Skocz do zawartości
IGNORED

System stereo i do kina domowego pomoc w konfiguracji


Edys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam amplituner Denona AVRX2100 do tego małe głośniki Dali zensor 1 i subwoofer REL T5, nie wiem jak to podłączyć aby grało w stereo czy lepiej będzie podłączenie subwoofera niskopoziomowe czy wysokopoziomowe. Wiem że stereo w tym ampli jakiś fajerwerków nie robi ale z czasem chciał bym rozbudować system o kolumny podłogowe do kina domowego. Inna sprawa to udało mi się wyrwać Amplituner stereo Onkyo TX-8050 z usterka po aktualizacji softu gdzie występował zanik dźwięku, oczywiście ampli będzie naprawione za darmo w autoryzowanym serwisie onkyo w ramach programu naprawczego do 2018r :) jest to im znana usterka no i już czekam aż ampli wróci w moje rączki. Ale do puki nie mam ampli od onkyo jak podłączyć suba? Jeszcze myślałem zostawić oba amplitunery i stereo wypuścić przez (pre out) z racji tego iż za onkyo zaplaciłem grosze :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Denona możesz podłączyć jednocześnie wysokopoziomowo (Neutrik Speakon) oraz LFE. Jeśli będziesz oglądał filmy to Rel będzie otrzymywał sygnał lfe oraz będzie wspomagał fronty dzięki podłączeniu wysokopoziomowemu. Do stereo będziesz wykorzystywał tylko podłączenie wysokopoziomowe. Ale do kalibracji podłącz tylko lfe. Po kalibracji dopiero podłącz Neutrik Speakon.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.