Skocz do zawartości
IGNORED

Zestaw stereo między 2000-3000 zł


Trafimow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów!

Chciałbym nabyć zestaw stereo w kwocie wymienionej powyżej.

3000 za nowy

2000 wzwyż za używany.

pokój ma 25m2. Słucham rocka od łagodnych ballad po hard rockowe kawałki przy czym lubie instrumentale dlatego zależy mi na jakości dzwięku insrumentów gitara etc.

Znajomy polecił mi Dali Zensor 3 plus wzmacniacz Creeka, Nada lub Rotela.

Nie mam absolutnie nic przeciwko uzywanym sprzętom tylko kwestia trafić coś w swoim województwie (wielkopolska). Wolałbym odebrać sprzęt osobiście.

Proszę o porady i sugestie czy wybór jest dobry i jeżeli tak to w jaki wzmacniacz celować :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ta zakładka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

do 25m2 sugerowałbym raczej kolumny podłogowe, szczególnie że słuchasz muzyki, która potrzebuje trochę dociążenia, basu.

Spójrz proszę na polskie kolumny Pylon Audio Pearl 25, które możesz zasilić wzmacniaczem NAD C326 BEE (ewentualnie jeśli trochę zwiekszyć budżet, model wyższy C356. BEE) lub Yamaha A-S301. Z elektroniką Yamaha uzyskasz bardziej efekciarski dżwiek z podbitymi skrajami pasma.

 

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oraz oferty finansowej słuźę pomocą. Zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na odsłuchy.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Do Twoich potrzeb, jeśli nieco zwiększył byś budżet proponował bym zestaw oparty na kolumnach Klipsch R28F z elektroniką Yamaha,

 

Jeśli natomiast stricte trzymamy się budżetu, kolumny Tannoy V4i także z elektroniką Yamahy np. wspomnianym modelem AS301.

 

W razie pytań lub wycen zapraszam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 25 m poszukaj podłogówek, Pylon pearl 25 myślę że bedą dobrym wyborem jak lubisz akustyczne brzmienię poszukaj marantz, xindak, onkyo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz NAD C352 i kolumny B&W DM603 i bedzie bardzo dobrze.

Bedzie czysto, klarownie, przestrzennie, mocno i bez jazgotu. Sprzet uzywany, ale godny uwagi. Do rocka jak sie patrzy. Mialem tak zestawiony system i bylo bardzo fajnie. Wzmacniacz nadal posiadam natomiast kolumny sprzedalem i czasami troche za nimi tesknie.

Taki zestaw ma tyle pary, ze ciezko w to uwierzyc. Kolumny, ktore posiadam teraz sa lepszej klasy od DM603, ale nie zagraja tak glosno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2-3k a ten mi tu 5000 proponuje... To dwukrotnie większy budżet. W porównaniu z tym jaki shit mam teraz od wielu juz lat napewno nowym sprzętem sie nie znudzę po miesiącu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nowe to kup z UK Tannoy dc6t za £249. To smieszna cena. Z dostawa do Pl max £300.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Do tego dokup uzywany wzmacniacz I cd Marantza serii 6003/6004. Razem powinno Cie to wyniesc nie wiecej niz 3.5tys pln. Nie jest to bog wie jak swietny zestaw, ale na poczatek wystarczy. Caly ten sprzet powinien byc dostepny w sklepach w PL wiec umow sie i posluchaj jak to razem gra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huberto dobrze radzi - ja bym tez uzywke japonczyka kupil na poczatek a Tannoye dobrze sie z nim komponuja I sa za smieszne pieniadze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ta zakładka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Genesis spadaj z tąd bo cię tu nikt nie chce do hooja

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nowe to kup z UK Tannoy dc6t za £249. To smieszna cena. Z dostawa do Pl max £300.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Piszesz o tych głośnikach co w PL kosztują 7 tysi za parę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki chłopaki ale marantz 5xxx czy 6xxx wzmacniacze grają bardzo słabo , bez góry z nadmuchanym basem

Proponował bym cóż z nada lub bardzo bezpieczny zakup kandy k2

 

 

 

Piszesz o tych głośnikach co w PL kosztują 7 tysi za parę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie to jest ten sam modę ale ulepszony zwróć uwagę na oznaczenie se

W Polsce podobna cena była jak sprowadzałem kilka tygodni temu bo tez mnie zaciekawiło dlaczego tak tanio

Nowa seria wychodzi wiec stare sie musza sprzedać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to jest ten sam modę ale ulepszony zwróć uwagę na oznaczenie se

W Polsce podobna cena była jak sprowadzałem kilka tygodni temu bo tez mnie zaciekawiło dlaczego tak tanio

Nowa seria wychodzi wiec stare sie musza sprzedać

 

Ciekawe czy nowa seria jest faktycznie lepsza od poprzedniej i czy warto dopłacać drugie tyle do nowej. Intuicja podpowiada mi, że w nowej serii będą pewnie kosmetyczne zmiany bez większego wpływu na dźwięk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wlasnie marantz lepiej gral od NADa. Kazdy lubi co innego. Co do Roksana kandy to zgadzam sie w 100%, ale budzet na to nie pozwala.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Marantza pm7200 - porażka, nie spodziwalbym się po serii 6xxx nic lepszego. A porażka to z Denonem 1500r, ale także z 735r, który mam obecnie i nie odbiega on jakością dźwięku od 1500r który miałem poprzednio, choć cenowo znacznie odbiega w dół :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.