Skocz do zawartości
IGNORED

Klub Audio Zielona Góra


ajacz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Chętnie posłuchałbym co reprezentują np głosnikowe , interkonekt XLR i sieciowe. I raczej modele ze szczytu oferty. Cyfrowe na ta chwilę sobie odpuszczę , bo do tej pory nie miałem z nimi praktycznie do czynienia. Po teście w HIFI I MUZYKA mozna odnieśc wrażenie , że to świetne wyroby a ceny nie są kosmiczne. Zresztą recenzent napisał to bez ogródek a zagranicznej konkurencji kazał szukac na znacznie wyższych poziomach cenowych. Wydaje sie ze produkt wart zainteresowania. Poza tym fajnie bedzie się spotkać pogadać i przede wszystkim posłuchac razem dobrej muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Zapraszamy do naszej sali odsłuchowej od soboty na odsłuch nowego kabla głośnikowego Synergistic Resarch Atmosphere Level 1 w cenie 4500 zł, oczywiście kable te będą podpięte do kolumn Harpia Acoustics Fresco oraz integry Rega Elicit R oraz zasilane od Gigawatta.

Zapraszamy serdecznie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Na tegoroczne targi Audio Show przedstawimy Państwu nową kolekcję kolumn Harpia Acoustics z serii Experience czyli zaczynając od podstawkowego modelu Graffiti ,modeli wolnostojących Pastel oraz Fresco i oczywiście przedpremierowy pokaz dwóch zupełnie nowych konstrukcji Harpia Acoustics monitorów Jantar oraz wolnostojących Nimbus.

Kolumny będą podpięte do dwóch wzmacniaczy (do wyboru) Rega Elicit-R oraz Musical Fidelity M 6500i oraz daca Musical fidelity MX-DAC, zasilanie od firmy Gigawatt oraz kable głośnikowe Synergistic Research, całość dopełni firma Sonotec Acoustics to producent nowoczesnych ustrojów akustycznych wnętrz .Produkty Sotonec wyróżniają się unikalnym i stylowym wzornictwem oraz wysoką efektywnością.

Zapraszamy serdecznie do naszego pokoju nr.123 na pierwszym piętrze Hotelu Sobieski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Ajacz,a jak brzmienie FezzAudio? Bo widzę, że macie w ofercie.

 

Wzmacniacz bardzo ciekawy jeszcze tylko parę godzin wygrzewania i będzie można ustawić bias i wtedy na pewno rozpiszę się o jego walorach a ten już w procesie wygrzewania pokazał bardzo fajny charakter bżmieńia bardzo ładną górkę pasma i bardzo ładną stereofonię ,myślę że w przyszłym tygodniu rozpiszę się więcej.

 

A i jeszcze jedna informacja od jutra nowy dac Audio Gd NFB 19 na amareno w naszym salonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kable za 4500,- Ile musi być wart sprzęt do nich żeby proporcje były przyzwoite ?

W.

Akurat te proporcje ocenic musisz sam. Bywaja sytuacje gdy takie wydawac by sie moglo malo racjonalne podejscie do tematu , przynosi zaskakujace efekty. No i chyba nie o proporcje tu chodzi tylko o efekt koncowy w postaci brzmienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Akurat te proporcje ocenic musisz sam. Bywaja sytuacje gdy takie wydawac by sie moglo malo racjonalne podejscie do tematu , przynosi zaskakujace efekty. No i chyba nie o proporcje tu chodzi tylko o efekt koncowy w postaci brzmienia.

 

Przyznaje rację czasami rzeczywiście można się zdziwić ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

dyzman69... no własnie czekam na wasze wpisy czy nikt w naszym mieście i poza nim nie posiada żadnego sprzętu aby cos szkrabnąć ja moge pisać dużo o tym co sie dzieje u nas w salonie ale oczywiście zaraz będę posądzony o marketing a dzieje się naprawdę dużo więc jeszcze raz zapraszam do rozmów oraz zapraszam do nas ,jakoś na innych forach nie ma problemu z pisanie co jest ciekawego i jakie nowości się pojawiają.Pozdrawiam z Lubuskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja obecnie mam w systemie niedrogi dac simaidio mon 100d i muszę powiedzieć ze daje radę jak na cenę. Pewnie ze można lepiej ale niekiedy się można zaskoczyć ze nie będzie znaczącego przyrostu jakości a kasa większa popłynie. Miałem tak kiedyś jak wpialem w system tak chwalonego daca benchmark dac1 usb Ten dac gra znakomicie po usb ale po optyku lub coax to nic ciekawego. A wtedy zależało mi właśnie na coax. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Serdecznie Wszystkich. Chcielibyśmy poinformować że w Zielonej Górze istnieje inny sklep audio z szeroką ofertą. Jesteśmy patronackim salonem zielonogórskiego producenta kolumn, przewodów sygnałowych i głośnikowych firmy Equilibrium, oraz zasilania firmy Enerr. Tutaj również możecie skorzystać z bogatej oferty używanych płyt winylowych, oraz CD, uzyskać fachową poradę eksperta w zakresie gramofonów w tym ich serwisu(20 lat praktyki), regulacji, wymiany wkładek, dokupić niezbędne akcesoria. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu i odsłuchu w profesjonalnej sali. Szczegóły www.media4home.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako , ze watek zalozony jest glownie dla forumowiczow z lubuskiego , choc oczywiscie nie tylko, chcialem Was zapytac czy ma ktos w naszych okolicach odtwarzacz M. Levinsona 39 lub 390s? Chcialbym ich gdzies posluchac przed zakupem. Moze ktorys z salonow oglaszajacych sie tu moglby mi w tej kwestii jakos pomoc?Bylbym wdzieczny. Oczywiscie jakies inne wysokiej klasy zrodla tez wskazane np Ayon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy na odsłuchach Ayona CD7

Przesledzilem sobie mapke i juz wiem gdzie jestescie ;) Mam spora historie zwiazana z Z>G - generalnie pochodze z Lubska wiec wpadne niebawem chocby po vinyle pokonujac na dzien dzisiejszy 1k km

Te pierogi z mrowiska 10 lat temu :) a te u turysty po dzis dzien sa wspaniale ;)

 

Sporo wspomnien wiaze sie z tym miastem i moich i wielu innych osob. Idac dalej dodam jak kiedys jeden z pasjonatow dobrego brzmienia z regionu odwiedzil mnie osobiscie jadac z Sulechowa, zeby dowiesc Eposy ;P do mojego creeka.

Edytowane przez jimmi

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.