Jump to content
Holdegron

Różne kostki do wzięcia - obowiązek podawania cen odsprzedaży.

Recommended Posts

McGyver zrezygnowal i nadal jest aktualne:

kondensatory olejowe Telpod MPHP-3 4uF/160V i 2uF/160V po 4szt

potrzebuję 2 szt. regulatorków LM337 (właściwie to 1 szt., ale asekuracja musi być;); może ktoś ma więcej ?

AD1865N-J 2szt.

2szt 2xAD825 na przejsciówce piętrowej 2xSO8>DIP8

(zajmuje miejsce jednego czipa DIP8)

LM3875TF 2szt.

witam; regulatorki zdobyłem i wstawiłem;

czy gdzieś oprócz elfa.se, można zakupić kondensatorki: sanyo os-con 16V 33 uF (12 szt.); na allegro, ni ma takich :(.

a może ktosik ma, chętnie odkupię.

Martin 79, byłbym chętny na jakieś 1,5m Audioquesta do experymentów.

Każda władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie. John Acton

www.valvencore.pl

hmmm, zamówiłem te os-cony CA; cena: 33 uF 20V 1szt. to 9,10 PLN netto; jessssuu, mam nadzieję że mojemu CD to wyjdzie na zdrowie ;)

PS: a tak przy okazji, coś dla 'grzebaczy', dzięki uprzejmości panów z Rotela w USA dysponuje dokumentacją (schematem) RCD 1070 :)

>Buber

Szukam takiego stoliczka gdzie można wsadzić dwa pojedyncze oampy w obudowie DIP8 (np. OPA627), tak żeby mozna było wsadzićgo na podstawkę. Kiedyś, gdzieś tu widziałem takie ładne na PCB, ale nie mogę tego kurcze nigdzie znaleźć. Męczy mnie jeszcze temat oampów 627, podobno są szybsze od 2134, ale one są właśnie pojedyńcze.

2604(około 20MHz) jest już dużo szybsze od 2134(8MHz).OPA 627 nie wiem jaką ma f garaniczną ale jest piekielnie szybki i trzeba dawać dobrze opracowaną aplikacje,że by się nie wzbudzał i dobrze pracował.

Wraz ze zdobytą wiedzą przychodzi świadomość jak wielu rzeczy jeszcze nie wiesz...

16 MHz...niestety.

Kubrik ... wiesz co : ) , Pastwa , cóż dodać , jaki nick takie podejście do życia.

Kichadenta niestety stara się jak może uprzykrzyć życie : ) a i tak w wirtualnym świecie nie ulegnie zmaterializowaniu tam jej żywot byłby króciutki : ))))

627 powinien b. dobrze pasować. U mnie pozostał na stałe a wyleciał 2604.

"Jakkolwiek będzie - będzie inaczej, aniżeli sobie wyobrażamy - ponieważ między Dobrem a Złem znajdujemy się w życiu i w świecie

wielowymiarowym,w którym dokumentnie pomieszane jest Przypadkowe z Nieuchronnym."(S. Lem 1999)

Cały czas mam do odsprzedania za około 50~60 zł za sztuke.Wersja BP

Wraz ze zdobytą wiedzą przychodzi świadomość jak wielu rzeczy jeszcze nie wiesz...

na allegro jest obecnie 4szt 627 i 2 szt 637 za łączną kwotę 70 zeta a jeden z kolesi oferuje cały duży zbiór op ampów za 129 zeta. Ja swoje 627 kupiłem na allegro za 18 zeta szt. nieco przepłaciłem bo wcześniej były po 14 zeta. Trochę więc, trzeba popolować jak się chce tanio.

"Jakkolwiek będzie - będzie inaczej, aniżeli sobie wyobrażamy - ponieważ między Dobrem a Złem znajdujemy się w życiu i w świecie

wielowymiarowym,w którym dokumentnie pomieszane jest Przypadkowe z Nieuchronnym."(S. Lem 1999)

To są aukcje min. z OPA 627, po przeliczeniu na sztukę cena wychodzi dość atrakcyjna. Ale czy aż tak bardzo zważywszy na cenę b. dobrego AD 825 ?

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowania za pomocą )

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowania za pomocą )

HGW, to nie moje aukcje i nic na ten temat nie wiem. Kiedyś brałem od grafiki by były to nówki. Wtedy sprzedawał jeszcze taniej ale to były czasy powszechnego ruchu na sample ;)

> terminator

spóbuj posamplić z TI, mnie się udało... :-) w 3 dni paczka doszła z pięknymi OPA627AU (na stoliczek...)

a jak takie ceny na Allego są tzn. że chyba program jeszcze działa i do Polski wysyłają....

albo spróbuj też z AD825 jak Rambo radzi... też podobno ładnie grają i są dużo tańsze... tylko też na stoliczek... nie masz chłopie szczęścia... :-) ale nie taki stoliczek straszny jak go malują... :-)

ktoś gdzieś pisał że te wersje w obudowach SO8 lepiej grają...