Skocz do zawartości
IGNORED

Filmy BLU RAY- skąd?


Procz

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Marcinos89 napisał:

porównywałem w ten sposób Mission imposible Fallout- Normalne Blu -Ray wydanie / 4K wydanie i wydanie na Apple to ci powiem ze Apple rozniosło nośniki względem dynamiki, płyta by było referencyjnie to -60db a Apple -54db skala do -90db tak samo było z jurassic world tego rocznym... podam ci przykład Aquaman na Apple 

Żadne VOD z samego założenia nie może być lepsze od tego co znajdziemy na nośniku. Tobie się coś spodobało bo zagrało głośniej...

normalnie zaczynamy loudness war

17 minut temu, pmcomp napisał:

To nie jest wina tego sprzetu tylko założenia streamingu. To jest dla mas jako marketingowy lep. Prawdziwa jakośc jest na fizycznym nosniku. Czasem z SAT też im się cos uda. 

bardziej miałem na myśli politykę firmy i userów którzy wielokrotnie udowodnili swoją  głupotę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, fetek napisał:

Dla mnie apple to przereklamowany sprzęt dla idiotów, proszę tego nie brać do siebie, po prostu takie mam zdanie o tej marce.

Piszesz tak bo na Polskie warunki są drogie prawda na natomiast jest tak że to bardzo dopracowany sprzęt, wydajny, wysokie jakości. Nie pisał byś takich bzdur gdybyś miał styczność choćby z jakimś macbookiem i piszę to jako użytkownik linuxa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bl4ck napisał:

Piszesz tak bo na Polskie warunki są drogie prawda na natomiast jest tak że to bardzo dopracowany sprzęt, wydajny, wysokie jakości. Nie pisał byś takich bzdur gdybyś miał styczność choćby z jakimś macbookiem i piszę to jako użytkownik linuxa.

Raczej chodzi tutaj jaka jakośc uzyskiwana jest z Apple TV w streamingu. Żałosna podobnie jak z Netflixa czy Amazona na róznych hardware'ach.

Samo urządzenie Apple TV jest moim zdaniem genialne, ale jakośc tego co się z niego wydobywa jest żałosna w porównaniu do nosników fizycznych.

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bl4ck napisał:

Piszesz tak bo na Polskie warunki są drogie prawda na natomiast jest tak że to bardzo dopracowany sprzęt, wydajny, wysokie jakości. Nie pisał byś takich bzdur gdybyś miał styczność choćby z jakimś macbookiem i piszę to jako użytkownik linuxa.

nie, chodzi mi o fakt przymuszania usera do konkretnych rozwiązań i celowe postarzanie produktu. Urządzania są drogie, przereklamowane i nie mają totalnie żadnej przewagi nad konkurencją, wręcz przeciwnie ostanie lata pokazują że są lekko zacofane.

I nie znam nikogo normalnego z iphonem ?, każdy jeden to snob który w procencie nie umie wykorzystać swojego sprzętu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fetek napisał:

I nie znam nikogo normalnego z iphonem ?, każdy jeden to snob który w procencie nie umie wykorzystać swojego sprzętu. 

Widocznie mało ludzi znasz ? ? .

iOS w porównaniu do Androida to szczyt stabilności i bezpieczeństwa, podobnie jak Mac OS do Windows.

Pisze jako użytownik wszystkich czterech systemów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pmcomp napisał:

Widocznie mało ludzi znasz ? ? .

trzeba być idiotą by dać 5k za telefon, który nie oferuje niczego więcej od tańszej konkurencji ? sory takich znajomych mi nie potrzeba.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fetek napisał:

trzeba być idiotą by dać 5k za telefon ? sory takich znajomych mi nie potrzeba.

 

Po co masz płacić 5K za telefon? Nie wystarczy powiedzmy 2 tys za 7-kę? Potrzebujesz wszystkie nowości i wynieniać telefon co pół roku?

Poza tym widze, że nie lubisz "bogatych" ludzi, a dobra rada to nikomu nie zaglądać w kieszeń.

