Skocz do zawartości
IGNORED

odtwarzacz 3d jaki?


anxion

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Poszukuje odtwarzacz 3d bluray, ale z mozliwoscia odtwarzania filmow z NAS server przez wifi. Najlepiej ze by mial wszystkie kodeki bez przycinania filmow itp.

 

Czy moze ktos polecic dobry odtwarzacz ? max 150euro

 

Dziekuje

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3D BD przez WiFi ? Hmmm ... za 150 Euro ? Skieruj swoje kroki do ERY. :)

 

Mozliwosc odtwarzania 3D half SBS nie podlaczajac LAN. W tym momecie odtwarzam z lapka i jest dobrze ale poszukuje 3D player ktory bedzie mial taka mozliwosc poniewaz wybrane filmy bede zakupowal w Bluray 3D a wiadomo wszystkiego nie mozna miec, wiec player musi posiadac funckje wykrywania Servera w domu i mozliwosc odkodwania mkv itp.. Cena moze przekroczyc te 150 euros

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważasz różnicy pomiędzy BD3D (~ 50 GB) a zmajstrowanym MKV half SBS (5-10 GB) ?

To 5 albo i 10 razy więcej danych do przesłania ... on line, bez wielkich buforów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważasz różnicy pomiędzy BD3D (~ 50 GB) a zmajstrowanym MKV half SBS (5-10 GB) ?

To 5 albo i 10 razy więcej danych do przesłania ... on line, bez wielkich buforów.

 

 

Zgadza sie jest tow wiecej danych do przeslania, ale nie widze przeszkod podpiecia LAN a tutaj wiadomo predkosc jest wieksza. Ale plan jest taki, zamierzam zakupic 3D player i kupowac wybrane tytuly w 3d, a filmy ktore beda mnie mniej interesowac to sciagne wlasnie w Half format, wiec potrzebuje player ktory bedzie mial mozliwosc odtwarzania film tak jak robi to moj Laptop. :0

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie widzisz problemów w podpięciu LAN, to podepnij LAN i po kłopocie, choć i tutaj BD3D

napotyka różne dziwne przygody. Jak już będziesz wiedział co chcesz i jak, to będzie krok do przodu. :)

 

SBS w MKV odtwarza wiele playerów z gniazda USB, zapewne kilka pociągnie też z WiFi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie widzisz problemów w podpięciu LAN, to podepnij LAN i po kłopocie, choć i tutaj BD3D

napotyka różne dziwne przygody. Jak już będziesz wiedział co chcesz i jak, to będzie krok do przodu. :)

 

SBS w MKV odtwarza wiele playerów z gniazda USB, zapewne kilka pociągnie też z WiFi.

 

Mam Kilka full Blurayow na serwerze i chodza przez WIFI prawie bez problemowo no czasami jest tylko problem przy odtwarzaniu DTSHDM lub TRUE moze przyciac, ale przy LAN zero problemow przy odtwarzaniu plikow filmowych 40-50gb. Serwer NAS-> Laptop 50mbps-65mbps LAN

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za taka cene to moze Mede8er 600X3D - brak WiFi ale jest LAN.

na amazon.de 140E (mam taki)

Odtwarza wszytskie nowe formaty (ze starymi kodekami ma problemy - konieczne przekodowanie)

Przycinanie - kwestia dopasowanie odpowiedniego "formatu wyjsciowego HDMI"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

SONY HW55, DENON PMA-2020AE + Cambridge Audio 751R, Monitor Audio: GX200, GX50, GXC150, Silver W12, Oppo BDP-95 (ISO), Mede8er 600X3D, DAC Nostromo 5 & wzm. Nostromo, Denon AH-D7200, BT: qudelix5k & 10kg kabli wszelakiej maści 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki

 

Ale player musi miec mozliwosc odtarzania plyt bluray i 3d .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W tym momencie mam kolekcje bluray fizyczna na polce okolo 80 plyt. Tak jak pisalem wczesniej wszystkiego nie mozna kupowac bo bym zbankrutowal. Zbieram filmy ktore najbardziej mi sie podobaly, reszte sciagam. Dlatego szukam playera ktory bedzie mial funkcje jak lapek plus laser bluray.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Jest chyba tylko jedno urządzenie które by cię zadowoliło ale byś musiał dodać jeszcze jedno zero do tych 150 Euro.

