Skocz do zawartości
IGNORED

Prosze o pomoc w dobraniu kolumn do Yamahy v577


mygakzy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jestem po zakupie swojego pierwszego amplitunera - Yamaha RX V577

Jako, że jestem w temacie audio całkowicie zielony chciałbym dobrać do niego jakieś w miarę przyzwoite kolumny podłogowe.

 

Do czego będzie używane:

- przez większość czasu stremowanie muzyki z komputera - Spotify itp

- filmy - wiadomo ze od czasu do czasu zasiądzie człowiek do filmu (te zazwyczaj posiadam w przyzwoitej jakości, pliki ~10GB, odtwarzane z kompa media center)

- raz na rok włączę TV lub radio (generalnie nie oglądam TV ani nie słucham radia)

 

Pomieszczenie

Jest to otwarty salon z kuchnią, stosunkowo duży. Załączam wizualizacje, na której dodałem wymiary i rozłożenie mebli.

 

Kolumny chciałbym podłogowe, umieszczone oczywiście po bokach TV. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie stereo + ew. subwoofer (do filmów) który dokupię w przyszłości.

 

Budżet: Określam na około 1000-1300zl na kolumnę (jakieś 2500zl na całość).

 

Jako, że zdaje sobie sprawę, że na forum gdzie pełno entuzjastów, będą padać propozycje sięgające tej górnej granicy lub nawet więcej, śpieszę wytłumaczyć, że jest to kwota jaką mogę wydać, ale nie koniecznie chce.

Czyli - jeżeli jest kolumna, która gra bardzo ładnie a kosztuje np. 800zl za sztukę to też bardzo bym prosił o rekomendację.

Tym samym jeżeli jest zestaw za np. 2800zl, który swoim brzmieniem zdeklasuje konkurencje do 2500,- to też chętnie się mu przyjże :)

 

Z góry serdecznie dziękuję za poświęcony czas i wszystkie odpowiedzi.

 

 

7ZMdMRy.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

biorąc pod uwagę wielkość pomieszczenia, konfigurację oraz Twoje preferencje brzmieniowe, proponowałbym Ci dwa rozwiązania. Na pewno bardzo dobrym wyborem będzie polska konstrukcja Pylon Audio Sapphire 25, która zaoferuje Ci dynamiczny, pełny dźwięk, zapewniając pełną uniwersalność systemu. Drugą opcją jest zestaw Monitor Audio Bx6.

 

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oczywiście służę pomocą. Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja warta przesłuchania to Q Acoustics QA 3050 szczerze polecam.Jeśli nasuną się jakies pytania służę pomocą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziesz przystawiał kolumny blisko do ściany, sugerowałbym poszukać czegoś z przednim bas-refleksem.

Jakiej muzyki słuchasz?

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Masz możliwość delikatnego odsunięcia kolumn od ściany. Boczne ustawienie jest bezpieczne. W tej cenie proponuję Ci kolumny Yamaha 555, solidnie dobrze zbudowane paczki, dobra postawa basowa i nienaganny wygląd który w każdym otoczeniu znajdzie miejsce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli chciałbyś dołożyć do 3000 zł proponuję Ci kolumny Dali Zensor 7 lub Klipsch Reference R-28F, są to już kolumny o lepszym dźwięku. Do amplitunera szczególnie proponował bym Klipsche ze wzlędu na wysoką skuteczność i łatwość napędzenia przez amplituner.

 

W razie pytań lub wycen. zapraszam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie chciałbym podziękować za wszystkie propozycje i rady, oraz powiedzieć, ze jestem zszokowany.

Jest to chyba pierwsze forum jakie odwiedzam od jakiegoś czasu, gdzie po zadaniu konkretnego pytania nie trzeba pisać 10 kolejnych postów i angażować się w słowne bojki.

 

Pytanie do Pana Q21 - jestem z okolic Gdanska - czy macie jakieś swoje oddziały w tej okolicy?

Chętnie udałbym się na odsłuch, ale obawiam się że w mojej okolicy brak wyspecjalizowanych sklepów.

Jedyne moje opcje to chyba sieciówki typu Saturn / Media.

