Skocz do zawartości
IGNORED

Słuchawki otwarte do 1500 zł


Łukasz_59588

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Obecnie posiadam zestaw Asus Xonar DX ---> Rotel RA-820BX4 ---> Audio-Technica ATH-M50 i do pewnego czasu byłem zadowolony. Od dłuższego czasu we wszystkim brakuje mi sceny, delikatnie bardziej jasnego brzmienia i lepszego jakościowo środka. Ogólnie mówiąc szukam brzmienia bliższego mojemu stereo (Rotel + Eltax Liberty 3+), dlatego myślałem, że dobrym pomysłem będzie zakup słuchawek otwartych, bo najbardziej zależy mi na scenie. Byłem już przekonany do zakupu Sennheiserów HD 600, ale pomyślałem, że lepiej będzie jeszcze zasięgnąć rady tutaj na forum. Tak jak w temacie budżet wynosi 1500 zł. Mam nadzieję, że toru nie mam złego. Na innym forum wiele osób kazało mi go zmodyfikować i proponowało coś pokroju Fiio za 300 zł zamiast mojego Rotela, co uważam za bezsens, a inni zaś mówili, że wydatek ponad 1000 zł na źródło to minimum, by "jakoś" to w ogóle zagrało z tą klasą słuchawek. Słuchawki głównie do słuchania muzyki rockowej, metalowej, klubowej no i pop. Wydawać się może, że do takiego zestawu przyda się mocny bas, ale na pewno nie chciałbym mieć go więcej jak w moich M50. Słuchawki muszą być wygodne, bo po ponad godzinie w moich M50 nie jest przyjemnie. Dziękuję z góry za pomoc i w razie jakichś pytań sam służę pomocą ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam Hifimana HE-300. A dostaniesz je w cenie ok. 1000 zł nowe z gwarancją. Chyba , za 1500 zł kupisz na allegro jakiś używany wyższy model. Naprawdę warto, nie zawiedziesz się. Jest tam wszystko czego szukasz: wspaniała średnica i znakomity bas.

 

dodane:

 

Właśnie zajrzałem na aukcje : w cenie do 1500 zł sprzedawany jest model Hifimana wyższy, już planarny- HE-400. Też oczywiście nowy , z gwarancją. Tego modelu nie słuchałem. Niech ktoś się wypowie na temat HE-400.

 

Opinia o Hifiman HE-400, myślę ,że miarodajna :

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twoim przypadku faktycznie dobrze jest się rozejrzeć za słuchawkami otwartymi, bo w tym budżecie takie konstrukcje na ogół posiadają bardziej rozbudowaną scenę.

 

Wspomniane przez Ciebie hd600 to świetny wybór w tej cenie, aczkolwiek ich sygnatura nie jest idealna do muzyki metalowej lub klubowej, ponieważ brakuje im szybkości i dynamiki, one raczej wolą czarować. Z modelem hd650 pójdziemy jeszcze bardziej w tę stronę, więc ten wybór też nie byłby korzystny.

 

Spójrz na Akg Q701, model niedawno wyszedł z produkcji, ale da się go jeszcze dostać w sklepie (u nas również). Jest to granie uniwersalne, neutralne o bardzo dużej i rozbudowanej scenie, jeżeli zależy Ci na dużym przeskoku tego elementu z M50 to ta słuchawka na pewno Cie bardzo zadowoli :)

 

Ewentualnie spójrz również na Beyerdynamic DT990 premium 250ohm. One grają dźwiękiem muzykalnym, świetnie nadają się do cięższych i energiczniejszych gatunków a przy tym operują na bardzo ciekawej i rozbudowanej scenie, tak więc też mogłyby Ci się spodobać :)

 

Oba modele są u nas dostępne na bieżąco, zapraszamy do nas na odsłuch tych słuchawek, a w razie dalszych pytań - zapraszamy do kontaktu :)

