprał umysł , tvn-em , wyborczą , radiem maryja, lub innym medium.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.