 

Kolumny nie musza stać bardzo blisko ściany, ale chyba dobrze było by określić co to znaczy :)

Dla mnie bardzo blisko to przy samej ścianie (2-10cm od niej).

 

Przedni bass reflex to rozumiem opcja w której "ujście" basu skierowane jest w stronę odbiorcy?

 

Nie ukrywam, że czytałem już troche dobrych opinii o kolumnach Klipscha i troszkę mnie zaintrygowały.

Mam jednak pewne wątpliwości:

A) Czy moje amatorskie ucho usłyszy różnice,

B) Czy mój tuner, który jest bardziej "allrounderem" (tak mi się wydaje) niż wyspecjalizowanym narzędziem nastawionym pod muzykę dobrze z nimi zagra

C) Czy nie mamy do czynienia z pewna, aktualnie panująca moda na "Klipscha", gdzie bardziej podświadomie działa na nas znaczek (na mnie trochę działa :P) niż faktyczne walory dźwiękowe

 

Póki co zapoznałem się ze wszystkimi propozycjami i większości mi się spodobała.

Odrzuciłem tylko QA 3050 ze względu na design, który bardzo mi nie leży oraz Yamahy, które zazwyczaj odradzaja na forach jako pare z ich tunerami. Naturalnie mogę jedynie mówić o walorach estetycznych i budowie, bo żadnej z nich jeszcze nie słyszalem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gdańsku polecam wizytę w salonie Premium Sound.

 

Masz rację, kolumny z przednim bass refleksem to te z ujściem z przodu.

Generalnie wszystko zależy od kolumny i pomieszczenia, ale czasami i 40cm to za mało - bazuję na własnym doświadczeniu. Musiałem trochę się napocić przy ustawianiu i odsuwaniu kolumn od ściany aby kolumny zaczęły pracować jak trzeba, a bas nie dudniał.

 

Klipsch'e są mocno agresywne w górnych rejestrach ale mają dobrą podstawę basową. Jeśli lubisz dużo górnych tonów, polecam. Jeśli coś z łagodniejszego z dobrze wyeksponowaną średnicą i dobrym dołem to Cambridge Audio Aero 6, zaś dobre połączenie niskich rejestrów z rozdzielczą ale nie "szorstką" górą to Polkaudio z serii RTi.

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po zakupie swojego pierwszego amplitunera - Yamaha RX V577

Jako, że jestem w temacie audio całkowicie zielony chciałbym dobrać do niego jakieś w miarę przyzwoite kolumny podłogowe.

 

Do czego będzie używane:

- przez większość czasu stremowanie muzyki z komputera - Spotify itp

- filmy - wiadomo ze od czasu do czasu zasiądzie człowiek do filmu (te zazwyczaj posiadam w przyzwoitej jakości, pliki ~10GB, odtwarzane z kompa media center)

- raz na rok włączę TV lub radio (generalnie nie oglądam TV ani nie słucham radia)

 

Zanim popełniłeś ten błąd trzeba było poczytać na tym forum opinie na temat ampitunerów.

Jak masz możliwość jego zwrotu to zrób to jak najszybciej i kup wzmacniacz ( albo zamień ) stereo zwłaszcza że jak napisałeś TV raz na rok .

 

Wróć po odzyskaniu pieniędzy i wtedy pytaj .

Amplituner to najgorszy start w słuchanie muzyki jaki mogłeś zrobić a znajdziesz tu masę wątków co kupić w danej kwocie ( sprzęt nowy i uzywany ) .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taki mit audiofilski, że wzmacniacz stereo lepszy od amplitunera. Tak jak lampa lepsza od tranzystora, winyl od CD itd. Trzeba ze 30 lat, żeby przeciętny audiofil zrozumiał na czym polega nowa technologia.

 

Do tego porady całkiem nierealne, jaki sensowny wzmacniacz stereo ze streamerem sieciowym, wejściami cyfrowymi, obsługą USB można kupić za 1600zł?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzialbym ze muzyka i film stoja u mnie na rowni. Do tego zwracalem uwage na inne rzeczy. Napewno amplitunera nie oddam.