Przychodzi mi do głowy tylko Oppo w wersji amerykańskiej z modowanym firmware.

Płytki 3D odtwarza jak i obraz 3D iso, innej opcji raczej nie ma. Miał kiedyś wyjść nowy model Dune HD MaX 3D

ale pomysł upadł. Jak by coś było na rynku to raczej bym to miał bo sam czegoś takiego potrzebuje.

Teraz mam Oppo 105D do zwykłych filmów i Dune Base 3D do filmów 3D z serwera.

Mam w kartonie jeszcze Dune HD Max-a, zastanawiam się nad pewną koncepcją.

Wyjąć napęd bluray z dune HD Max-a i wsadzić go do Dune Base 3D kosztem twardego dysku.

Jak by to zadziałało to miałbym fajny zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi mi do głowy tylko Oppo w wersji amerykańskiej z modowanym firmware.

Płytki 3D odtwarza jak i obraz 3D iso

 

dokladnie tego mam ja. firmware nie jest modyfikowany tylko "stary"

pomylkowo zostawiony przez oppo techniczny firmware na ktorym testuja sprzet (a zeby nie wkladac co chwila plyt bluray to mieli taki firmware ktory czyta ISO) obecnie nielegalne ze wzgledu na zabezpieczenie Cinavia (odtwarzacz "z tacka" nie ma legalnego prawa odtwarzac ISO). Tylko odtwarzacze "bez tacki" moga odtwarzac takie obrazy... mowa oczywiskie o liczacych sie firmach a nie takich ktore maja prawo "gdzies".

No i faktycznie co do ceny to ja dalem 700E za uzywke

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

SONY HW55, DENON PMA-2020AE + Cambridge Audio 751R, Monitor Audio: GX200, GX50, GXC150, Silver W12, Oppo BDP-95 (ISO), Mede8er 600X3D, DAC Nostromo 5 & wzm. Nostromo, Denon AH-D7200, BT: qudelix5k & 10kg kabli wszelakiej maści 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firmware nie jest modyfikowany tylko "stary"pomylkowo zostawiony przez oppo

 

Pierwsze sklepowe wersje właśnie tak miały - wszystkie.

Zlikwidowano to pod naciskami branży, zablokowano wiele funkcji.

Zmodyfikowane firmware jest na ebayu jako JAILBREAK firmware.

Działa tylko z określoną grupą playerów z rynku amerykańskiego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem narzekan na Oppo. Nie czyta ISO a poza tym dziala perfekcyjnie. Czego wiecej chciec?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Nie rozumiem narzekan na Oppo. Nie czyta ISO a poza tym dziala perfekcyjnie. Czego wiecej chciec?

 

Nikt tu nie narzeka, player jest super. Było by super,super gdyby te iso latało bez problemu.

Ja miałem 90 % swoich filmów w postaci obrazu iso, po zakupie Oppo musiałem poświęcić

sporo czasu zanim wszystkie swoje filmy dostosowałem do playera.

Oczywiście dzięki tej operacji zyskałem z 600GB wolnej przestrzeni na Synology.

Średnio po obróbce obrazu iso filmu zostawało mi 6 do 8 GB wolnej przestrzeni ,tyle zajmowały dodatki itp.

Teraz zostały mi jeszcze obrazy iso filmów 3D, tutaj nie mam pomysłu jak to ugryźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z tymi full 3d bluray iso jak to sie odtwarza z kompa?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zostały mi jeszcze obrazy iso filmów 3D, tutaj nie mam pomysłu jak to ugryźć

