Jump to content
IGNORED

System stereo i do kina domowego pomoc w konfiguracji


Edys

Recommended Posts

Witam posiadam amplituner Denona AVRX2100 do tego małe głośniki Dali zensor 1 i subwoofer REL T5, nie wiem jak to podłączyć aby grało w stereo czy lepiej będzie podłączenie subwoofera niskopoziomowe czy wysokopoziomowe. Wiem że stereo w tym ampli jakiś fajerwerków nie robi ale z czasem chciał bym rozbudować system o kolumny podłogowe do kina domowego. Inna sprawa to udało mi się wyrwać Amplituner stereo Onkyo TX-8050 z usterka po aktualizacji softu gdzie występował zanik dźwięku, oczywiście ampli będzie naprawione za darmo w autoryzowanym serwisie onkyo w ramach programu naprawczego do 2018r :) jest to im znana usterka no i już czekam aż ampli wróci w moje rączki. Ale do puki nie mam ampli od onkyo jak podłączyć suba? Jeszcze myślałem zostawić oba amplitunery i stereo wypuścić przez (pre out) z racji tego iż za onkyo zaplaciłem grosze :)

Link to comment
Share on other sites

Do Denona możesz podłączyć jednocześnie wysokopoziomowo (Neutrik Speakon) oraz LFE. Jeśli będziesz oglądał filmy to Rel będzie otrzymywał sygnał lfe oraz będzie wspomagał fronty dzięki podłączeniu wysokopoziomowemu. Do stereo będziesz wykorzystywał tylko podłączenie wysokopoziomowe. Ale do kalibracji podłącz tylko lfe. Po kalibracji dopiero podłącz Neutrik Speakon.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.