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do planarów HE-400 - sam nad nimi myślałem, ale powiedziano mi, że źródło mam do nich za słabe. Jeżeli chodzi o samą moc to szczerze wątpię (a właśnie ten aspekt został podważony), jeżeli chodzi o inne aspekty ampa to w to już mi łatwiej uwierzyć. Nad tymi AKG również myślałem. Wiem, że wygląd to ostatnia rzecz, na którą się w słuchawkach patrzy, ale te mi się strasznie podobają :) Martwi mnie tylko ten pałąk (w końcu zależy mi również na komforcie). Mimo wszystko nadal bardziej mi zależy na dźwięki jak na wygodzie o ile nie będzie gorzej jak w M50 ;) No i jeszcze kwestia HE-300. Grają w swojej cenie podobno super, ale skoro jestem w stanie wydać trochę więcej pieniędzy na trochę lepsze słuchawki, to chyba je sobie odpuszczę. Poza tym było już tyle ich wersji, ze na prawdę trudno znaleźć mi ich miarodajną recenzję, bo każda wersja czymś się od siebie różni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co pytasz, jeśli sam wiesz lepiej czego chcesz ?

 

HE-300 biją na głowę wiele droższych konkurentów. Średnicą i przede wszystkim basem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Hifiman he 300 i polecam... wie ktoś gdzie można kupić w miarę tani kabel (do 150zł) do Hifiman he 300? Ten wraz ze słuchawkami ma 3 metry.. patrzyłem na allegro za krótszym kablem ale wszystko kosztuje ponad 300 stówy :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKG Q701 mają te cechy, które wymieniłeś że szukasz - ale średnio nadają się do metalu i rocka.

Sprawdziłbym Sennheiser HD650 i HD598

Oba modele, to zdecydowanie ciemne i gęste brzmienie.

Do rocka i elektroniki jak znalazł.

 

Nie słuchaj bzdur, że masz za słaby wzmacniacz do słuchawek dynamicznych.

Dopóki nie celujesz w słuchawki elektrostatyczne, lub wyjątkowo wymagające HiFiMAN HE-6 to Twój wzmak spokojnie napędzi większość słuchawek na rynku.

 

Tzn może inaczej.. wszystko rozbiega się o wiarę.

Jeżeli wierzysz w zbawczą moc kabli, wygrzewania słuchawek itp - to faktycznie.. aby nasycić Twoją wyobraźnię trzeba zakupić jakieś niby dedykowane cacka (najlepiej ładne)

Jeżeli natomiast odkładasz gusła na bok, to tor który masz jest w zupełności wystarczający do napędzania słuchawek :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

PC (Spotify, AIMP4) | ODAC revB+O2 | ADAM A7X | Sennheiser HD600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam, bo chcę znaleźć najlepsze słuchawki dla siebie. Jakbym parę lat temu nie spytał się paru osób jakie słuchawki polecają, to teraz zamiast M50, siedziałbym pewnie z Beatsami na głowie ;) Ja rozumiem, że He-300 to świetne słuchawki, ale by do 1500 zł najlepsze okazały się słuchawki za 1000 zł? Jestem w stanie w to uwierzyć, ale najpierw porównaj mi je z innymi modelami, o których rozmawiamy. Na obecną chwilę mam przed sobą te modele:

Hifiman HE - 300

Hifiman HE - 400

Sennheiser 600/650

AKG Q701

Powiem Wam tak - nie szukam ciemnego brzmienia, a od słuchawek chociaż trochę zamulonych uciekam. Uwielbiam jasną górę, lubię słyszeć te lekkie syki (oczywiście bez przesady) i nie lubię, gdy mam za dużo basu. Z tego powodu boję się trochę tych bardziej ciemniej grających słuchawek. Wcześniej pisałem, że szukam grania podobnego do mojego stereo. Otóż do mojego toru podpięte są kolumny grające lekką V-ką i naprawdę powiem Wam - uwielbiam brzmienie tego zestawu. Skoro do tego samego toru podpięte będą słuchawki to może najlepiej będzie szukać słuchawek grających z delikatnie wycofanym środkiem, zdecydowanie bardziej jasną jak ciemną górą i nie przesadnymi basami, gdzie większą uwagę poświęcają na samą jakość tego basu, a nie ilość. Powiem Wam, że naprawdę poważnie zaczynam zastanawiać się nad HE - 400.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz wszystko jasne :)

Zapomnij co pisałem o Sennheiser i AKG.

