Skocz do zawartości
IGNORED

Klub Audio Zielona Góra


ajacz

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Antonio1974 napisał:

Koledzy

Poratujcie

Potrzebuje namiary na serwis

W cd cyrus padł laser

Wcześniej oddawalem do Świebodzina do audiowinyl 

Ale chyba już nie działa.

Pozdrawiam

Dzwoniłem do Audiowinyl jakieś 2tyg.temu,działają nadal.

Pozdrawiam

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
W dniu 7.09.2019 o 13:52, misiek x napisał:

Dzwoniłem do Audiowinyl jakieś 2tyg.temu,działają nadal.

Pozdrawiam

Witam Zielonogórzan, 

 

mam pytnako o tego cyrrusa CD-T, udało sie to naprawić?

sam korzystam z tego napędu stąd moze kiedys sie przydać namiar.... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staruszek cd dad7 okazał się trefnym egzemplarzem, w przeszłości w nieprofesjonalny sposób grzebany.

Także raczej nie do naprawy.

Była opcja wysyłki do Niemiec, ale nie skorzystałem.

Używam cyrusa cd8x i  na razie nie zawodzi.

Kupiłem daca i teraz będę polował na transport cyrusa.

Także do naprawy nie doszło, więc nie mogę jednoznacznie zarekomendować, ale na pewno na plus, że w obu ww. salonach w Zielonej rzetelnie podeszli do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Swojego CD-t kupiłem zresztą też za namową jednego z naszych salonów - pozdrowionka dla 2!.

Podpiętego mam coaxialem cardasa do duzego Hegla (590). różnica do mojego poprzedniego cd philipsa z 80 lat - przepaść ?

Cały czas mam niedosyt popróbowania innych zestawień, ale to temat na przyszłość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, rombalbina napisał:

Witam, temat zapewne nudny, ale poszukuję porządnego serwisu w Zielonej do naprawy odtwarzacza CD Cambridge 851C. Dzieją się dziwne rzeczy na wzmacniaczu, prawdiopodobnie jakieś przebicie. Jak Ktoś zna to proszę o pomoc.

Zapraszam audiomax24 ul.Dworcowa 16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

 

W dniu 7.09.2019 o 13:52, misiek x napisał:

Dzwoniłem do Audiowinyl jakieś 2tyg.temu,działają nadal.

Zdecydowanie, nie wróć, bardzo zdecydowanie odradzam korzystanie z tego serwisu czy raczej pseudoserwisu. Miałem nieprzyjemność oddać im do naprawy 2 odtwarzacze CD. Marantza i Revoxa. W Marantzu usterka polegała na tym, że jak się nagrzał to włączało się coś w rodzaju mute. Że to nie po raz pierwszy to powiedziałem nawet w jakim rejonie płytki dzieją się cuda i co trzeba ewentualnie wymienić. Gdyby to był klasyczny montaż zrobiłbym to sam, ale do powierzchniowego nie mam odpowiedniej stacji lutowniczej i doświadczenia. W revoxie ze starości (czyli 6 lat po ostatnim pełnym i profesjonalnym serwisie) i faktu, że przez ten czas grał może ze 3-4 godziny trzeba było przesmarować mechanizm (CDM 1), bo zdarzało się, że płyta się nie wczytywała. Może, bo nie jestem pewien czy było to robione przy poprzednim przeglądzie w grę wchodził też recap kilku sztuk w zasilaczu napędu. I wszystko. Zadzwoniłem, wszystko cacy, zrobimy w tydzień dwa, nie ma żadnych problemów, to banalne usterki, a my nie taki cuda robiliśmy. No to w połowie lutego zawiozłem osobiście, do prywatnego domu, bez żadnego potwierdzenia, kwitu przyjęcia, no ale ok. przecież to profesjonaliści i można mieć zaufanie. Pierwszy raz zadzwoniłem po miesiącu. Nawał pracy czy podobne zwyczajowe w takich razach wymówki. Dobra, poczekam. Potem znowu za miesiąc - tym razem pandemia. Swoją drogą konia z rzędem temu kto byłby w stanie wytłumaczyć wpływ owej pandemii na naprawianie sprzętu który jest w warsztacie (czy podobno jest) a "serwisant" ani nie chory, ani na kwarantannie... I tak ten kontredans z telefonami - jak p. Remigiusz zachciał odebrać, trwał. Robi się, bada się, zrobimy, muszę skontaktować się z serwisantem, oddzwonię, etc. W końcu w tym tygodniu już nie wytrzymałem, jakimś cudem się dodzwoniłem i oznajmiłem, że albo naprawią albo odtwarzacze zabieram. I wczoraj odebrałem, dowiedziawszy się dodatkowo, że się nie da naprawić (sic!). I może bym tylko po prostu zacisnął żeby, poszukał autentycznego serwisu i się nie rozpisywał, ale okazało się, że o ile marantz`a najprawdopodobniej nawet ręka tego osławionego serwisanta nie dotknęła, to revoxa mi po prostu zepsuli, bo nie można nawet wysunąć szuflady. Po raz pierwszy i ostatni zaufałem komuś nie z polecenia znajomych a i ten "serwis" mieniący się specjalistami od audio (i to hi end) to po prostu żenada. Nie oddawajcie tam do naprawy niczego, nie warto tracić czasu nerwów i pieniędzy.

Nie mieszkam wprawdzie w Lubuskiem, a na północy Dolnośląskiego, ale jeśli wiecie kto w rejonie Zielonej prowadzi prawdziwy serwis audio dajcie znać.

Edytowane przez Adalbert95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za przestrogę.Ja tylko odp. na pytanie czy serwis działa.Nie korzystałem i nie polecałem,po prostu tylko zadzwoniłem żeby sprawdzić czy działają. Zresztą ktoś pytał o to prawie rok temu i wtedy dzwoniłem.

Pozdrawiam

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 30

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.