Skocz do zawartości
IGNORED

monitory ss pomoc w wyborze.


Croowab

Rekomendowane odpowiedzi

>squad05

4-omowy Illuminator potrzebuje przynajmniej 18 litrów, więc monitory wchodzą w rachubę - ale raczej dość duże. :)

 

Słyszałem bardzo dobre opinie o waszym monitorze i jak tylko nadarzy sie okazja z chęcią posłucham.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro słyszę na nich wszystko dużo wyraźniej , czyściej z lepszymi konturami i większą ilością czystych detali to chyba tak ;)

To są "dzwony" :D

 

(nie mogłem się powstrzymać ;))

 

Miałem daytony nic ciekawego .

Z alu jedyne głośniki warte uwagi (które zresztą harpia stosowała ) to al130 i al170 .

 

2.7mH...

ale je zgasił :/

 

A tak w ogóle jakie illuminatory i revalatory ?

Teraz pany to się SB Acoustic SATORI bierze !

;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"We designed our valve (tube) amplifier, manufactured it, and put it on the market, and never actually listened to it. In fact, the same applies to the 303 and the 405" - Peter Walker - Quad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MUDA44

Niesamowite jest to co piszesz - jakich ty Revelatorów słuchałeś ????????????????????????

Skoro odnosisz się do mojego wpisu to go najpierw przeczytaj ze zrozumieniem - wszytko masz tam podane.

Nacinane Revelatory mają doskonałą przejrzystość i szczegółowość a barwę mają niezwykle naturalną. Amatorzy zapominają że to są wyrafinowane topowe przetworniki celulozowe i wymagają takiegoż systemu.

 

Nie czytajcie tych bredni które wypisuje MUDA44. Poza tym akurat na Xavianach XN 250 średnica z ODPOWIEDNIM sprzętem jest niezwykle barwna.

Kolumny KEF - tak te to grają tak że uszy cierpną - co za bzdury wypisuje kolega MUDA44 - skąd się chłop urwał?

Masz małe pojęcie o sprzęcie .

Skoro coś ci gra jasno z przytłumionym Revelatorem to najnormalniej w świecie będzie za ostro z przejrzystymi Kefami .

Fajnie też że wrzucasz do jednego wora wszystkie kolumny Kefa . Oczywiście wszystkie je słuchałeś ...

I ty piszesz że ja bzdury piszę ?

:)

 

To są "dzwony" :D

 

(nie mogłem się powstrzymać ;))

Nazywaj to jak chcesz . Jak kiedyś kupisz sobie porządny sprzęt to ich posłuchaj i wtedy się odnieś .

 

Miałem daytony nic ciekawego .

No jasne ale w tym projekcie grają lepiej od tych " super " Scanów .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muda44

Buahaaaa ! Napisz coś jeszcze o Kefach.

Chętnie się posmieje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muda44

Buahaaaa ! Napisz coś jeszcze o Kefach.

Chętnie się posmieje

 

Przecież znasz je wszystkie .

Pewnie razem z Blade ... W grafice google ...

 

Nie jesteś wart odpisywania .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muda44 może zakończmy dyskusję wyższości daytona nad Scanem, bo ani Ty mi ani ja Tobie nie wmówię co jest lepsze i gdzie brakuje rozdzielczości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.audio.lutuje.se

Trójmiasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daytony i Scan Speak - piękne porównanie - no po prostu ubaw po pachy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, na Daytonach są świetnie dopracowane kolumny a na SS mimo ich popularności wśród nadroższych konstrukcji, nie ma.

Po prostu "nudne" są.

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komuś " zapomniało " się zrobić podfrezowania zwłaszcza pod tweetery i głośniki średnio tonowe .

I masz rację , w takim ustawieniu mogą grac nudno ;)

Telewizor jako duża , płaska powierzchnia odbijająca też nie sprzyja dobremu graniu .

 

Z tymi najdroższymi konstrukcjami to też przesadziłeś .

Owszem , był taki czas że był szał na nacinane Revelatory bo ludzie chcieli nowości , a nowe Scany " musiały " być dobre .

Z czasem zaprzestano robienia na nich nowych kolumn a niejeden wrócił do węglowych Scanów albo później do Illuminatorów .

 

Oczywiście, na Daytonach są świetnie dopracowane kolumny a na SS mimo ich popularności wśród nadroższych konstrukcji, nie ma.

Porównanie dotyczyło kilku kolumn na niskośredniotonowych 18cm Revelatorach ( nie wszystkich głośnikach czy kolumnach na SS ) vs Amstaffy na Daytonach a skoro te konstrukcje grają tak dobrze to wklej koledze ich dokumentację .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oPonieważ jest tu na forum wielu mniej doświadczonych i poczatkujących kolegów to ku ich przestrodze muszę udzielić kilku rad.