Bylem dzisiaj w Albatrosie w Gdansku i Pan, ktory tam obslugiwial poswiecil mi okolo 40 minut. Zrobilismy odsluch zaproponowanych przez niego Monitor Audio MR6. Zagraly ladnie ale efektu wow nie bylo. Brakowalo mi "rozpietosci"? Nie wiem jak to nazwac, ale ani razu nie mialem momentu, gdzie mialbym wrazenie ze uslyszalem wiecej niz wskazywaly na to moje dotychczasowe doswiadczenia. Biarac pod uwage, ze muzyka puszczana byla z ich sprzetu, w porzadnym pokoju, to domyslam sie, ze u mnie bylo by jeszcze 20% slabiej.

 

Chce jutro (jezeli czas pozwoli) odsluchac gdzies Klipsche R-28F. Mam cicha nadzieje ze bedzie lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taki mit audiofilski, że wzmacniacz stereo lepszy od amplitunera. Tak jak lampa lepsza od tranzystora, winyl od CD itd. Trzeba ze 30 lat, żeby przeciętny audiofil zrozumiał na czym polega nowa technologia.

 

Do tego porady całkiem nierealne, jaki sensowny wzmacniacz stereo ze streamerem sieciowym, wejściami cyfrowymi, obsługą USB można kupić za 1600zł?

 

Można, można

http://sklep.rms.pl/onkyo-tx-8050-amplituner-stereo-z-radiem-internetowym

http://sklep.rms.pl/harman-kardon-hk-3700-hk3700-amplituner-stereo

http://sklep.rms.pl/harman-kardon-hk-3770-hk3770-amplituner-stereo

http://sklep.rms.pl/polk-audio-omni-a1-bezprzewodowy-wzmacniacz-wi-fi-dts-play-fi

http://sklep.rms.pl/definitive-technology-w-amp-wamp-bezprzewodowy-audiofilski-wzmacniacz-strumieniowy-multiroom-play-fi-dts-wi-fi

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owiedzialbym ze muzyka i film stoja u mnie na rowni. Do tego zwracalem uwage na inne rzeczy. Napewno amplitunera nie oddam.

Bylem dzisiaj w Albatrosie w Gdansku i Pan, ktory tam obslugiwial poswiecil mi okolo 40 minut. Zrobilismy odsluch zaproponowanych przez niego Monitor Audio MR6. Zagraly ladnie ale efektu wow nie bylo. Brakowalo mi "rozpietosci"? Nie wiem jak to nazwac, ale ani razu nie mialem momentu, gdzie mialbym wrazenie ze uslyszalem wiecej niz wskazywaly na to moje dotychczasowe doswiadczenia. Biarac pod uwage, ze muzyka puszczana byla z ich sprzetu, w porzadnym pokoju, to domyslam sie, ze u mnie bylo by jeszcze 20% slabiej.

Nawet jak podłączysz do niego kolumny za 10 000zł to nie będzie to dobrze grać .

Temat nadaje się na zakładkę START .

 

 

To taki mit audiofilski, że wzmacniacz stereo lepszy od amplitunera.

Polecam laryngologa i wymycie czopów z uszu . Nie idzie już tych twoich wpisów czytać.

 

Do tego porady całkiem nierealne, jaki sensowny wzmacniacz stereo ze streamerem sieciowym, wejściami cyfrowymi, obsługą USB można kupić za 1600zł?

NAD C350 - 800zł

Arcam rDAC - 800zł

PC + foobar 2000 z ASIO - darmowy

 

Sprzęt oczywiście używany .

Nie będzie świecidełek i bajerów ale granie o lata świetlne lepsze od tego amplitunera .

 

Do tego kolumny B&W z serii 6XX ( 800-1600zł ) i jest fajnie grający zestaw na dobrym poziomie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można, można

Cenowo te propozycje trochę odstają od v577 ;)

Poz tym amplituner stereo to nadal amplituner, prawda? Najczęściej ich konstrukcja nie różni się od amplitunera KD, poza usunięciem paru bloków. W tym tych najwartościowszych dla brzmienia, jak korekta głośników czy aktywna zwrotnica.

 

Sprzęt oczywiście używany.

