Skocz do zawartości
IGNORED

Dave Matthews Band po raz 1. w Polsce


MatthewTourist

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Osobiście na tą chwilę czekałem od bardzo dawna.

Okazuje się że koncert odbędzie się w Ergo Arenie więc dla mnie to drugi koniec Polski. Ale co tam, bilety już kupione :)

Czy są na forum fani DMB? Czy ktoś wybiera się na koncert?

 

Pozdrawiam

M.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilety kupione w 3 minucie sprzedaży w Polsce :). Dla mnie to też nie jest rzut beretem ale autostrada skutecznie "skraca" drogę no i czego nie robi się dla ładniejszej połowy, która jest fanką :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilety kupione w 3 minucie sprzedaży w Polsce :). Dla mnie to też nie jest rzut beretem ale autostrada skutecznie "skraca" drogę no i czego nie robi się dla ładniejszej połowy, która jest fanką :)

Ja również kupiłem w przedsprzedaży ale miejsca jakie wybrałem to kompromis między widokiem a ceną z benzyny na 1300 km ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w moim przypadku nie mogło być mowy o kompromisach co do miejsca na widowni. Koncert wypada dokładnie tydzień po urodzinach drugiej połowy. Na razie partnerka dowiedziała się, że niestety biletów już nie ma i nie udało się kupić. Dobrze, że nie korzysta z tego forum :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

już pół roku temu ruszył wątek - po ile poszły bilety, jeśli można zapytać?

 

:)

podziękujmy PO - cena za bilet na sektor stojący przed ceną w ergo, jest prawie o 50 % droższa niż za to samo miejsce w Berlinie.

 

Zainteresowanym proponuję wycieczkę do Berlina, wyjdzie dużo taniej - nawet drink po koncercie w barze, oraz pamiątka będzie tańsza.

Przynajmniej ja tam się wybieram.

Ps. a w Pradze nie grają czasem? Byłaby to to opcja dla kolegów z południowej Polski. Tam też wszystkie wydarzenia i życie tańsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy na co drugi koncert w Ergo są 'promocje'.

Za jakiś czas będą bilety za 50% ceny. A jak te nie wpłyną na wyższą sprzedaż to odwołają koncert.

Na Bryana Adamsa były po 100 zł zamiast 200 zł. Na Pet Shop Boys za 50 zł zamiast 170 zł. Na Eltona Johna były bilety za pół ceny a i tak odwołali.

 

Abstrahując od sympatii muzycznych nie sądzę żeby się dobrze bilety sprzedawały... Zespół zbyt mało popularny i tyle...

Nie wiem co organizatorzy mają w głowie proponując takie ceny. Chociaż biorąc pod uwagę popularność zespołu w Polsce to nie wiem czy obniżenie ceny o połowę dużo pomoże...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam DMB ale z cenami biletów przegięli.Moim marzeniem było ich zobaczyć ale nie pojadę za tyle. Obawiam się nie sprzedadzą tego koncertu i będzie odwołany. Kto w PL zna tę kapelę oprócz kilku wariatów? ;-) Co innego gala disko polo+kiełba+koncernowy browar w plastiku 0,4 L :-) to by się wyprzedało ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam DMB ale z cenami biletów przegięli.Moim marzeniem było ich zobaczyć ale nie pojadę za tyle. Obawiam się nie sprzedadzą tego koncertu i będzie odwołany. Kto w PL zna tę kapelę oprócz kilku wariatów? ;-) Co innego gala disko polo+kiełba+koncernowy browar w plastiku 0,4 L :-) to by się wyprzedało ;-)

 

Tak jest, gale disco z Thomasem Andersem i Sandrą są w Ergo Arenie bardzo ładnie wyprzedane...

 

Ale co ciekawe, zapomniałem o tym wspomnieć, jak był koncert Roxette, również obniżono ceny na płytę o połowę i przesunięto scenę na środek hali...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i niech teraz ktoś powie, że stacje nie potrafią sobie wychować odbiorcę. Co jest grane na 3/4 antenach? 3 min. papka dla mas. I masz :) Fajnym przykładem był swego czasu Clapton w Gdyni w 2008 - ile tam było osób? Kilkaset. A w tym samy, mniej więcej, czasie jakiś niemiecki tokio hotel wypełnia Spodek...:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnym przykładem był swego czasu Clapton w Gdyni w 2008 - ile tam było osób? Kilkaset.

