Skocz do zawartości
IGNORED

Peezeet - "niebieski ptak"


arek67

Rekomendowane odpowiedzi

A może być inny kolor? Np. Wolumen ma zielony?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natychmiast .... jak wy dwaj i tamten trzeci uznacie oficjalnie że już nie jestem amatorem i moje graty to pełna profeska....

......................Czyli nigdy! :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+100.

Tamten trzeci stwierdził dzisiaj, że Art Deco jest źle zrobione elektrycznie.

Nie widząc schematu, nie widząc bebechów. Na ucho.

No ... szklaną kulę ma chyba przecież. Czarodziej. A może mu siwucha na dzisiejsze imieniny zaszkodziła? Uppps ... już wczorajsze.

Cheers.

;)

 

Tamten trzeci i przyfupasy głosu nie mają.

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wyluzujcie!!!

Imienniku drogi pełny luzzz.

 

Napisał mi dzisiaj P. Piotr. był naprawdę pod wrażeniem piątkowej prezentacji i kazał Ci pogratulować! :)

 

Przygotowałem mu wizualizację jego piano black, zerknij i oceń.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość miniabyr

(Konto usunięte)

Napisał mi dzisiaj P. Piotr. był naprawdę pod wrażeniem piątkowej prezentacji i kazał Ci pogratulować! :)

No wiesz starałem się. Założyłem ładną sukienkę ,dobry makijaż ,sexy buty ,uśmiech numer .8 ,kulturalna rozmowa . Sam bym był oczarowany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imienniku drogi pełny luzzz.

 

Napisał mi dzisiaj P. Piotr. był naprawdę pod wrażeniem piątkowej prezentacji i kazał Ci pogratulować! :)

 

Przygotowałem mu wizualizację jego piano black, zerknij i oceń.

 

Ładny do ... nowoczesnych wnętrz.

Ale się z niego taki katafalk zrobił. Brrrr. On będzie po analitycznej stronie brzmienia.

Ja wole w drewnie, po muzycznej stronie brzmienia.

:)

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. ja osobiście też wolę drewno ale należy pamiętać że czarny daje poczucie bezpieczeństwa co do dopasowania wizualnego do otoczenia, po prostu do wszystkiego pasuje i w przypadku zmiany kompozycji pomieszczenia nie ma ryzyka...

Pozdro. PZ

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadaję pytanie publicznie. Kiedy peezeet będzie miał niebieski napis "BRANŻA"?

 

Zapewne kiedy wystąpi o założenie branżowego konta, bo jak zapewne wiesz, na naszym forum można mieć branżowe i cywilne jednocześnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można promować swoje, branżowe produkty na niebranżowym koncie?

 

Peezeet, za ten post będę musiał zwrócić matę? Już ją przykleiłem..., na ścianę, system dostał niezłego kopa!

 

Dziękuję!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr. Nie martw się, jak mata powisi trochę na ścianie i nabierze vintage'owego smaku to ją sobie odkleisz i będziesz mógł ją ponownie nakleić w kibelku na posadzce- będzie bezpieczniej na starość, a patrząc na moje logo pod nogami, łatwiej ci pójdzie.....

Tak czy siak, przydatne. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komercyjny to Ty peezeet jesteś ale profesjonalny to słabo. Widziałem tą matę Twojej produkcji. Nie wstyd Tobie taki kit wciskać? Wiesz w poważnym biznesie to się nazywa Jewish approach. Rozumiesz. Naciągacz jesteś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komercyjny to Ty peezeet jesteś ale profesjonalny to słabo. Widziałem tą matę Twojej produkcji. Nie wstyd Tobie taki kit wciskać?

Kit porządny nie jest zły a tym bardziej z logo i podziałką.

A wstyd to z Tobą polemizować, ale trudno, stało sie. :)

 

Wiesz w poważnym biznesie to się nazywa Jewish approach. Rozumiesz. Naciągacz jesteś.

W tym kontekście to brzmi bardzo antysemicko i obraźliwie dla tego narodu, ( nie wiem co na to moderacja?) A żeby mnie obrazić to musiał byś sam coś znaczyć. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na cywilnym koncie można uprawiać komercyjny marketing np. badać pozycjonowanie cenowe produktu?

A w czym Ci to przeszkadza? Ubyło Ci coś z konta, poniosłeś ubytek na zdrowiu? Ja się poczułem lepiej jak zobaczyłem ten pre i gramofon, że mamy w kraju kolejne piękne wyroby z których można być dumnym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na cywilnym koncie można uprawiać komercyjny marketing np. badać pozycjonowanie cenowe produktu?

 

Zgłoś jeszcze do US. Pewnie podatków nie płaci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... żonę zdradza, dzieciska tłucze i chodzi bez krawata...

Ale - robi fajne gramofony.

A to już straszną ością w gardle niektórych staje...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na cywilnym koncie można uprawiać komercyjny marketing np. badać pozycjonowanie cenowe produktu?

