Jump to content
IGNORED

Amplituner stereo do 600zl

dymeq

Recommended Posts

Witam,

szukam amplitunera stereo do 600zl dla kolumn Quadral Phonologue Platin. W tej chwili pracują pod Yamaha RX450, jednak wzmacniacz jest już leciwy ze względu na wiek. Poza tym nie jest on odpowiedni do tych kolumn. Quadrale charakteryzuje niski i pewny bas, średnica jest nieco cofnięta, a wysokie tony prawie w ogole nie istnieją. Żeby dało się tego słuchać to treble mam podkręcone na max. Szukam koniecznie amplitunera stereo (nie chcę wzmak+osobno tuner, chcę mieć wszystko w jednym klocku), który podkreśli średnicę i wysunie wysokie tony. Budżet to max 600zł. Nad amplitunerem kina domowego raczej się nie zastanawiam, gdyż nie będę z tego korzystał, a wtereo w tej cenie pewnie będzie grało lepiej niż 5.1?

Onkyo Integra 8850 mozna chyba znalezc za tą cenę. Używałem i czułem, że gra zbyt jasno jak dla mnie. Kolumny miałem DIY też dość jasne.

Jedyny mankament tego sprzętu to selektor wejść (nie spotkałem egzemplarza bez tego problemu - trzeba założyć, że wystąpi nawet jak sprzedawca klnie się, że igła), który przeskakuje, gdy używany z gałki. Jeśli zmienia się wejścia z pilota po 2, 3 dniach problem znika.

Guest Włodzimierz_55692

(Konto usunięte)

Przy tym budżecie możesz najwyższe amplitunery Denona ze starszej linii DRA-1000 i ostatniej DRA-700AE.

Oba prezentują bardzo przyzwoity dźwięk i są bogato wyposażone.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.