Skocz do zawartości
IGNORED

Amplituner do 1000zl


czorny05

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chcialbym zmienic amplituner kina domowego. Aktulanie mam onkyo tx-sr605. Nic mi w nim nie przeszkadza, tylko brakuje wyjscia pre out dla frontow. Poszukiwany amplituner musi posiadac wejscia hdmi i wyjscie pre out dla frontow. Zakladany budzet 1000zl. Sprzet uzywany.

 

Wiem, ze cenionymi w swoim przedziale cenowym sa denon 3310 lub marantz sr6004, ale oba troche ponad zakladany budzet.

 

Dzieki.

Pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te które wymieniasz to ok. 1500 zł/sztuka

Do tysiąca zainteresuj się np. Sony STR DA 2400 ES. Można komplet sklepowy (używkę oczywiście) kupić w granicach 800-900 zł.

Warto.

 

A omijaj tylko łukiem Sony 1200 ES - padlina jakich mało. Tego co dał przy 1200 znaczek ES należałoby wykastrować po rosyjsku - dwoma cegłami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2310 fajny,posiadalem.zmienilem na 3808 I mam go do teraz,okolo 4 lat juz.polecam...stwierdzilem ze jak juz zmienie to tylko na arcama avr600 bo wymiana 3808 na nowsze podobnej klasy nie ma sensu.nie dadzami nic wiecej procz wydanej wiekszej gotowki.ogolnie posiadajac kilka modeli onkyo,sony i denona denon jak dla mnie wypadl najkorzystniej.ale to moje zdanie.inni preferuja onkyo a jeszcze inni yamahe...

 

potwierdzam opinie o 1200es.faktycznie nieporozumienie...jak chyba dobrze pamietam dzwiek nie idzie przez hdmi tylko wizja...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.