 

tak samo... nie wiem czym przerabiales filmy w 2D ale do 2D i 3D ja uzywam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Robisz tak: zgrywasz swoj bluray z plyty na dysk (anydvd) otwierasz obraz (iso - jesli juz masz, lub z katalogu ktory zrobi anydvd) katalog z playlistami. (odpowiednia playliste identyfikuje za pomoca DVDfab- nie mam innego pomyslu) za pomoca "drag&drop" ladujesz ta liste w tsmuxer (2D i 3D - nie ma znaczenia), wywalasz to czego nie potrzebujest, dokladasz napisy jesli nie bylo polskich (nie pamietam czego uzywam do tworzenia napisow graficznych ale dzialaja w 2D i 3D bezproblemowo, jak kogos to interesuje to moge sprawdzic i napisac) muxujesz wszystko do iso (jest opcja) i koniec. Masz swoj film jako ISO bez reklam i calej tej trzody. Po prostu wlaczasz ISO i leci film... jak ktos oglada 2-3 filmy w miesiacu to moze jest zwolennikiem menu itd.. ale jak sa to 3-7 w tygodniu to chyba juz z tego wyrosl... polecam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

SONY HW55, DENON PMA-2020AE + Cambridge Audio 751R, Monitor Audio: GX200, GX50, GXC150, Silver W12, Oppo BDP-95 (ISO), Mede8er 600X3D, DAC Nostromo 5 & wzm. Nostromo, Denon AH-D7200, BT: qudelix5k & 10kg kabli wszelakiej maści 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

tak samo... nie wiem czym przerabiales filmy w 2D ale do 2D i 3D ja uzywam TSMUXER

Robisz tak: zgrywasz swoj bluray z plyty na dysk (anydvd) otwierasz obraz (iso - jesli juz masz, lub z katalogu ktory zrobi anydvd) katalog z playlistami. (odpowiednia playliste identyfikuje za pomoca DVDfab- nie mam innego pomyslu) za pomoca "drag&drop" ladujesz ta liste w tsmuxer (2D i 3D - nie ma znaczenia), wywalasz to czego nie potrzebujest, dokladasz napisy jesli nie bylo polskich (nie pamietam czego uzywam do tworzenia napisow graficznych ale dzialaja w 2D i 3D bezproblemowo, jak kogos to interesuje to moge sprawdzic i napisac) muxujesz wszystko do iso (jest opcja) i koniec. Masz swoj film jako ISO bez reklam i calej tej trzody. Po prostu wlaczasz ISO i leci film... jak ktos oglada 2-3 filmy w miesiacu to moze jest zwolennikiem menu itd.. ale jak sa to 3-7 w tygodniu to chyba juz z tego wyrosl... polecam

 

To akurat wiem jak zrobić, problem w tym że moje Oppo nie czyta iso. Mam model 105D w wersji europejskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat wiem jak zrobić, problem w tym że moje Oppo nie czyta iso. Mam model 105D w wersji europejskiej.

 

jeszcze tego nie testowalem ale przetesuje - bo szczerze uwazam ze do filmow opcja "czytania ISO" jest przereklamowana - nie wystarczy po prostu uzywac kontenera M2TS? Widzi Twoje oppo m2ts ? albo ts ? Ja potestuje na swoim filmy 2D i 3D (oczywiscie ze menu nie bedzie, ale ja i tak nie uzywam)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

SONY HW55, DENON PMA-2020AE + Cambridge Audio 751R, Monitor Audio: GX200, GX50, GXC150, Silver W12, Oppo BDP-95 (ISO), Mede8er 600X3D, DAC Nostromo 5 & wzm. Nostromo, Denon AH-D7200, BT: qudelix5k & 10kg kabli wszelakiej maści 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Ja z iso wyciągnąłem właśnie pliki m2ts, użyłem tych programów: BDInfo ,TsMuxer GUI 2.6.12,Deamon Tools i AnyDVD HD. Film iso 3D udało mi się prze konwertować do m2ts ale oppo mi go nie chce odtworzyć.

Mam jeszcze Dune Base 3D i nim odtwarzam filmy 3D z pliku iso, fajnie by było gdybym znalazł patent by to ruszyć w Oppo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z iso wyciągnąłem właśnie pliki m2ts, użyłem tych programów: BDInfo ,TsMuxer GUI 2.6.12,Deamon Tools i AnyDVD HD. Film iso 3D udało mi się prze konwertować do m2ts ale oppo mi go nie chce odtworzyć.