Ręczę Ci, że jak kiedyś Twoja kieszeń będzie "bardziej zasobna" to zmienisz punkt widzenia, który przecież zalezy od punktu siedzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają przewagę są stabilne, dopracowane oprogramowanie, są wysokiej jakości, mają świetnej jakości ekrany dlatego tak cenią sobie ten sprzęt graficy, programiści też zresztą, działają baardzo długo na baterii inne notebooki mogą pomarzyć o takich wynikach vs czcas na baterii, zalet jest wiele.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, pmcomp napisał:

Po co masz płacić 5K za telefon? Nie wystarczy powiedzmy 2 tys za 7-kę? Potrzebujesz wszystkie nowości i wynieniać telefon co pół roku?

mi starczy, ale za tyle nie kupię iphona... chyba że jakiegoś starego, czyli zabytkowy śmieć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pmcomp Czyli mówisz że itunes z filmami to jeszcze nie to? miałem cichą nadzieję że jest "dobrze".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fetek napisał:

mi starczy, ale za tyle nie kupię iphona... chyba że jakiegoś starego, czyli zabytkowy śmieć.

CZyli MUSISZ mieć najnowszy. Czyli ktoś o Tobie może powiedzieć, podobnie jak Ty to zrobiłeś ciut wyżej: trzeba być idiotą by mieć zawsze najnowszy telefon.

 

 

Zeszlismy troszku z tematu, a kolega kłamczuszek @Marcinos89 dał nogę szukać dźwięku prawdziwego Atmosa ? .

4 minuty temu, bl4ck napisał:

@pmcomp Czyli mówisz że itunes z filmami to jeszcze nie to? miałem cichą nadzieję że jest "dobrze".

Zalezy jakiej jakości oczekujesz. Jeśli najwyższej mozliwej jak ja to iTunes nie jest dla Ciebie, ba ... streaming nie jest dla Ciebie.

Napisałem 110Mbps vs. ok. 25Mbps. Cyferki mówią same za siebie i to widać na ekranie. Szczególnie na np. 120" ? .

 

Jeśli chcesz sobie pooglądać filmiki wieczorem bez napinki z TV 4K i jakiegoś soundbara to podobnie jak Netflix da się z tym żyć. Ale to nie jest klasa premium jakości dźwięku i obrazu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, bl4ck napisał:

Mają przewagę są stabilne, dopracowane oprogramowanie, są wysokiej jakości, mają świetnej jakości ekrany dlatego tak cenią sobie ten sprzęt graficy, programiści też zresztą, działają baardzo długo na baterii inne notebooki mogą pomarzyć o takich wynikach vs czcas na baterii, zalet jest wiele.

o matko...

MAC to PC, ekrany są adekwatne do ceny ale każdy wymaga kalibracji bo wszystko jest "zbyt kolorowe" (może dlatego fajne..)  to że świat foto audio wideo wybiera jabłuszko jest kwestią aplikacji nie systemu czy sprzętu. System wcale nie jest taki wspaniały. Aplikacje, które są na obie platformy często chodzą lepiej bo są w 100% tworzone od zera, bez uwstecznień i starych elementów, które na PC dla wielu nadal są koniecznością.

Mój thinkpad kosztował 2800 zł i na baterii trzyma koło 8h z wi fi. Mało ? nie sądzę...

 

6 minut temu, pmcomp napisał:

CZyli MUSISZ mieć najnowszy. Czyli ktoś o Tobie może powiedzieć, podobnie jak Ty to zrobiłeś ciut wyżej: trzeba być idiotą by mieć zawsze najnowszy telefon.

Czytaj ze zrozumieniem.

Po za tym specyfika klientów tej marki jest właśnie taka jak piszesz, musisz mieć najnowsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fetek napisał:

o matko...

MAC to PC, ekrany są adekwatne do ceny ale każdy wymaga kalibracji bo wszystko jest "zbyt kolorowe" (może dlatego fajne..)  to że świat foto audio wideo wybiera jabłuszko jest kwestią aplikacji nie systemu czy sprzętu. System wcale nie jest taki wspaniały. Aplikacje, które są na obie platformy często chodzą lepiej bo są w 100% tworzone od zera, bez uwstecznień i starych elementów, które na PC dla wielu nadal są koniecznością.

Mój thinkpad kosztował 2800 zł i na baterii trzyma koło 8h z wi fi. Mało ? nie sądzę...

 

 Aplikacji i systemu. Sprzęt jest mnie ważny. Mojego poprzedniego iMaca miałem od połowy 2010. Teraz wymieniłem na 2017.