Jeżeli lubisz jasne słuchawki, bez przesadzonego basu a dodatkowo lekko "V-kujące" to wybór sprowadza się do Beyerdynamic DT990 lub HiFiMAN HE-400

Słuchałem obu, i co mogę napisać to:

DT990 - bardziej rozrywkowe od HE-400, mocno muzykalne z podbitym midbase'em i sopranem (przez co śrenica jest cofnięta), scena średniego rozmiaru, lekko sybilizują, mega wygodne i lekkie

HE-400 - również muzykalne (lekka V-ka), ale bardziej równe od DT990, aksamitne wysokie tony, bardzo wysokiej próby bas (nie tak podbity jak w DT990), ogromna i szeroka scena, średnio wygodne i stosunkowo ciężkie.

Średnie tony w HE-400 są imho tak samo sztuczne jak w DT990 - przez to, że cofnięte.

Nie mniej jednak, wokale brzmiały mniej nosowo w HE-400 niż w DT990.

Po prostu DT990 to większa V-ka od HE-400, przy czym HE-400 mają ten specyficzny, cholernie aksamitny sound z przetworników ortodynamicznych.

 

Wypożycz obie pary i odsłuchaj - inaczej się nie da.

Ja w ten sposób znalazłem w końcu full wypas dla siebie, czyli HiFiMAN HE-500.

Przez całe miesiące szukałem po necie i wypożyczałem przeróżne modele słuchawek, aż znalazłem swoje brzmienie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

PC (Spotify, AIMP4) | ODAC revB+O2 | ADAM A7X | Sennheiser HD600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze dodam od siebie,że kupując słuchawki Hifimana praktycznie nie żałuje się ani na chwilę ich zakupu przez całe życie. Są to też słuchawki przenoszące dźwięk o wspaniałej energii, której często brakuje konkurentom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opisów tutaj i tych ogólnie na Internecie bardziej chyba pasują do mnie HE - 400. Co do wygody i tego co mi bardzo przeszkadza w moich M50 to materiał padów. Widziałem w pewnym sklepie fajną ofertę i przy zakupie tych Hifimanów od razu kupiłbym do nich welurowe pady, bo widzę, że standardowo mają też chyba jakąś podróbę skóry. Wydatek mały, a na pewno poprawi komfort. Na razie bardzo się ku nim skłaniam i kto wie, może ich sobie przesłucham i niedługo sam będę miał ich parę :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz model HE - 400, że tak mówisz? Akurat Twoje HE - 300 mają chyba welurowe pady, natomiast model 400 ich już nie ma. Ma natomiast materiał bardzo przypominający sztuczką skórę z moich obecnych słuchawek, która ani jest wygodna, ani praktyczna (pocą się szybciej uszy).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak HE-400, ale moje HE-500 mają skórzane pady i nie jest to żadna podróba tylko prawdziwa jagnięca skóra. A używam tylko i wyłącznie skórzanych- dźwięk mi bardzo odpowiada - a i słuchawki wyglądają jak pełen luksus. Znam opinię,że welurowe pady łatwo pobrudzić i potem problem z wyczyszczeniem. Ponoć welur też się ściera trochę z czasem. Nie wiem na ile to wszystko prawda.

 

A to ,że podczas upałów skórzane pady ( u mnie w HE-500 ) przegrzewają uszy to zupełna nieprawda i mit. No chyba ,że słuchasz muzyki non stop , bez żadnych przerw przez 6-7-8 godzin i w pomieszczeniu , gdzie temperatura wynosi 27 stopni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopłacasz 2 stówy i masz Hifimany HE-500 :

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna cena. A gwoli przypomnienia 500 jeszcze niedawno kosztowały grubo powyżej 3000. Jedyne do czego można się przyczepić to wygoda i masa słuchawek. Nie dla każdego będą wygodne a i masa robi swoje. Ale brzmieniowo, kapitalna sprawa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena wypas.

