Skocz do zawartości
IGNORED

Klub Audio Zielona Góra


ajacz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Antonio1974 napisał:

Koledzy

Poratujcie

Potrzebuje namiary na serwis

W cd cyrus padł laser

Wcześniej oddawalem do Świebodzina do audiowinyl 

Ale chyba już nie działa.

Pozdrawiam

Dzwoniłem do Audiowinyl jakieś 2tyg.temu,działają nadal.

Pozdrawiam

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Staruszek cd dad7 okazał się trefnym egzemplarzem, w przeszłości w nieprofesjonalny sposób grzebany.

Także raczej nie do naprawy.

Była opcja wysyłki do Niemiec, ale nie skorzystałem.

Używam cyrusa cd8x i  na razie nie zawodzi.

Kupiłem daca i teraz będę polował na transport cyrusa.

Także do naprawy nie doszło, więc nie mogę jednoznacznie zarekomendować, ale na pewno na plus, że w obu ww. salonach w Zielonej rzetelnie podeszli do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Swojego CD-t kupiłem zresztą też za namową jednego z naszych salonów - pozdrowionka dla 2!.

Podpiętego mam coaxialem cardasa do duzego Hegla (590). różnica do mojego poprzedniego cd philipsa z 80 lat - przepaść ?

Cały czas mam niedosyt popróbowania innych zestawień, ale to temat na przyszłość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, rombalbina napisał:

Witam, temat zapewne nudny, ale poszukuję porządnego serwisu w Zielonej do naprawy odtwarzacza CD Cambridge 851C. Dzieją się dziwne rzeczy na wzmacniaczu, prawdiopodobnie jakieś przebicie. Jak Ktoś zna to proszę o pomoc.

Zapraszam audiomax24 ul.Dworcowa 16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 tygodni później...

 

W dniu 7.09.2019 o 13:52, misiek x napisał:

Dzwoniłem do Audiowinyl jakieś 2tyg.temu,działają nadal.

Zdecydowanie, nie wróć, bardzo zdecydowanie odradzam korzystanie z tego serwisu czy raczej pseudoserwisu. Miałem nieprzyjemność oddać im do naprawy 2 odtwarzacze CD. Marantza i Revoxa. W Marantzu usterka polegała na tym, że jak się nagrzał to włączało się coś w rodzaju mute. Że to nie po raz pierwszy to powiedziałem nawet w jakim rejonie płytki dzieją się cuda i co trzeba ewentualnie wymienić. Gdyby to był klasyczny montaż zrobiłbym to sam, ale do powierzchniowego nie mam odpowiedniej stacji lutowniczej i doświadczenia. W revoxie ze starości (czyli 6 lat po ostatnim pełnym i profesjonalnym serwisie) i faktu, że przez ten czas grał może ze 3-4 godziny trzeba było przesmarować mechanizm (CDM 1), bo zdarzało się, że płyta się nie wczytywała. Może, bo nie jestem pewien czy było to robione przy poprzednim przeglądzie w grę wchodził też recap kilku sztuk w zasilaczu napędu. I wszystko. Zadzwoniłem, wszystko cacy, zrobimy w tydzień dwa, nie ma żadnych problemów, to banalne usterki, a my nie taki cuda robiliśmy. No to w połowie lutego zawiozłem osobiście, do prywatnego domu, bez żadnego potwierdzenia, kwitu przyjęcia, no ale ok. przecież to profesjonaliści i można mieć zaufanie. Pierwszy raz zadzwoniłem po miesiącu. Nawał pracy czy podobne zwyczajowe w takich razach wymówki. Dobra, poczekam. Potem znowu za miesiąc - tym razem pandemia. Swoją drogą konia z rzędem temu kto byłby w stanie wytłumaczyć wpływ owej pandemii na naprawianie sprzętu który jest w warsztacie (czy podobno jest) a "serwisant" ani nie chory, ani na kwarantannie... I tak ten kontredans z telefonami - jak p. Remigiusz zachciał odebrać, trwał. Robi się, bada się, zrobimy, muszę skontaktować się z serwisantem, oddzwonię, etc. W końcu w tym tygodniu już nie wytrzymałem, jakimś cudem się dodzwoniłem i oznajmiłem, że albo naprawią albo odtwarzacze zabieram. I wczoraj odebrałem, dowiedziawszy się dodatkowo, że się nie da naprawić (sic!). I może bym tylko po prostu zacisnął żeby, poszukał autentycznego serwisu i się nie rozpisywał, ale okazało się, że o ile marantz`a najprawdopodobniej nawet ręka tego osławionego serwisanta nie dotknęła, to revoxa mi po prostu zepsuli, bo nie można nawet wysunąć szuflady. Po raz pierwszy i ostatni zaufałem komuś nie z polecenia znajomych a i ten "serwis" mieniący się specjalistami od audio (i to hi end) to po prostu żenada. Nie oddawajcie tam do naprawy niczego, nie warto tracić czasu nerwów i pieniędzy.

Nie mieszkam wprawdzie w Lubuskiem, a na północy Dolnośląskiego, ale jeśli wiecie kto w rejonie Zielonej prowadzi prawdziwy serwis audio dajcie znać.

Edytowane przez Adalbert95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za przestrogę.Ja tylko odp. na pytanie czy serwis działa.Nie korzystałem i nie polecałem,po prostu tylko zadzwoniłem żeby sprawdzić czy działają. Zresztą ktoś pytał o to prawie rok temu i wtedy dzwoniłem.

Pozdrawiam

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.