Skocz do zawartości
IGNORED

jakie kolumny stereo? Dali, ProAC


mal_

Rekomendowane odpowiedzi

zainwestuj tutaj nawet w prosty DAC. Audinst itp daje lepsze efekty niż karta muzyczna

 

czyli rozumiem np. cos takiego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

do komputera przez usb, a potem przez RCA w scianie do wzmacniacza?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udalo sie dzis posluchac kolumn klipsch rp-260f i tannoy xt6f. wychodzi, ze tannoy zbyt delikatny do mojej muzyki. sluchalismy z amplitunera onkyo, glownie rockowe kawalki, i tutaj klipsch gral znacznie wyrazniej. ladny bas, ale nie jakos strasznie przewazajacy, czysta gora, ogolnie wrazenie bardzo pozytywne. dobrze, ze mialem okazje posluchac najpierw. tannoy pewnie ze wzmacniaczem stereo i dobrym nagraniem potrafi pieknie zagrac, ale klipsch brzmial zdecydowanie lepiej niz sie spodziewalem. takze teraz mam dylemat czy klipsch 260 (czy 280, bo nadal sa tansze od tannoyow, ale wydaje mi sie, ze 260 w zupelnosci wystarczy do mojego pokoju, a basu ma nadto) czy moze cos innego. udalo sie posluchac jeszcze focal chorus 716 i tez brzmial bardzo przyjemnie, gdzies pomiedzy soczystoscia klipscha a naturalnoscia tannoyow. pytanie co teraz ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzieki, dorzuce do listy te paradigmy. zastanawiam sie gdzie jest haczyk w tych klipschach. skoro maja mocny bas, to znaczy, ze nie beda zbyt szczegolowe i przestrzenne? nie sluchalem na nich nic niz poza rockowym brzmieniem, w innych odmianach muzyki juz nie bedzie tak rozowo?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.