Skocz do zawartości
adamgdansk

Gustard - jaki Dac - X12 czy X20 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Opinie, rozumiem komentarze pod sprzedawanym artykułem? 🙂 Gość gra z 5 razy tańszego od X20 DAC'a więc takie opinie to mogą być mylące. Ale cena tak niska że strata niemal żadna w razie co.

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście opinie traktuje z przymrużeniem oka i zdaję sobie sprawę, że topping d50 nie jest wykładnią jakości. Ale mam nadzieję, że przynajmniej nie będzie gorszy od ultravioleta..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Cytat
6 godzin temu, EMiL napisał:

X26 chyba im wyszedl:

Wyciągneli 18,8 bita rozdzielczości. Ciekawe jak gra.

Edytowane przez marekzawa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie najbardziej ciekawi porównanie z Denafrips 🙂 Wciąż się wacham czy mój nastepny DAC powinien być delta sigma czy R2R

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej. Napiszę z innej beczki. Miałem kupić x26 tyle,że pinout i2s okazał się nie kompatybilny z transportem jay's audio. 

Zamiast transportu cd przyszedł mi Jay's audio dac-2. Janusze magazynu.....

Nie planowałem zmiany daca ponieważ zakochałem się w brzmieniu r2r(audio gd). Brzmienie ma to coś. Zapewne stąd wynika popularność denafrips pontus,którego rozważałem. 

Bardzo niechętnie podszedłem to testów jaya. Myśle, akm 4497eq  ble...... to nie może grać. Zresztą tak samo myślę dalej o ess 🙂

Nie mniej jednak doznałem szoku.... Dac wymiata w każdym aspekcie.Recenzje sobie odpuszczę. Być może to zasługa,że dac gra w trybie NOS.Jest ta sama eteryczność i magia co w r2r.

Piszę dlatego,że dac jays audio jest ok 15-20% droższy od x26, i być może uda się wam go ściagnąć. Jest w cenie Denafripsa pontusa.

Dałem za niego w sklepie Jay's audio 4600pln. Porównałbym go chętnie z Pontusem  albo gustardem,także jeżeli jest ktoś z okolic Krakowa to zapraszam.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, caralooh napisał:

Myśle, akm 4497eq  ble...... to nie może grać

? To najbardziej muzykalne delta sigma jakie jest 😉

Ale super wyszło że ktoś go ma bo to jeden z kandydatów dla mnie. Może @venom200 mieszka gdzieś koło ciebie? Ma Pontusa.

Które Audio GD miałeś?

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nigdy nie miałem żadnego akm. Myślałem też żeby ściągnąć jakiego wypasionego daca z chin na pcm63 albo tda, bo robią cuda niewidy. Ale no jak to z tym bywa, byłby to kolejny dożywotni klocek. Może już przestanę w eksperymenty.

Dalej mam r2r-1 , wystawione na alledrogo, bo potrzebuje  kasę na transport cd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedzcie, a co robić jak te chińczyki się (odpukać) popsują?

Postęp robią niesamowity producenci typu Jay's, Matrix Audio, czy ten Gustard.

X26 (bynajmniej) na papierze świetny, z tego co widzę na audiosciencereview to jest poziom dac'ów sprzed kilku lat w cenie 25k
inaczej mówiąc mija kilka lat i mamy to samo za ułamek (jakieś 20%) ceny....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

X26 pomiarowo to nie jest poziom DACów sprzed kilku lat, to elita obecnych DACów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, m4tech napisał:

Powiedzcie, a co robić jak te chińczyki się (odpukać) popsują?

Postęp robią niesamowity producenci typu Jay's, Matrix Audio, czy ten Gustard.

X26 (bynajmniej) na papierze świetny, z tego co widzę na audiosciencereview to jest poziom dac'ów sprzed kilku lat w cenie 25k
inaczej mówiąc mija kilka lat i mamy to samo za ułamek (jakieś 20%) ceny....

Jak kupisz np na shenzenaudio to oni robią pełna obsługę po sprzedażową. Wysyłasz do nich w razie co. 

Mają bardzo dobrą opinię w tej kwestii i jeszcze nie słyszałem żeby ktoś narzekał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi