Skocz do zawartości
IGNORED

Słuchawki Koss Porta Pro rodzaj wtyku


grzegorzk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po prawie 4 latach w moich kosach przestała grać lewa słuchawka. Tego samego dnia chciałem sobie zamówić takie same tylko przeglądając oferty wszystkie oferowane egzemplarze mają wtyk kątowy a do tej pory miałem prosty i jest dla mnie wygodniejszy. Czy coś się zmieniło i nie ma na rynku już tych słuchawek z wtykiem prostym ? Czy po prostu trzeba pytać ? Druga sprawa to są egzemplarze pakowane w ładne pudełko jakieś papierowe i są też w takim opakowaniu plastikowym z czego to wynika ? Któreś są lepsze czy gorsze ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa to są egzemplarze pakowane w ładne pudełko jakieś papierowe i są też w takim opakowaniu plastikowym z czego to wynika ? Któreś są lepsze czy gorsze ?

Papierowe gorsze bo mogą namoknąć ?

Na poważnie już, to więcej jest z wtykiem prostym ( przynajmniej na zdjęciach w sklepach)

Poczytaj też jak odróżnić podróbę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) .

Takie zmiany jakie piszesz mogą wynikać też z jakiejś zmiany rocznikowej, bo one są długo już produkowane, klienci woleli wtyk kątowy, no to robią kątowy. Może napisz do dystrybutora?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałem 4 lata temu te słuchawki to się zapoznałem z tematem jak odróżnić podróbki. Ogólnie biorąc pod uwagę allegro to w opisie aukcji nie ma informacji o rodzaju wtyki. Zdjęcia w jednaj aukcji są z prostym i kątowy i pisałem do sprzedawców jakie są rzeczywiście i jak na razie z tych co mi odpisali to są same kątowe. Poszukam chyba gdzieś w wawie tych słuchawek żeby sobie sprawdzić na miejscu wszystko

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem wszystkie oferty i nigdzie nie mogę znaleźć tych słuchawek z prostym wtykiem... Poszukam jeszcze trochę a jak nie to trzeba będzie kupić jakie są ewentualnie może ktoś poleci jakieś słuchawki do 200 zł najlepiej jakieś nie za duże tylko takie jak te kossy :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem czegoś lekkiego, "sportowego", dobrze trzymającego się na głowie. Miałem już w ręce Koss'y, lecz obok "czaiły się" niepozornie tanie AKG K402. Z ciekawości przymierzyłem, posłuchałem, odłożyłem Koss'y i z bananem na twarzy wyszedłem ze sklepu z o blisko połowę tańszymi, a grającymi dużo naturalniej AKG :-))

 

Widzę, że chyba jest promocja, bo cena sugerowana spadła i jest poniżej połowy ceny Porty, a to już masakra dla Koss'a.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jak będę miał możliwość to sprawdzę je. Wpadły mi jeszcze w oko Sennheiser PX 90 też są małych rozmiarów może ktoś miał z nimi styczność ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj też jak odróżnić podróbę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) .

I cytat z podanej strony: "W środku plastikowej obwódki znajduje się wytłoczona cyfra „1″. W nieoryginalnych egzemplarzach występuje cyfra „4″."

 

Ja moje Kossy kupowałem wiele lat temu w oficjalnej dystrtybucji i w wymienionym wyżej miejscu mają cyfrę 2.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Byś mógł mnie obrazić, najpierw muszę cenić Twoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe słuchawki Koss Porta Pro właśnie do mnie dotarły. Może ktoś mi powiedzieć bo już nie pamiętam ile trwa proces wygrzania tych słuchawek ? Pytam bo moje stare 4ketnie kossy grały o niebo lepiej niż te nowe ale wiem że nowe zawsze potrzebował trochę czasu żeby się rozkręcić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I cytat z podanej strony: "W środku plastikowej obwódki znajduje się wytłoczona cyfra „1″. W nieoryginalnych egzemplarzach występuje cyfra „4″."

 

Ja moje Kossy kupowałem wiele lat temu w oficjalnej dystrtybucji i w wymienionym wyżej miejscu mają cyfrę 2.

Ano.

Bzdury też z tą "etykietą" na końcu kabla.

Ja moje cztery (do tej pory) pary nabyłem w dużych, renomowanych sklepach (Fnac, Cobra) i nigdy czegoś takiego nie spotkałem:-)

 

Ps - dwie pierwsze pary były "made in Ireland" - wtyki łamane; dwie drugie (China) - wtyki proste.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.