Jump to content
IGNORED

Wzmacniacz słuchawkowy do Nostromo 5

Marcin_59249

Recommended Posts

Szukam wzmacniacza słuchawkowego idealnego dla wyżej wymienionego DACa. Dodam że szukam urządzenia stacjonarnego a nie przenośnego i zazwyczaj używam słuchawek Sennheiser Momentum Over Ear lub Audio-Technica ATH-M40x. Będę wdzięczny za wszelkie pomysły i propozycje.

Słuchawek Audio-Technica ATH-M40x nigdy nie słyszałem i wymądrzać się nie będę ,ale Sennheiser Momentum Over Ear i Nostromo 5 to dość ciekawe zestawienie . Ja poszukał bym czegoś neutralnego, osobiście posiadam Nostromo X1 WM8742 i Valentine 2 , bo nie należę do osób szukających głębokiej analogowości ( przez pół mojego życia możliwe było tylko analogowe brzmienie) więc ja lubię jak kłuje trochę w uszy.Gdybym jednak chciał wnieść w ten zestaw trochę spokoju i muzykalności to poszukał bym czegoś z linii PRO-JECT-a .To jednak zdanie starego i pewnie półgłuchego melomana.

Ciekawe jak zabrzmiałyby te moje Sennki w zestawieniu z Nostromo 5 i Valentine 2.

Osobiście lubię nieco ocieplone ale w miarę naturalne brzmienie. Nie jestem fanem kłucia w uszy a sesje odsłuchowe na słuchawkach trwają u mnie długo więc brzmienie nie powinno być męczące.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.