Ja za swoje HE-500 dałem 2850 pln.. (i to jeszcze była cena w promocji)

Jak za 1700 pln, to HE-500 są najlepszym wyborem wśród słuchawek - w kategorii do 2000 pln.

Jakością dźwięku i klasą brzmienie pozostawiają w tyle każdy model słuchawek.

No chyba, że ktoś jest maniakiem/fanem dźwięku Grado, lub koniecznie musi mieć V-granie, to wtedy HE-500 odpadają.

W każdym innym wypadku, za 1700 pln.. HiFiMAN HE-500 można brać w ciemno :)

 

Tylko zaznaczam z góry, że HE-500 to nie jest absolutnie żadna "V-ka"

Bardzo liniowe słuchawki, brzmienie neutralne, spokojne, aksamitne i rozciągnięte na dole.

Dla dojrzałego audiofila :)

Jak ktoś chce bardziej ocieplony/podkolorowany dźwięk, to HE-400 będą lepszym wyborem.

Tutaj moja recka :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

PC (Spotify, AIMP4) | ODAC revB+O2 | ADAM A7X | Sennheiser HD600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie HE-500 to słuchawki , które dość łatwo napędzić, choć na pewno nie jakąś miniwieżą :-) . Ale wg mnie to nie są słuchawki spokojne, a właśnie energetyczne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wg mnie to nie są słuchawki spokojne, a właśnie energetyczne.

 

Słuchałeś kiedyś Grado SR325? ;)

Te słuchawki działają jak poranna kawa.

Inwazja dźwięków prosto do głowy.

SR325 grają energetycznie, ostro /wręcz krzykliwie/, bezpośrednio, stawiając słuchacza na nogi.

HE-500 są ich zupełnym przeciwieństwem - dosłownie.

Granie delikatne, miękkie, aksamitne, relaksujące.

 

Tzn może inaczej.. jeżeli HE-500 grają energetycznie - to jak w takim razie grają SR325? :D

 

Jak dla mnie HE-500 to słuchawki , które dość łatwo napędzić

 

Pełna zgoda :)

Gdyby nie to, że potrzebuję przedwzmacniacza do moich A7X, to już dawno sprzedałbym 10ES3 i zanabył mniejszy wzmacniacz słuchawkowy, który napędzi wszelkie słuchawki.

Bo paradoksalnie, mimo iż NFB-10ES3 może wyglądać na super wypas jako wzmacniacz słuchawkowy, nie nadaje się do napędzania słuchawek dynamicznych typu portable.

Słychać wtedy buczenie, przydźwięki itp.

Gdy podłączam słuchawki planarne problem znika - dźwięk z 10ES3 czysty jak łza.

Ale np. moich Brainwavz HM5 nie da rady do tego podłączyć i normalnie słuchać.

Tak samo jak każdych innych dynamików które testowałem.

Zdaje się, że 10ES3 ma zbyt dużo mocy, aby poprawnie napędzić przetworniki dynamiczne o cechach sprzętu "portable" :/

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

PC (Spotify, AIMP4) | ODAC revB+O2 | ADAM A7X | Sennheiser HD600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Sądzę, ze cała akcja z HE-500 to chyba trochę rzucenie się w głęboką wodę. Kontaktu na razie ze sprzedawcą nie ma, ale to i chyba dobrze ;) Na szybko wczoraj w nocy przeczytałem o nich tutaj i dałem się porwać zawrotnie niską jak na nie ceną, ale chyba to nie to czego szukam. Na pewno patrząc z technicznego punktu widzenia HE-500 są lepsze od wszystkich wymienionych wcześniej słuchawek. Patrząc jednak moim okiem po przeczytaniu tych wszystkich recenzji i tego co Wy piszecie o nich tutaj dochodzę do wniosku, że chyba bardziej byłbym zadowolony z HE-400. Na razie do niczego nie dopłacam, tylko czekam aż przesłucham inne wcześniej wymienione słuchawki :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HE-400 na pewno nie są tak dobre jak HE-500.

