Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz słuchawkowy do Nostromo 5


Marcin_59249

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam wzmacniacza słuchawkowego idealnego dla wyżej wymienionego DACa. Dodam że szukam urządzenia stacjonarnego a nie przenośnego i zazwyczaj używam słuchawek Sennheiser Momentum Over Ear lub Audio-Technica ATH-M40x. Będę wdzięczny za wszelkie pomysły i propozycje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawek Audio-Technica ATH-M40x nigdy nie słyszałem i wymądrzać się nie będę ,ale Sennheiser Momentum Over Ear i Nostromo 5 to dość ciekawe zestawienie . Ja poszukał bym czegoś neutralnego, osobiście posiadam Nostromo X1 WM8742 i Valentine 2 , bo nie należę do osób szukających głębokiej analogowości ( przez pół mojego życia możliwe było tylko analogowe brzmienie) więc ja lubię jak kłuje trochę w uszy.Gdybym jednak chciał wnieść w ten zestaw trochę spokoju i muzykalności to poszukał bym czegoś z linii PRO-JECT-a .To jednak zdanie starego i pewnie półgłuchego melomana.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak zabrzmiałyby te moje Sennki w zestawieniu z Nostromo 5 i Valentine 2.

Osobiście lubię nieco ocieplone ale w miarę naturalne brzmienie. Nie jestem fanem kłucia w uszy a sesje odsłuchowe na słuchawkach trwają u mnie długo więc brzmienie nie powinno być męczące.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.