Skocz do zawartości
IGNORED

Marantz 7009 czy warto aktualizować do Auro 3 D


darek2

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie obecnie taka aktualizacja kosztuje 149 euro, moje pytanie czy już ktoś to robił i jak wrażenia dźwiękowe ? Ja do swojej 7009 mam podłaczoną kobinację 9.1:

1. przednie

2. przednie górne

3. centralny

4. sub.

5. surrandy boczne

6. surrandy tylne

 

Głośniki firmy Usher

 

Boczne i tylne ze względu na pomieszczenie mam na bocznych ścianach, tylne powyżej 10 cm nad poziomem bocznych, boczne ponad poziomem uszu, ale nie ma problemu jak przesunę kanapę do przodu i będą z tyłu, mam na uchwytach BT, które mozna różnie regulować, salon ma 37 m kwadratowych.

Czy w takiej konfiguracji jest sens inwestować w aktualizację Auro 3 D, która uważam nie jest tania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie bardzo, dopiero się pojawił atmos i kilka tytułówf filmów na Blu ray, następnie pojawiały się Auro 3D oraz DTS X ale filmów z tymi dekoderami dźwięku brak. Dlatego na dzień dzisiejszy moim zdaniem jest to wywalenie kasy na marne, ja by się wstrzymał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak to przetwarza dźwięk w dotychczasowych starszych formatch jak DTS HD, Dolby True HD itd....

Jesli mówimy o sztucznym włączeniu dekodowania podczas ogladaia ścieżki 5.1 DTS HD to spodziewam się że tak samo ja kw satrszych typach. Pewne pasmo zostaje odcięte przesunięte w czasie i puszczone przez inne kolumny. Zrobione tak aby grały wszystkie. To już robi efekty.

 

Jednak ja także wstrzymał bym się z aktualizacją do momentu większego rozpowszechnienia. Do tego czasu może jeszcze stanieć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.