W takim razie góra 1000zł, tyle by kosztował używany amplituner.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panowie, niepotrzebne takie przepychanki. Nawet jezeli moj aplituner nie bedzie mi wystarczal (a mysle ze bedzie) to nic nie stoi na przeszkodzie go wymienic za jakis czas na cos innego, lub nawet dokupic dedykowany stereo.

 

Dokonalem takiego wyboru bo podobaja mi sie jego funkcje, fakt ze obsluguje wiecej glosnikow niz dwa, design, wszystkie "ficzersy" itp.

W domysle mam zamiar dokupic jeszcze glosnik centralny, suba i MOZE satelitki jezeli wykombinuje gdzie mialy by stac zeby nie "zagracaly" salonu. Tego (wydaje mi sie) tuner stereo nie obsluzy.

 

Tutaj pojawia sie inne pytanie - czy istnieje mozliwosc podpiac do kolumn dwa zrodla dzwieku?

Np mam ochote ogladac film, odpalilbym wtedy Yamahe a w momencie gdy chce sluchac muzyke moge wlaczyc jakis ciekawy sprzet stereo.

Czy jest to wykonalne bez przekladania kabli?

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj pojawia sie inne pytanie - czy istnieje mozliwosc podpiac do kolumn dwa zrodla dzwieku?

Można kupić przełącznik za kilkaset zł. Albo zrobić za kilkadziesiąt. Tylko po co? Jak chcesz mieć trochę voodoo, to podłącz kolumny w bi-ampingu ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Polecam laryngologa i wymycie czopów z uszu . Nie idzie już tych twoich wpisów czytać.

 

 

 

Przeróbki wzmacniczy firmy nad powodują jak widać wtórny analfabetyzm. Co znaczy "nie idzie twoich wpisów czytać"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeróbki wzmacniczy firmy nad powodują jak widać wtórny analfabetyzm. Co znaczy "nie idzie twoich wpisów czytać"?

Po tym co robisz od dawna na tym forum widać że ty też tego nie zrozumiesz .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje rozumienie elektroniki odpowiada poziomowi znajomości języka ojczystego niestety. Szkoda tylko tych, których udało ci się nabrać na twoją "wiedzę".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na telefonie i pisząc gdzieś w pośpiechu na " kolanie " można czasem napisać coś niepoprawnie .

Nie dla każdego sens życia to siedzenie całymi dniami na forum i pisanie bzdur jak to ty robisz od lat poświęcając na to cały swój wolny czas .

Szkoda ze taki " mocny " jesteś tylko w pisaniu a jak przychodzi szansa na zweryfikowanie w realu tych twoich idiotyzmów pisanych od lat to podwijasz ogon i się nie pojawiasz .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem wczoraj w Premium Sound w Gdansku i sluchalem Pylon Audio Sapphire 25.

Zdecydowanie lepsze brzmienie od Monitor Audio MR6. Na Pylonach bylo sluchac glebie, zwlaszcza na muzyce filmowej, ktorej na Monitorach nie bylo. Do tego ani dol ani gora nie byla zbyt agresywna. Podobal mi sie design.

 

Dla mnie na minus fakt, ze bass reflex jest na tyl oraz fakt ze nie ma do nich maskownic.

Boje sie, ze moge nie upilnowac dziecka jezeli zostawie je otwarte i katastrofa gotowa.

 

Do kompletu brakuje mi teraz Klipscha R-26F oraz 28.

Tutaj moje kolejne pytanie - co jest lepszego w 28ce?

Czy jest ona w stanie zagrac duzo lepiej niz 26tka? Slychac roznice?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na telefonie i pisząc gdzieś w pośpiechu na " kolanie " można czasem napisać coś niepoprawnie .

Nie dla każdego sens życia to siedzenie całymi dniami na forum i pisanie bzdur jak to ty robisz od lat poświęcając na to cały swój wolny czas .

Szkoda ze taki " mocny " jesteś tylko w pisaniu a jak przychodzi szansa na zweryfikowanie w realu tych twoich idiotyzmów pisanych od lat to podwijasz ogon i się nie pojawiasz .

