Skocz do zawartości
IGNORED

Amplituner stereo do 600zl


dymeq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

szukam amplitunera stereo do 600zl dla kolumn Quadral Phonologue Platin. W tej chwili pracują pod Yamaha RX450, jednak wzmacniacz jest już leciwy ze względu na wiek. Poza tym nie jest on odpowiedni do tych kolumn. Quadrale charakteryzuje niski i pewny bas, średnica jest nieco cofnięta, a wysokie tony prawie w ogole nie istnieją. Żeby dało się tego słuchać to treble mam podkręcone na max. Szukam koniecznie amplitunera stereo (nie chcę wzmak+osobno tuner, chcę mieć wszystko w jednym klocku), który podkreśli średnicę i wysunie wysokie tony. Budżet to max 600zł. Nad amplitunerem kina domowego raczej się nie zastanawiam, gdyż nie będę z tego korzystał, a wtereo w tej cenie pewnie będzie grało lepiej niż 5.1?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onkyo Integra 8850 mozna chyba znalezc za tą cenę. Używałem i czułem, że gra zbyt jasno jak dla mnie. Kolumny miałem DIY też dość jasne.

 

Jedyny mankament tego sprzętu to selektor wejść (nie spotkałem egzemplarza bez tego problemu - trzeba założyć, że wystąpi nawet jak sprzedawca klnie się, że igła), który przeskakuje, gdy używany z gałki. Jeśli zmienia się wejścia z pilota po 2, 3 dniach problem znika.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem sceptycznie nastawiony do nowego, chińskiego sprzętu za 1000zł, obawiam się plastikowej jakości dźwięku. Wolę coś używanego już w podobnej cenie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się, polecam dra-1000 Denona, gra dobrze, posiada variable loudness, bardzo ładnie się prezentuje zwłaszcza złoty kolor i... kupisz ponizej swego budżetu :) współczesny dra-700ae gra tak samo, wygląda gorzej, kolor tylko srebrny i czarny i jest droższy bo nowszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.