6 minut temu, fetek napisał:

 

Czytaj ze zrozumieniem a potem pomyśl i przeanalizuj to co przeczytałeś.

Ja Ciebie po prostu zacytowałem i wymysliłem inna sentencje zgodną z Twoim tokiem rozumowania.

Ci co mają telefony po 5K są idiotami i Ci co mają stare telefony też są idiotami?

Czy moge napisać, że trzeba byc idiotą żeby zawsze mieć najnowszy telefon? (niekoniecznie za 5K).

 

spadam coś obejrzeć, dobrej nocy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, pmcomp napisał:

Aplikacji i systemu. Sprzęt jest mnie ważny. Mojego poprzedniego iMaca miałem od połowy 2010. Teraz wymieniłem na 2017.

Nie, zarówno system i sprzęt ma mniejszy performance ale jak już pisałem wyżej aplikacje wykorzystują nowsze rozwiązania i są lepiej zoptymalizowane więc w ogólnym rozrachunku chodzą lepiej. Ponadto są bardzo dobre aplikacje, których na PC nie uświadczysz. 

Różnica na korzyść jabłuszka jest kolosalna, czasem soft na starym kapciu chodzi lepiej niż na nowym, dość mocnym PC.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fetek jest kwestią wszystkich tych czynników które składają się w jedno. Skoro wymieniasz thinkpad to wiesz ile kosztuje nowy tak samo tutaj ktoś mógł by cie nazwać idiotą bo po co wydawać 6-10tyś a to ze ty kupiłeś używanego czy jakiegoś sprowadzanego nie ma tutaj znaczenia. Zresztą z thinkpadami jest raz dobrze za lepiej to nie jest jakość jaką oferuje apple.

@pmcomp może kiedyś sprawdzę itunes jeśli wejdą na android tv, mi wystarczy fullhd to już bardziej na dźwięku mi zależy bo na netflixie jest słabo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bl4ck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, bl4ck napisał:

@fetek jest kwestią wszystkich tych czynników które składają się w jedno. Skoro wymieniasz thinkpad to wiesz ile kosztuje nowy tak samo tutaj ktoś mógł by cie nazwać idiotą bo po co wydawać 6-10tyś a to ze ty kupiłeś używanego czy jakiegoś sprowadzanego nie ma tutaj znaczenia. Zresztą z thinkpadami jest raz dobrze za lepiej to nie jest jakoś jaką oferuje apple.

Mam najtańszą wersję E, sprzęt jest nowy na I5 ósmej generacji, 8 gb ramu, 256gb M2 (zastąpiony większym  970PRO, który leżał na półce) według mnie jest to najtańszy racjonalny zakup, nie potrzebuje niczego więcej a długo na baterii trzyma większość nowych laptopów.

Jeśli chodzi o jakość to mamy wersję T lub X, które spokojnie potrafią przekroczyć 10 tyś zł i nie łódź się że macbook będzie lepiej wykonany.

No ale Ty wrzuciłeś wszystko do jedno wora...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bl4ck napisał:

No to głupio trafiłeś bo mam T480s..  i T450s ...

i co w związku z powyższym ? bo trochę nie rozumiem sensu wypowiedzi

żona ma X1 Carbon... ? w pracy jej dali...coś to wnosi do tematu ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka że mam z tym sprzętem styczność i wiem jak wyglądają ich jakość w stosunku do macbookow, tyle.

Pisanie że produkty appla są dla idiotów jest nie na miejscu i tyle w temacie bo ich produkty są tyle warte... piszesz o telefonach samsung jest nie lepszy także na tym polu widzimy po prostu walkę.

ps

masz jeszcze dell'e xps i co też dla idiotów? no darmujmy sobie te teksty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bl4ck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, bl4ck napisał:

Taka że mam z tym sprzętem styczność i wiem jak wyglądają ich jakość w stosunku do macbookow, tyle.

Skoro po mnie nie pojechałeś to znaczy że jakość jest porównywalna (nie jest) albo ktoś coś ma za uszami ?

36 minut temu, pmcomp napisał:

Ja Ciebie po prostu zacytowałem i wymysliłem inna sentencje zgodną z Twoim tokiem rozumowania.

Ci co mają telefony po 5K są idiotami i Ci co mają stare telefony też są idiotami?

