Jump to content
IGNORED

Heco Celan GT 302 co sądzicie o tych kolumnach.


noquarter

Recommended Posts

Sprzęt towarzyszący to HK680 i SM6. Muszę zmienić bardzo lubiane podłogówki na rzecz monitorów z powodu zmiany mieszkania. Słucham głównie muzyki rockowej, metalowej , elektroniki typu DM , jazzu.

Zależy mi po przejściu z podłogówek na dobrej jak na monitory podstawie basowej , łagodnej górze i czytelnej średnicy. Słuchałem bardzo polecanych Kef r300 . Bardzo dobrze brzmi na nich jazz lecz muzyka rockowa nie ma pazura.

Szukam monitorów do ok 5 tys. Ew podłogówek które zagrają blisko tylnej ściany. Maksymalna odległość to ok 30cm.

Link to comment
Share on other sites

W takim przypadku mogą to być dobre kolumny. Heco jest zbliżone do Magnatów pod względem wysokich tonów i średnicy. Jako alternatywę zaproponował bym tylko kolumny Tannoy Precision 6.1 tutaj wysokie i średnice będziesz miał na bardzo wysokim poziomie lub Sonus Fabere Venere 2.0, trzeba by nieco nadwyrężyć budżet, jednak może warto.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Kef i tannoy w tym przedziale cenowym w kwestii rysowania sceny, przestrzennosci moga byc bardzo ciezkimi rywalami do pobicia dla innych marek.

 

A nawet moga być nie do pobicia.Obie te firmy wysoko podnosza poprzeczke dzieki zastosowanym rozwiazaniom glosnikowym. Kef coaxial, a tannoy dual concentric.

Link to comment
Share on other sites

Sprzedaj harmana i magnaty i kup sobie APS Aeon.

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Link to comment
Share on other sites

Celany raczej łagodnej góry nie mają ale jeśli jesteśmy już przy monitorach bliskiego pola to widzę światełko w tunelu.

FOCAL ALPHA 80 to świetny monitor aktywny. Jak dobrze pamiętam to ten HK ma wyjście pre więc można go wykorzystać do sterowani i to jest dobre rozwiązanie. Alpha jest na głośnikach z arii więc dość wysoko.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.