Jump to content
IGNORED

AKG Q 701 kontra AKG K 550

delikatnybrutal

Recommended Posts

Witaj,

AKG K550 a Q701 to zupełnie inna klasa nauszników, praktycznie pod każdym względem Q701 są lepsze. Jedynie musisz pamiętać, aby Q701 zasilić dedykowanym wzmacniaczem słuchawkowym. Tylko w takiej konfiguracji pokażą pełną jakość.

Jeśli masz taką możliwość, zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

550 to konstrukcja zamknięta a Q701 otwarta; już to różnica robi bardzo dużą różnicę i jeśli potrzebujesz się "odizolować" od otoczenia to tylko 550. Tak jak pisze Q21; Q701 grają w wyższej lidze. To jest w nich dobre, że jednak można je spokojnie napędzić ze smartfona lub walkmana- fakt klasę pokazują na wzmacniaczu dedykowanym.

• 1 year later...

Miałem okazje słuchać K550 i zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie. Zastanawiam się jednak nad Q701. Niestety jeszcze ich nie słuchałem, ale zakładam że przynajmniej w teorii powinno być lepiej niż na K550. Mam w domu iFi Audio iDSD Nano (póki co nie zamierzam się go pozbywać) i zastanawiam się czy poradzi sobie z napędzeniem Q701? K550 sa jednak mniej wymagające pod tym względem.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.