Czy moge napisać, że trzeba byc idiotą żeby zawsze mieć najnowszy telefon? (niekoniecznie za 5K).

hehe, Ale to nie ja tylko Ty chcesz kupić iphone za 2kpln....

Ja nie mówię że mam racje i nikomu nie narzucam co ma myśleć czy kupować, po prostu przez lata wyrobiłem sobie takie, nie inne zdanie. Przez tyle czasu żaden fan nie miał dostatecznej ilości argumentów by je zmienić.

36 minut temu, pmcomp napisał:

spadam coś obejrzeć, dobrej nocy.

? me 2

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcinos89

(Konto usunięte)
3 godziny temu, pmcomp napisał:

Widzę, że chodzisz w ilośc a nie w jakość. Dynamika? Mierzona pokrętłem na ampli? Nie kompromituj się proszę.

A żebyś wiedział ze na ilość!!! Kupuje każdy film gdzie jest 4k Dolby Vision lub HDR10, nie ważne jakiej treści... 

Jaki BD i jaki amplituner posiadasz? Jaki set głośników?

Uhd-lx500, VSX932, Dali 

Aguamana nie mogło roznieśc bo nie ma wydania na BD-UHD. Wyjdzie za dwa tygodnie. Sciemniasz gościu okrutnie, podobnie jak z tą Alfą.

Sam ściemniasz !!!! Ściemniaczu, jak nie ma jak jest na Apple TV to po pierwsze pgo drugie podany przykład pokazuje jak jest oceniany w formie cyfrowej to wydanie !!!! Gdzie ja napisałem ze to wydanie 4K na Blu ray ??? Panie profesorze?? Co do kolumn to racja nie mam atmosowych !!!! Wystarczy ze wybiorę wersje językowa Angielski Dolby Atmos i na ampli od razu się pokazuje  Atmos!!!! 

 

Pozwolę sobie zacytować Ciebie:

cytat1: No ja właśnie chce się dowiedzieć jak to jest z tym brzmieniem w atmosie z Apple, nie mam Atmosowych kolumn wiec nie mam jak sprawdzić na chwile obecna... 

cytat2: Ja podeszłym do tematu w taki sposób ze kupiłem Apple TV4K i mam Dolby Atmos

 

To jak słuchasz tego Atmosa bez kolumn do Atmosa, he, he, he??? Słuchasz literek pokazywanych na wyświetlaczu TV. Ale nie żałuj, Dolby Atmos z Apple TV ma mało wspólnego z Atmosem poza tymi literkami.

Naprawde, Kur..a nie wiedziałem xd !!! 

 

3 godziny temu, pmcomp napisał:

CZyli MUSISZ mieć najnowszy. Czyli ktoś o Tobie może powiedzieć, podobnie jak Ty to zrobiłeś ciut wyżej: trzeba być idiotą by mieć zawsze najnowszy telefon.

 

 

Zeszlismy troszku z tematu, a kolega kłamczuszek @Marcinos89 dał nogę szukać dźwięku prawdziwego Atmosa ? .

Sam jesteś Kłamczuch, poszedłem spać bo zaraz do roboty, ze ty odpoczywasz w weekend i masz czas to twoja sprawa ja zapierniczam żebyś ty miał co w poniedziałek na chleb położyć (szynki) i na obiad do garnka włożyć ( mięso )

 

Edytowane przez Marcinos89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Marcinos89 napisał:

VSX932

 

No to wszystko stało się jasne. Amplituner z dolnej półki z końcówkami w klasie D. I jak to ma grać? Głosniki Dali? A które jesli łaska spytać? Zakładam jednak, że podobnej klasy co ampli, a gdyby nawet wyższej to i tak ampli będzie najsłabszym ogniwem.

O jakiej dynamice chcesz tutaj rozmawiać?

Nie mając dodatkowych głosników do Atmosa słuchasz ścieżki DDTHD 5.1(7.1), w której sygnały dodatkowych czterech górnych głosników są zakodowane. Co pokazuje Twój ampli zapalając flagę Atmos. Ale możesz sobie dzisiaj jedynie popatrzeć na lampkę bo z głosników słyszysz dokładnie to samo co inni mający jedynie amplituner z Dolby Digital True HD. Podłącz cztery górne głosniki to bedziemy mogli porozmawiac nt. jak brzmi Atmos.