 

Nie słuchajcie amatorów , osób które kompletnie nie mają doświadczenia ze sprzętem najwyższej klasy.

 

Nie wierzcie w brednie w stylu rewelatory to kiepskie głośniki - pamiętajcie że takie opinie wyrażane są przez osoby które nie mają pojęcia jak te głośniki mogą zagrać - to że domorosły lutowacz-amator nie potrafi ich właściwie zestroić a potem pisze na forum bzdury - nie oznacza że to są kiepskie głośniki - wręcz przeciwnie - Rewelatory od Scana to absolutnie topowe drivery - wg opinii wielu wyrafinowanych audiofilów - brzmieniowo są lepsze nawet od Illuminatorów.

 

Co więcej przeważnie źródłem bredni na forum jest ignorancja, brak doświadczenia, odsłuchy w fatalnych warunkach akustycznych, że o niskiej klasy systemach nie wspominając. Potem bazodruty, lampizatory, velumy, Wile, Heavens Gaty, jakieś Electraglide, Sulek i inne wynalazki są uznawane przez tych szamanów za wybitne i deklasujące konkurencję.

 

Daytony sa dobre ale do CAR AUDIO i łubudubu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oPonieważ jest tu na forum wielu mniej doświadczonych i poczatkujących kolegów to ku ich przestrodze muszę udzielić kilku rad.

 

Nie słuchajcie amatorów , osób które kompletnie nie mają doświadczenia ze sprzętem najwyższej klasy.

 

Nie wierzcie w brednie w stylu rewelatory to kiepskie głośniki - pamiętajcie że takie opinie wyrażane są przez osoby które nie mają pojęcia jak te głośniki mogą zagrać - to że domorosły lutowacz-amator nie potrafi ich właściwie zestroić a potem pisze na forum bzdury - nie oznacza że to są kiepskie głośniki - wręcz przeciwnie - Rewelatory od Scana to absolutnie topowe drivery - wg opinii wielu wyrafinowanych audiofilów - brzmieniowo są lepsze nawet od Illuminatorów.

 

Co więcej przeważnie źródłem bredni na forum jest ignorancja, brak doświadczenia, odsłuchy w fatalnych warunkach akustycznych, że o niskiej klasy systemach nie wspominając. Potem bazodruty, lampizatory, velumy, Wile, Heavens Gaty, jakieś Electraglide, Sulek i inne wynalazki są uznawane przez tych szamanów za wybitne i deklasujące konkurencję.

 

Daytony sa dobre ale do CAR AUDIO i łubudubu.

 

babatular,

proponuję abyś w swoich kategorycznych opiniach wcisnął gdzieś czasami "moim zdaniem"

Twoje przekonanie o wyższości Revelatora nad wszystkim innym jest imponujące. Revelatory będą bardzo dobre ale nie w każdym miejscu i o tym należy pamiętać.

Mi na ten przykład 18ka Revelator na sam bas się podoba a na średnio-niskotonowy już nie, tu wolę Illuminatora a chyba jeszcze bardziej starsze węglowe Scany.

Porządny głośnik to nie tylko najlepsze komponenty NIESTETY, jakby tak było to każdy bardziej ogarnięty człowiek miałby w domu referencyjne kolumny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kto lubi. Miałem parę lat głośniki na Revelatorach (pierwsze SF Cremona) i uważam, że ta 15-tka ma naprawdę świetną średnicę. Zresztą sukces późniejszych SF Cremona Auditor czy Franco Serblin Accordo też to potwierdza. Teraz mam i konstrukcję trójdrożną na blaszanych Daytonach (Seas "na górze"), i monitory na Illuminatorach. Konstrukcja na Daytonach była wynikiem zakładu z Misiomorem, bo nie wierzyłem, że można zestroić blaszane głośniki tak, żeby mnie na dłuższą metę nie wqurviały. Wygrał - udowodnił mi, że się da. ;-) A kto nie wierzy, niech wpadnie w któryś piątek do warszawskiego KAiM. Tym niemniej, ten leciutki "papierowy" nalot Illuminatora daje mi jednak większą frajdę w słuchaniu wokali czy naturalnych instrumentów niż bardzo "neutralnie" grające Daytony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Squad

Napisałem w jakich miejscach i przypadkach Scan Revealtor nie będzie najlepszy.