 

Nie wiem czy zauwaźyleś, ale to ty przesiadujesz na forum. Bez tego nie będzie chętnych na te twoje pseudomodyfikacje bez sensu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takim amplitunerem bardzo dobrze zgrywają się Yamahy NS 8900 które teraz kupisz za grosze.

Maskują niedostatki takiego amplitunera. Sam używam takich w salonie z amplitunerem Yamahy 663.

 

 

Jak pies nie ma co robić to się po jajach liże ale ty już wielokrotnie pokazałeś że jaj nie masz a jedyne co potrafisz to szczekać zza płotu dopóki furtka jest zamknięta.

 

Nikt w tym wątku nic nie wspominał o modyfikacjach i po raz kolejny rozpiprzasz wątek bo nic innego w tym swoim pustym życiu nie potrafisz robić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak pies nie ma co robić to się po jajach liże ale ty już wielokrotnie pokazałeś że jaj nie masz a jedyne co potrafisz to szczekać zza płotu dopóki furtka jest zamknięta.

 

 

 

Wiesz dobrze dlaczego nie jeżdżę na różne pokazy i próby i nie jest to moja wina. Ale napisać parę ordynarnych słów zawsze potrafisz, bo irytuje cię, że ktoś podważa twoje "umiejętności". 99% "modyfikacji", w tym 100% twoich, to pozbawione sensu próby "poprawy" przy pomocy przypadkowej wymiany przypadkowo dobranych elementów w układach, których zasady działania się nie rozumie. Ale ktoś gdzieś napisał, że np. wymiana kondensatora na jakiegoś mundorfa poprawi wszystko o 300% i niestety dużo osób w to wierzy, nie mając absolutnie żadnych podstaw do oceny takich "przeróbek".

 

Podobnie ma się sytuacja z tzw. "doradzaniem" w kwestii doboru sprzętu. Zwykle takie porady mają ukryty cel lub udzielane są zupełnie bez sensu, bez znajomości warunków w jakich sprzęt gra itd. Sprzęt każdy powinien dobrać sobie sam, bo w końcu przeznaczony jest dla niego, a nie dla "guru", którego wiedza jest zerowa, albo który działa z pobudek czysto handlowych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie jesteś dla mnie "ktoś". Tylko zwykły forumowy troll.

Dalej ciągniesz o modyfikacjach choć temat jest zupełnie o czymś innnym.

Miałeś takiego NADa po mojej modyfikacji o ktorym sie tak chcesz wypowiadac?

Nie.

Co możesz napisać na temat tych modyfikacji skoro w wersji ostatecznej nigdzie nie są ujawnione?

Pominę fakt że na elektronice się znasz jak ja na hirurgii plastycznej.

Jednym słowem - troll do tego wszędzie węszący spisek :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy przeczytać to co o tych modyfikacjach pisałeś. A tkaże parę twoich porad. To co piszę to ostrzeżenie, by nie brać tego co piszesz poważnie.

Bo jak można traktować poważnie opinie kogoś kto słyszy różnice pomiędzy plikami o takiej samej zawartości? ::)

 

Proszę, a tu jest napisane czym się zajmujesz:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geniusz!

Przeczytał opis i już wie że to jest zrobione źle i grać nie będzie!

Chłopie ty się tu marnujesz!

Pod sklepem z tanim winem furorę zrobisz!

 

Eot.

Szkoda wątku na trolla

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś dawno oznaczyć się na niebiesko.

Zawodowcowi wystarczy parę słów, by zorientować się, że ma do czynienia z amatorem ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muda w kolejnym juz temacie robi ,,syf,,... odpowiedzcie chlopakowi na pytanie a swoje,,mizianki,, piszcie sobie na priva.juz ktorys temat z koleji jest spaprany przez przepychanki nie na temat...

 

ps.moderator - dlaczego ktos z branzy nie ma oznaczenia ,,branza,, ?sam sie do tego pryznaje w innych watkach ze modyfikuje zawodowo kupuje i sprzedaje.nie powinniscie na to pozwalac.czas cos z tym zrobic...!!!powinno jasno i klarownie pisac branza w jego wypadku... w innych tez jezeli takowe istnieja...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 20

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.