 

"Eric Clapton razem z zespołem pojawili się na scenie chwilę przed godz. 20 i od razu otrzymali aplauz na powitanie. Przywitało ich niemal 20 tys. osób, które zjechały na koncert z całej Polski."

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i niech teraz ktoś powie, że stacje nie potrafią sobie wychować odbiorcę. Co jest grane na 3/4 antenach? 3 min. papka dla mas. I masz :) Fajnym przykładem był swego czasu Clapton w Gdyni w 2008 - ile tam było osób? Kilkaset. A w tym samy, mniej więcej, czasie jakiś niemiecki tokio hotel wypełnia Spodek...:)

 

Na Claptonie Skwer Kościuszki był wypełniony w całości, więcej ludzi by nie weszło...

Tak swoją drogą to fani Claptona też są wychowani przez pewną stację...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też byłem na tym koncercie, i bardzo mi się podobał. Nie to miałem na myśl.

20 tyś osób? Nie sądzę aby tam aż tyle weszło.

Ale jeśli się mylę, i podałem zły przykład - to przepraszam. Pomyliłem się.

 

 

Tak swoją drogą to fani Claptona też są wychowani przez pewną stację...

 

tak, 3 też sobie wychowała całkiem sporą grupę wyznawców.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to właśnie Trójka od czasu do czasu puści DMB ;) Nigdzie indziej...

 

Radio Gdańsk, Muzyczna Strefa po godz. 18, polecam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio Gdańsk, Muzyczna Strefa po godz. 18, polecam.

Chętnie posłucham online. Pisząc "nigdzie indziej" miałem na myśli ogólnopolskie rozgłośnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem mały test w pracy na koleżankach i kolegach, w kolejce do ekspresu.

Zapytałem czy słyszeli, że Dave Matthews będą grali swój 1. koncert w PL, i czy zamierzają pójść.

5 po 8 w biurowcach w kuchni zawsze pełno ludzi, nie wiem ile było osób, dobre dziesięć.

Nikt nie słyszał o takim zespole, a co dopiero o koncercie.

To też daje do myślenia, nie ma w ogóle promocji tego koncertu. ZZ Top, Plant, Santana, wiszą na każdym rogu, a tu cisza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

 

 

Radio Gdańsk, Muzyczna Strefa po godz. 18, polecam.

 

Również serdecznie polecam...

 

nie do końca. też jestem korporacyjną dziwką i jakoś to wiem :)

 

Ale tacy jak "my" są uważani za nienormalnych ... Przynajmniej w moim środowisku :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korpoludy nie słuchają takiej muzy ;-) radio drEska, przytupańce, chociaż w moim korpo jest kilku metali, fanów progresu, jazzu, Snarky Pauppy nawet ;-) nie jest tak źle. Ale DMB to nie zespół który wyprzeda w PL stadiony. Nie ma szans, będzie odwołany na 100%. Promotor nie sprawdził sprzedaży ich płyt w naszym kraju zanim zorganizował koncert i ustalił ceny biletów?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

A jednak udało sie zakupić bilet na front w atrakcyjnej cenie ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość znalazł patent i ma swój styl, ale jest nudny...cała jego muzyka to granie na jedno kopyto.

Pamiętam, że fragmentami podobały mi się 2,3 i 4 płyta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncert obejrzałem do połowy z płyty a drugą połowę z miejsca na widowni. Na płycie klimacik ale nagłośnienie nienajlepsze, na galerii natomiast trochę dalej od muzyków ale za to uczta dla ucha. Generalnie impreza z dużym plusem, kawałki w znakomitej większości ze starszych płyt. Bis rozwalił na kawałki chyba wszystkich. Co do gustów muzycznych... no cóż, każdy ma swoje. Nudną muzyka bym tego nie nazwał a wokal Dave'a to perełka. Subiektywnie.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 20

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.