 

13 godzin temu, Marcinos89 napisał:

 

@fetek porównywałem w ten sposób Mission imposible Fallout- Normalne Blu -Ray wydanie / 4K wydanie i wydanie na Apple to ci powiem ze Apple rozniosło nośniki względem dynamiki, płyta by było referencyjnie to -60db a Apple -54db skala do -90db tak samo było z jurassic world tego rocznym... podam ci przykład Aquaman na Apple 

 

Sam piszesz nt. porównania BD, BD-UHD i streamingu z Apple TV. A potem dajesz przykład Aquaman, który nie wyszedł na BD-UHD. Więc o co chodzi? Po raz kolejny ściemniasz.

12 minut temu, pmcomp napisał:

A żebyś wiedział ze na ilość!!! Kupuje każdy film gdzie jest 4k Dolby Vision lub HDR10, nie ważne jakiej treści... 

Nie wiem czy wiesz ale HDR10 jest na KAŻDEJ płycie BD-UHD o ile nie jest zrobiona w REC.709.

A jakość nie bierze się z ilości. Niestety jest niewiele prawdziwych wydań 4K.

Poczytaj: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Na szczęście dzieki szerokiej palecie i HDR wyglądają i tak bardzo dobrze.

13 godzin temu, fetek napisał:

Tobie się coś spodobało bo zagrało głośniej...

normalnie zaczynamy loudness war

Święte słowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, fetek napisał:

Otoczka 4k wniosła więcej niż sama rozdzielczość, to zawsze jakiś progress

 

 

Masz oczywiscie na mysli HGR i WCG? Tyle, że to część standardu UHD i w fullHD nie wystepuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcinos89

(Konto usunięte)

@pmcomp chodziło mi tylko o to z tym Aquamenem jak go oceniają w wersji cyfrowej na Apple TV wiem ze jeszcze go nie ma na płytach... i względem tej oceny myśle ze to jest wysoko w porównaniu do niektórych filmów właśnie na BD

 

moja wina ze nagle urwałem zdanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Marcinos89 napisał:

@pmcomp chodziło mi tylko o to z tym Aquamenem jak go oceniają w wersji cyfrowej na Apple TV wiem ze jeszcze go nie ma na płytach... i względem tej oceny myśle ze to jest wysoko w porównaniu do niektórych filmów właśnie na BD

 

moja wina ze nagle urwałem zdanie 

To ciężko cos porównac do czegoś czego nie ma, nieprawdaż?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to co znalazłem w sieci nie odzwierciedla oferty apple tv 4k ale tam nie ma filmów, które mnie interesuja, np. teraz z żoną obejrzymy film Kler tak wiem to polski i na vod player czy tym podbne jest ale wszedzie tam nie ma 5.1.

Nie bede kupowal plyty 3x drozej po to zeby miec tam 5.1 i potem plyta mi bedzie zasmiecac mieszkanie, a w dodatku to nie film akcji wiec co z tego 5.1 tam bede mial? Owszem film warto kupic jesli go obejrzymy pozniej ponownie ale jak na raz i zapomniec to tylko smietnik z domu zrobimy.

Wychodzi na to, ze dla osoby co nie oglada duzo akcji tylko wiekszosc filmow do myslenia 5.1 nie ma zastosowania w PL, chyba, ze ktos chce kupowac kazdy film nawt obyczajowy i czekac na plycie blu ray i potem sie z nim bujac/probowac sprzedac albo wywalic do kosza.

Przydalby sie taki serwis jak np. vod.pl ale z jakoscia netflixa jezeli chodzi o obraz i dzwiek ale nie znam takiego?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez luki99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na UHD będzie ocena 11/10 ?

Z wrogami systemu jabłka nie ma co dyskutować. Jesteśmy burżuje i tępe człowieki bo nam wmawiają, że jabłko jest lepsze i my w to wierzymy. I tyle. Ale żaden nie sprawdzi na własnej skórze z czym to się je. Jak dla mnie EOT.

Kolega sam sobie wybierze to co mu lepiej podejdzie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcinos89

(Konto usunięte)

@Mieciu wyjąłeś mi to z ust... wole Aplle i tyle a jak komuś to nie odpowiada to jego problem...powtórzę się „ wygoda, film szybciej niż na płycie (miesiąc wcześniej ), brak walających się pudełek z filmami, cena, same nowe formaty - to na plus” minus słaby bit rate ale wybaczalne przy plusach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.