Zdecyduj się, pytasz o komercyjny marketing, czy o koleżeńskie pozycjonowanie cenowo swego wyrobu? I jeszcze jedno, spotkałeś się z tym pierwszy raz na tym Forum w tym konkretnym przypadku produktu "Zontek"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że w regulaminie jest zapis że nie otwieramy wątków o innych użytkownikach. Dlaczego więc ten wątek nie został jeszcze zamknięty a moderator nawet w nim dyskutuje ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gadamy o użytkowniku, tylko o branżowej macie :)

 

Zontek, jak tam program usterka, masz już w planie nowe tapety? Dziękuję!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że w regulaminie jest zapis że nie otwieramy wątków o innych użytkownikach. Dlaczego więc ten wątek nie został jeszcze zamknięty a moderator nawet w nim dyskutuje ?

 

Bo po pierwsze, gdybym zamknął to napisałbyś, że moderacja nie pozwala napisać nic na Zonteka i jest On na Forum chroniony.

Bo po drugie, nie jest to wątek o użytkowniku Zontek, tylko zapytanie w kwestii regulaminowej.

Bo po trzecie, moderator nie dyskutuje, tylko odpowiada na skierowane zapytania, tak jak Tobie. A poza tym, moderator jest na tym forum przede wszystkim użytkownikiem i ma prawo do dyskusji w wątkach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to nie mam nic przeciwko temu wątkowi. Pozostawił bym go nawet celowo. Podoba mi się jak kilku zajadłych frustratów internetowych z każdym kolejnym wpisem obnaża swoje podłe oblicze i się kompromituje. Wygląda również na to że to forum na przykładzie tego wątku zaczyna mieć normalne ludzkie oblicze, o czym świadczą Wasze wpisy koledzy.

Jednego tylko nie rozumiem, jak to się stało że w sumie grzeczny gość jakim jest Maciek - neomammut (wiem co mówię bo go znam osobiście) dał się zmanipulować Piotrowi- (zbanowanemu na wszystkich forach) Staremu Audiofilowi i udostępnił mu swoje konto, niestety Starego również znam i jego inteligentne posty poznam choćby cyrylicą Brzechwę cytował.

Maciek co ty robisz? Przecież on Ciebie kompromituje! No chyba że siedzisz mu w kieszeni.....albo.....?

To by wyjaśniało.

Pozdrawiam Paweł Zontek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleżeńskie pozycjonowanie cenowo swego wyrobu?

Że co ???

Co to ma być ???

Polski język trudny język ??? No chyba, że to ma być nieudolna próba bycia rzecznikiem/adwokatem....Ale tu tez klapa - wyszło ci gorzej niż rzecznikom znanym z naszej sceny, ale nie muzycznej...

Zresztą jeśli ten gramofon tak gra jak wygląda - to ta nieudolna obrona Częstochowy jest całkowicie zbędna. Sprzęt broni się sam.

 

spotkałeś się z tym pierwszy raz na tym Forum w tym konkretnym przypadku produktu "Zontek"?

Czyli moderator sugeruje iż:

koleżeńskie pozycjonowanie cenowo swego wyrobu?

to nie wypadek przy pracy, a standard ??? Dobrze zrozumiałem ??? Moderator ???

Niezłe jaja, ale w sumie dzięki - obśmiałem się jak norka o poranku.....

 

A poza tym, moderator jest na tym forum przede wszystkim użytkownikiem i ma prawo do dyskusji w wątkach.

3 razy tak.............

 

I 3 razy nie, jeśli w połowie dyskusji przypomina sobie iż jest nie tylko użytkownikiem, a także moderatorem i np. zamyka watek, bo innym było nie po drodze z moderatorem - np.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość miniabyr

(Konto usunięte)

Proponuję skasować całą tą dyskusje.Zontek jest producentem to nie ulega wątpliwości,więc może mieć etykietę w kolorze niebieskim "branża". Ale wątpliwe są przepychanki personalne ,które niczego nie wnoszą. Jeśli komuś zależy na dowalaniu personalnym ,to przypomnę ,że była to jedna z przyczyn rozłamu na tym forum. Dzięki temu powstało Audiomaniacy.pl i audio****.p. Dzięki temu audiostero w dziale analog ma ruch jak w Ustrzykach Dolnych po sezonie. Tak trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to nie mam nic przeciwko temu wątkowi. Pozostawił bym go nawet celowo. Podoba mi się jak kilku zajadłych frustratów internetowych z każdym kolejnym wpisem obnaża swoje podłe oblicze i się kompromituje. Wygląda również na to że to forum na przykładzie tego wątku zaczyna mieć normalne ludzkie oblicze, o czym świadczą Wasze wpisy koledzy.

Jednego tylko nie rozumiem, jak to się stało że w sumie grzeczny gość jakim jest Maciek - neomammut (wiem co mówię bo go znam osobiście) dał się zmanipulować Piotrowi- (zbanowanemu na wszystkich forach) Staremu Audiofilowi i udostępnił mu swoje konto, niestety Starego również znam i jego inteligentne posty poznam choćby cyrylicą Brzechwę cytował.

Maciek co ty robisz? Przecież on Ciebie kompromituje! No chyba że siedzisz mu w kieszeni.....albo.....?

To by wyjaśniało.

Pozdrawiam Paweł Zontek

Jakie konta, ja mam jedno i nie nazywam się Maciek...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek też się nie nazywam :)

 

Bystrzachy z Was, po macie dla każdego! Dziękuję!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 27

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.