Skocz do zawartości
IGNORED

ESound E5 Platinum Edition CD player - opinie? tak dobry?


adamgdansk

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Szukam opinii uzytkowników albo tych co mieli okazję używać/odsłuchać/porównać?

Czy brzmi "analogowo"? ;)

 

Słuchałem dłuższy czas Esound CD-E5 Reference Edition - Nie brzmi analogowo . Dźwięk wysokiej klasy, świeży bardzo dynamiczny i niezwykle przestrzenny z dobrym basem ,ale na pewno nie "analogowy" . Nie wiem jak jest z Platinum niestety .

 

pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek - analogowy to oczywiście nie chodzi mi o trzaski, ale wypełnienie, ciepło, dobre dociążenie dźwięku, magiczną średnicę i to wrażenie że dźwięk jest "live" oraz brak zmęczenia odsłuchem versus nerwowość/bylejakość brzmienia CD średniej klasy ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Adamie ,wiem o jakie analogowe brzmienie ci chodzi ,nie musisz mnie uświadamiać . Ten mój grał na poziomie odtwarzaczy 10-15 tyś choć jest od nich sporo tańszy. Powtórzę - dźwięk wysokiej klasy . Nie bedę się rozpisywał bo każdy ma inne odczucia i preferencje . Dynamika na wysokim poziomie , doskonała przestrzeń i lokalizacja instrumentów ,Ladna średnica i barwa ,....... z Lebenem 300 było pięknie . Mozna było słuchać godzinami -W żadnym wypadku dźwięk nie męczył .

 

pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek - sorry - nie chciałem aby zabrzmiało złośliwie. Dzięki za update. A miałeś okazję porównywać z jakimiś topowymi CDekami - ze stajni Accu czy MLevinson czy Reimyo czy cokolwiek?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek - sorry - nie chciałem aby zabrzmiało złośliwie. Dzięki za update. A miałeś okazję porównywać z jakimiś topowymi CDekami - ze stajni Accu czy MLevinson czy Reimyo czy cokolwiek?

 

Poprzedni właściciel to robił. Wybrał jednak Esound i wcale nie dlatego ze był sporo tańszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję odsłuchać ten odtwarzacz (chciałem go kupić ) i porównać go z moim Audiolabem 8200CD. Porównanie robiłem u właściciela na jego systemie na który składał się najwyższe modele końcówek mocy Cayin pre też tej firmy oraz jakieś mocno wypasione głośniki Uhera.W porównując do Audiolaba zdecydowanie bardziej selektywny i uporządkowany przekaz. Szczególnie dało się to zauważyć przy nagraniach gdzie dużo dzieje się w górnych rejestrach. Bas i średnica w zasadzie podobna do Audiolab. Co do analogowego charakteru tego odtwarzacza to uważam że nie bardzo daje się go odczuć. W tym zakresie przekaz był złożony do Audiolaba i dla tego nie zdecydowałem się na zakup.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.