Jump to content
IGNORED

dvd yamaha-s1800 gdzie firmware?

nikifor

Recommended Posts

Oficjalnie 1800 nigdy chyba nie miał udostepnionego firmware do aktualizacji. Sądze jednak , że wystarczy nagrac pliki z zawartosci katalogu na CD-R , wlozyc w szufladke i zamknąć. Dalej powinno pójść samo ale jakby co to głowy nie daje za pozytywny sukces.

Przed aktualizacją dokładnie che się zapoznać ze szczegółami i tak w ściągniętej paczce,jest kilka softów do różnych modeli i producentów,z tego co widzę są tam pliki obrazów,i wypalę to na płytkę cd-r tylko trapi mnie plik UPDATE.VER.

Jest on w każdym z folderów razem z plikiem obrazu,ale jesli nagram obraz to nie wgram tam jednocześnie pliku UPDATE.ver

Ciekawe czy do poprawnej aktualizacjii jest on niezbędny

Bawię siię już z tym drugi dzień i nie mogę nagrać z pliku img obrazu płyty,piszę ze plik jest uszkodzony

Możę nagrać to poprostu jako zwykłe pliki? ale na forach zagranicznych piszę zeby zrobić obraz na płycie CD-r z pliku IMG tylko za cholere nie chce,

ok wszystko pięknie się zaktualizowało,dość długo czekałem zanim znikneło niebieskie tło i ponownie ukazał się napis Yamaha, aktualizacja trwało ok 15minut i do tego czasu nie wolno nic dotykać,

Mam tylko problem bo po wypaleniu obrazu płyty SACD-R iso,na płytce dvd odtwarzacz nie chce jej odtworzyć,czy potzrebne do tego są specjalne płytki+ - dvd,ja wypalałem na esperanza,i niestety nic z tego,programem IMGburner

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.