 

Spokojnie , jest sezon wakacyjny, więc sprzedawca może chwilowo wyjechał, gdzieś nad wodę za miasto.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko czekam aż przesłucham inne wcześniej wymienione słuchawki :)

 

Jak chcesz jeszcze słuchać, to jest moim zdaniem kilka pozycji wartych przynajmniej odsłuchu, ale niestety część z nich nie jest idealna mimo, że ma potencjał na granie. Będzie to tak naprawdę moja lista kandydatów, które by uzupełniły (może) obecny zestaw

 

-Final Audio Design Hope IV - żywiołowe i wciągające granie - zamknięte, mało wygodne, niska impedancja 8 Om, wysoka efektywność. Niby grają z byle czym, ale wtedy może byś słyszalny szum.

-Philips Fidelio X2 - słuchawki, które podobno są lepsze od X1, które to słuchałem na AS i w porównaniu z Audezee były jakby mało rozdzielcze, ale może być to rozwinięcie brzmienia Senków HD380 w wersji wygodnej tak do noszenia na głowie jak i do słuchania. W sumie te HD380 świetnie się spisują przy cięższych brzmieniach jak i nagraniach gdzie basu jest dużo jak R&B - w sumie to sporo zależy od wzmacniacza- np. z laptopem było nie najlepiej. Ostatnio U2 nieźle na nich grało.

 

Tak więc biorąc pod uwagę budżet i potencjał zostaje Philips i Hope jako alternatywa.

 

Tak w ogóle słuchałem kiedyś tych M50 i to coś jak moje HD380 - takie słuchawki pro mogły zostać tak dostrojone, jakby grały jak głośniki lub mogły być odpowiednie dla DJa.

 

Dodatkowo ważny jest wzmacniacz...taki parametr jak impedancja wyjściowa może mieć spory wpływ, więc jak zmienisz rotela na asusa, a potem jeszcze na coś zagra to inaczej, więc możesz przy okazji te M50 zabrać na porównania

 

Słuchawki otwarte wymagają cichych pomieszczeń, bo inaczej jakość w dół.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe spostrzeżenie. A otwartych słuchawek nausznych Hifimana gdzie słuchamy, jak nie w domu , gdzie jest cisza ? Branie ich na ulicę w ogóle nie ma sensu nawet z punktu widzenia wygody.

 

Problemem jest jednak co innego: otwarte słuchawki Hifimana lubią głośne granie z mocą. Może to przeszkadzać domownikom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście przesłuchać mam zamiar wiele par słuchawek. Jasnym jest, że będę ich słuchał w domu i wątpię, by np. te Hifimany grały tak głośno, by to komuś w mieszkaniu przeszkadzało ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj najnowsza recenzja HE-400 - warto rozważyć do nich player HiFiMANa

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/hifiman-he-400-test.html

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście przesłuchać mam zamiar wiele par słuchawek. Jasnym jest, że będę ich słuchał w domu i wątpię, by np. te Hifimany grały tak głośno, by to komuś w mieszkaniu przeszkadzało ;)

 

O, to życzę koledze powodzenia z wypożyczeniem. Mało która firma zgadza się na wypożyczenie za kaucją. Ale trzymam mocno kciuki, bo sam to przerabiałem dwukrotnie.:)

 

No chyba, że wypożyczenie nie wchodzi w grę...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niego, 4hifi.pl wypożyczją za kaucją.

Ja w ten sposób odsłuchałem HE-400 i HE-500

q21.pl z resztą to samo.

Z salonu q21.pl wypożyczyłem chyba z 7 par słuchawek :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

PC (Spotify, AIMP4) | ODAC revB+O2 | ADAM A7X | Sennheiser HD600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.