Skocz do zawartości
IGNORED

Za co dalibyście bana w tym temacie?


Michal_56711

Rekomendowane odpowiedzi

Po co tutaj skamlać i rwać szaty.

 

Odpowiedz sobie, bo własnie skamlesz i rwiesz szaty, takim wpisem wiec chyba wiesz. Ja napisałem jak "problem" rozwiązać żeby był tak jak sobie życzysz. Tylko że to doprowadziloby do całkowitego zamrożenia dyskusji. Nikt tu nie rozdziera szat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość nosferartur

(Konto usunięte)

Przywołuję obu Panów do porządku. Następne ataki ad personam będę karał osunięciem z tego wątku

 

Vlado nie okładaj batem na oślep, jak popadnie. Ten cały wątek jest ad personam. Jego założyciel poddał się publicznemu sądowi koleżeńskiemu. Rezultat nie taki jakiego oczekiwał? No i co ja na to poradzę.

 

Odpowiedz sobie, bo własnie skamlesz i rwiesz szaty, takim wpisem wiec chyba wiesz. Ja napisałem jak "problem" rozwiązać żeby był tak jak sobie życzysz. Tylko że to doprowadziloby do całkowitego zamrożenia dyskusji. Nikt tu nie rozdziera szat.

 

Tu nie ma żadnych problemów do rozwiązywania. Temat VIVAro nie był polemiczny, dotyczył informacji na konkretny temat, a Michał-Beksa-56711 w nim zwyczajnie trolował.

 

Dzięki za propozycję, ale raczej to odpada. Odpowiedź jest oczywista, nie wybule tyle tys. zł na kupno tej koncówki jeśli oto chodzi.

 

Nie...

Klony odpadają. Po pierwsze, pewne osoby już mi napisały odnośnie "klona" P7100 jedna od P5000, że gra ok, ale daleko mu do brzmienia z koncówek orginału.

 

Po drugie poświęciłem trochę czasu i już oglądałem płyki na forum i jedne "lepsze" i tak są z jakimiś błędami, kolejne znowu to inne projekty w stosunku do orginału.

 

Ale takie amatorskie "samoróbki" już patrząc na to jako elektronik, nie interesują mnie.

 

Chce mieć po prostu autentyczny, sklepowy sprzęt i tutaj już nie będę nawet zabierał głosu

 

Po pierwsze stawiając takie stwierdzenia co do jakiś klonów, należało by wiedzieć, ze porównuje się takie same urządzenia. Porównanie P-4100 z inną konstrukcyjnie urządzenie (jak p-7100) już z założenia mija się z celem. Co to za moda?

 

 

Po drugie z jakiej obawy ? Czy to żart?

Może jeszcze miałbym za swoje dowozić autentyczny sprzęt na czyjeś życzenie?

 

Wypowiedzi VIVAro nie zawierają zachęty do polemiki, a subtelnie wypowiedziane sp….aj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Tu nie ma żadnych problemów do rozwiązywania. Temat VIVAro nie był polemiczny, dotyczył informacji na konkretny temat, a Michał-Beksa-56711 w nim zwyczajnie trolował.

 

Mam nadzieję, że będziesz np na audioshow i powiesz mi to samo w twarz :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech spróbują, a ten temat w którym dostałem bana wkleję na inne konkurencyjne forum, niech się chłopaki pośmieją trochę ;)

Odpuść sobie.

 

Autor wątku ma możliwość banowania kogo tylko zechce? Taka jest funkcjonalność forum?

Tak. To bywa wkurzające, ale w końcowym rezultacie nie jest to aż takie złe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.