Dla mnie nie ma lepszych CELULOZOWYCH midwooferów od Rewelatorów. Illuminatory tez są fajne aczkolwiek wg mnie jakość brzmienia Illuminatorów jest po prostu niższej jakości. Węglowe Scany są ewidentnie niższej jakości głośnikami - ich lekko przymulone brzmienie może się komuś bardziej podobać - ok, ale weglowce są po prostu słabsze jakościowo i w zasadzie w 100% węglowce podobają się osobą w niskiej jakości systemach. Nie znam nikogo (oprócz siebie) kto w wyrafinowanym systemie słuchałby na kolumnach z węglowcami. Mam kolumny z węglowymi Scanami i pomimo tego ze kolumny są piękne i naprawdę fajnie grają to brzmienie nie jest tak dobre jak z Revelatorów.

 

Twonk Wam potwierdził z właściwą sobie dyplomacją :), że Daytony są po prostu gorsze jakościowo( dla mnie dramatycznie gorsze) od iluminatorów - a stary, stetryczały ale bardzo doświadczony Baba powiada Wam że Illuminatory sa brzmieniowo trochę słabesz od Revelatorów.

 

Twonk przytoczył 15cm Revelatora, który zastosowany przez Mistrza Serblina w modelu Accordo - np. na Audio Show'kach brzmiał w innej lidze niż wszystkie inne głośniki na AS. Ta inna liga nazywa się - MUZYKA.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twonk

Cały czas piszę o nacinanych 18tkach ;)

I te jak na swoje wymiary mają fajny bas i nie wymagają do napędzana spawarki jak węglowe 8545 tylko ta średnica...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wypowiadam się na temat Revelatora 18-tki grającego jako niskośredniotonowy, bo w takim zestawieniu go nie słuchałem (a w każdym razie nie długo i nie w znanym mi "otoczeniu"). Zapewniam jednak, że 18-tka Illuminator potrafi grać średnie tony urzekająco. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że ta 15-tka ma naprawdę świetną średnicę.

miała kiedyś może .

Przy 13cm satori gra jak by była zepsuta ;)

Jak kiedyś kupisz sobie porządny sprzęt to ich posłuchaj i wtedy się odnieś .

Mam już .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"We designed our valve (tube) amplifier, manufactured it, and put it on the market, and never actually listened to it. In fact, the same applies to the 303 and the 405" - Peter Walker - Quad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co? Na dole inne osiemnastki nie mają czego szukać. Spór jest co ew. na środek. Oczywiście polecam 12SSRevelator. Góra bezapelacyjnie SSRingRevelator.

I po sprawie, jak powiedziała kobieta pod prysznicem.

 

Natomiast do monitora "prawdziwego" polecam SS9700 i 15Revelator, ale takie monitory nadają się do łazienki :-).

Trzeba mieć dużą wyobraźnię, żeby takie granie mogło się spodobać. Monitory to nie moja bajka.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki, że tak powiem przestańcie się "macać".

Generalnie wybrałem bo dzwięk ss mi odpowiada i nic innego nie chcę.

Inaczej pisząc wiem co chcę.

Mam tylko problem aby dopracować szczegóły i wybrać odpowiednie drivery pod monitor który zagra z wymieniomym wcześniej sprzętem.

 

Wiem, że nikt mi nie poda na tacy schematu i manuala od A.Słodowego ale chciałbym zamknąć się w czymś z czym można pracować a co więcej można uzyskać oczekiwane efeky.

 

Także przepychanki o wyższości krolika na ramadanem daryjcie sobie bo te forum aż kipi od nich i czasem odechciewa się czytać tych wypocin.

 

Generalnie pytanie skierowane do ludzi którzy uzyskali odpowienie efeky z driverami ss.

 

I może jeszcze jedno.

Wybrałem wstępnie 18 mid/low ale to jest z zapotrzebowania na mniej podbarwiony dół ale nie wiem czy na pewno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Słucham muzyki - nie sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Revelator 12cm to dość kontrowersyjny wybór. Jeden z nielicznych Scanspeaków bez Symmetric Drive, co niestety widać w pomiarach zniekształceń.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

miała kiedyś może .

Przy 13cm satori gra jak by była zepsuta ;)

Mam już .

Ta ciekawe. Chyba najlepszy srodek jaki slyszalem i w ogóle barwy przestrzen delikatnosc i naturalnosc brzmienia to na Accordo , XN250, Auditor M. Jest wiele kolumn które mają lepsze różne aspekty brzmienia ale spojnosc srednica naturalność i po prostu muzyki najwięcej słyszałem na w/w monitorkach. Kto zgadnie jaki w tych wszystkich monitorkach siedzi midwoofer.