Mam jeszcze Dune Base 3D i nim odtwarzam filmy 3D z pliku iso, fajnie by było gdybym znalazł patent by to ruszyć w Oppo.

 

sprawdze u siebie jak ruszyc prawdziwe 3D na oppo nie uzywajac ISO.

Rozumiem ze folderu BDMV tez Ci nie trybi? Bo u mnie dziala zarowno obraz ISO jak i folder BDMV.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

SONY HW55, DENON PMA-2020AE + Cambridge Audio 751R, Monitor Audio: GX200, GX50, GXC150, Silver W12, Oppo BDP-95 (ISO), Mede8er 600X3D, DAC Nostromo 5 & wzm. Nostromo, Denon AH-D7200, BT: qudelix5k & 10kg kabli wszelakiej maści 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do napisów do bluraya - to jest tak:

napisy tekstowe w formacie SubRip (SRT) o takie (oczywiście dopasowane do filmu w 100%, można to zrobić za pomocą SubtitleWorkshop i wyeksportowanym filmem do m2ts bez DTS-MA [inaczej moze byc problem z dzwiekiem])

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

upuszczamy do programu goSUP (Drag&Drop)

 

Program ustawiamy jak kto lubi...

moje ustawienia:

goSUP.PNG

 

w opcji language mam wpisany rozmiar czcionki, bo czasem robię kila różnych wielkości, ale moim zdaniem 45 to najlepsza opcja.

 

Klikamy convert i po 2-3 minutach mamy gotowy plik który możemy umieścić w tsMuxerGUI.

TaDa... Działa też w 3D

 

Nie ,folder też nie idzie. W katalogu stream jest folder SSIF w nim są pliki 3D, Oppo ich nie widzi.

 

no fakt... m2ts mimo iż zawiera stream 3D to oppo puszcza go w 2D

czyli ISO ma przewagę nad m2ts - obsługa 3D (menu oczywiście też jest zaletą)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

SONY HW55, DENON PMA-2020AE + Cambridge Audio 751R, Monitor Audio: GX200, GX50, GXC150, Silver W12, Oppo BDP-95 (ISO), Mede8er 600X3D, DAC Nostromo 5 & wzm. Nostromo, Denon AH-D7200, BT: qudelix5k & 10kg kabli wszelakiej maści 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli muszę trzymać dalej Dune Base 3D i czekać na lepsze czasy.

Temat filmow 3D w oppo mnie zaintrygowal i jak bede mial czas to potestuje inne formaty (chyba jest jakas opcja... musze pokombinowac, nic nie obiecuje)

 

W 2D są płaskie, a w 3D są przestrzenne trójwymiarowe ?

Mysle ze "efekt 3D" napisow robi juz sam odtwarzacz a nie same napisy.

Wiec napisy "2D" wygladaja nieco inaczej w 3D

 

polecam przetestowanie

 

Jesli to sie komus przyda to moge takie napisy (np 2-3 minuty jakiegos przykladowego tekstu) wygenerowac i udostepnic do pobrania kazdemu kto chce je przetestowac (na uploaded.net).

Wystarczyloby takie testowe napisy wmuxowac w film, wybrac przy odtwarzaniu i przekonac sie na wlasne oczy. Wmuxowac w film 2D i 3D - zobaczyc roznice i czy efekt jest zadowalajacy.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

SONY HW55, DENON PMA-2020AE + Cambridge Audio 751R, Monitor Audio: GX200, GX50, GXC150, Silver W12, Oppo BDP-95 (ISO), Mede8er 600X3D, DAC Nostromo 5 & wzm. Nostromo, Denon AH-D7200, BT: qudelix5k & 10kg kabli wszelakiej maści 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klikamy convert i po 2-3 minutach mamy gotowy plik który możemy

umieścić w tsMuxerGUI. TaDa... Działa też w 3D

 

To wygląda na programik do konwersji tekstu na *.sup - nie wiem jedynie po co, skoro

Muxer akceptuje pliki tekstowe *.srt. No i efekt "napisów 3D" wydaje się wątpliwy ...

Wrzuć może gdzieś takie wymuxowane napisy - w wolnej chwili rzucę okiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.