Jump to content
IGNORED

Jaki DAC gra podobnie lub tak samo jak E-MU 0404 USB?

yayacek

Recommended Posts

Szybkie i proste pytanie.

Jaki DAC za rozsądną cenę gra podobnie lub niemal tak samo (co oczywiście nie jest możliwe) jak E-MU 0404 USB.

Bardzo lubię sygnaturę brzmieniową (tak to się chyba mądrze nazywa) E-MU, ten dźwięk mi "leży" i dobrze mi z nim.

Problem tylko w tym, że E-MU 0404 USB jest dość brzydka i mało ciekawie prezentuje się obok wzmacniacza czy odtwarzacza CD.

Chętnie bym więc położył na półce jakiegoś DACa, który brzmieniem jest BARDZO pokrewny do E-MU. Nie chcę przechodzić męki uczenia się nowego brzmienia, męki wsłuchiwania się w nową zabawkę. E-MU znam i nauczyłem się tego dźwięku dlatego też chciałbym DACa, który będzie E-MU niemal wiernie naśladował.

Jeśli ktoś miał do czynienia z E-MU 0404 USB i natrafił w swoich poszukiwaniach i przygodach audio na DAC o podobnej charakterystyce dźwiękowej to będę wdzięczny za garść informacji

Sprzęt studyjny i oprogramowanie studyjne. Edytory, sekwencery, stacje robocze (DAW), authoring, stoły, maszyny i linie replikacyjne.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.