Ale slyszalem aplikacje na tej 15stce takza totalnie spaprane.

.

Satori powiadasz 13cm - jestem bardzo sceptyczny ale musze sprawdzić. Chociaż jak na niego patrzę to zostaje aplikacja 3way bo na basie to Revelator go rozwali na pewno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nikt mi nie poda na tacy schematu i manuala od A.Słodowego...

Kto powiedział, że nikt? Muda, tak? ;-) To nie jest do końca prawda. Zdarzają się altruiści. Mogę Ci podesłać (nieodpłatnie) kompletną dokumentację tych moich monitorów - ale na PW, nie tutaj (ze względu na regulamin forum i jego dziwne podejście do kwestii praw autorskich).

 

>babatular

Miałem ostatnio przez tydzień u siebie XN250 evo... i nie wrzucałbym tego monitora do jednego worka z dwoma pozostałymi, które wymieniłeś. Nie mogłem się jakoś przekonać do ich grania - jak dla mnie było "za chudo", bez wypełnienia na niskiej średnicy. I to mimo podpięcia pod mocną lampę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twonk

XN 250 EVO - nie mogą być zasilane wzmakiem lampowym nawet pozornie dużej mocy :). Poza tym coś musiało być nie tak - bowiem te kolumny na pewno nie grają chudo.

 

Nie wiem w jakich kolumnach i na czym kolega Raven 1985 słuchał tej 15tki Revelatora, która wg niego gra jak zepsuta przy Satorim - co już wiem że jest niemożliwe :) Satori być może jest dobry, może nawet bardzo dobry - ale nie ma takiej możliwości by był tak bardzo lepszy od 15tki Scana - zresztą SB Acoustic nic nowego nie wymyśliło i wzoruje się właśnie na Scanach :) - a żeby rzeczy nazwać po imieniu to zżyna ze Scana

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W KAiM podpięliśmy je pod Ugodę (a potem bodajże pod Alepha X). Ten sam efekt. Cenię konstrukcje pana Barletty, ale akurat ta mi nie podpasowała. Chyba bardzo mu zależało na jakiej takiej efektywności, no i zrobił to kosztem niższej średnicy. Ale nie przejmuj się - to tylko moja subiektywna opinia. Całe szczęście, że ludziom podobają się różne rzeczy... ;-)

P.S. Co to jest "pozornie mocna lampa"? 40W z pojedynczej triody SE to za mało? ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Twonk

XN 250 EVO - nie mogą być zasilane wzmakiem lampowym nawet pozornie dużej mocy :). Poza tym coś musiało być nie tak - bowiem te kolumny na pewno nie grają chudo.

 

Nie wiem w jakich kolumnach i na czym kolega Raven 1985 słuchał tej 15tki Revelatora, która wg niego gra jak zepsuta przy Satorim - co już wiem że jest niemożliwe :) Satori być może jest dobry, może nawet bardzo dobry - ale nie ma takiej możliwości by był tak bardzo lepszy od 15tki Scana - zresztą SB Acoustic nic nowego nie wymyśliło i wzoruje się właśnie na Scanach :) - a żeby rzeczy nazwać po imieniu to zżyna ze Scana

Moze dlatego ze inzynierowie w sb pracowali kiedys dla scana i teraz swoje ciagna..

 

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.audio.lutuje.se

Trójmiasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twonk

Nie obraź się - bo bardzo Cię cenie i wiem że lubisz lampy. Dla mnie, starego upierdliwca lampy są oznaką słabej jakości i słabego dźwięku. Więc monitorki z niską skutecznościa na Revelatorach napędzane lampką muszą WG MNIE kiepsko zagrać. Choc przyznam że Jadis jako tako dawał rade z Accordo :)

 

dolphin123

na pewno ciągną swoje - biznes jest biznes.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako "dziadki" nie będziemy się tu przecież kłócić o to, co się komu bardziej podoba. ;-) Też wolałbym słuchać na tranzystorze (zwłaszcza w te upały), ale tych, które materializują mi muzyków i instrumenty przed oczami słyszałem zaledwie kilka - i na żaden z nich (chwilowo) mnie nie stać. ;-) BTW, z którego rocznika jesteś, młodzieńcze? Ja z 62... ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolphin123

na pewno ciągną swoje - biznes jest biznes.

Nie chodzi o biznes, tylko o to że myśle techniczna jest u SB Acoustic taka jak kiedyś u Scana i tym samym nie skreślałbym ich głośników. Nie bez powodu wilson audio stosuje na średnicy SB.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.audio.lutuje.se

Trójmiasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.