Skocz do zawartości
IGNORED

audio gd 10es2 vs rega dac


bartoszek32

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Posiadam ten pierwszy z wymienionych dacow.Reszta systemu to kandy k2 tannoy dc 6t se.Ogolem dzwiek jest fajny ale czasem wydaje sie troszke za chlodny.Czy rega zagrala by w tej konfiguracji cieplej?Duzym plusem audio gd jest dol pasma czy rega tez da taki wykop na dole?Moze ktos z was porownywal te dwa dacki? Piszcie.Dzieki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem u siebie kiedyś ES2 - przez blisko 1.5 roku to wydawało mi się , że on ocieplał właśnie lekko brzmienie. Wydaje mi się , że to kolumny mogą być odpowiedzialne za lekkie ochłodzenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rega będzie trochę cieplejsza, ewentualnie spójrz proszę jeszcze na przetwornik Myryad Z20.

Zapraszam na odsłuchy, u nas możesz także bez problemu wypożyczyć przetworniki do testów.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

Witam.Posiadam ten pierwszy z wymienionych dacow.Reszta systemu to kandy k2 tannoy dc 6t se.Ogolem dzwiek jest fajny ale czasem wydaje sie troszke za chlodny.Czy rega zagrala by w tej konfiguracji cieplej?Duzym plusem audio gd jest dol pasma czy rega tez da taki wykop na dole?Moze ktos z was porownywal te dwa dacki? Piszcie.Dzieki.

oj to Myryad z20 jak q21 pisze, rega jest taka spokojna, delikatna raczej, potrzebujesz myryada wg mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.