Jump to content
IGNORED

wzmacniacz do monitor audio silwer 10 z przelotką pod ampli

grubynex

Recommended Posts

witam.chciałbym prosić o pomoc w wyborze wzmacniacza stereo do kolumn silwer 10.wiem że tylko odsłuch,ale prosiłbym o jakieś propozycje.

pokój około 30m.muzyki słucham prawie każdej oprócz metalu itp.częściej spokojna muzyka.muzyka 75% koncerty,filmy 25%

na wzmacniacz przeznaczyłem 6000zł,może być nowy lub kilku letni,warunek żeby można go było spiąć z amplitunerem do kina

aktualnie podłączone do denona avr 2809+blu ray denon dvd-2500bt,da się słuchać ale wydaje mi się że te kolumny stać na więcej,w salonie przy zakupie słuchałem ich z nad c375bee i to inne granie. mam też stary cd sony ES po wymianie lasera(oryginalnego) na razie będzie grał ze wzm..a pózniej może jakiś dac.no chyba że wzmak bęzie z dakiem.

dobrze by było żeby wzmacniacz miał czystą szczegółową górę,lekko ocieploną średnicę,i bas nisko schodzący ale z dobrą kontrolą (kolumny same w sobie mają fajny nisko schodzący basik .wskazana byłaby dobra wydajność prądowa i przynajmniej 120w.wolałbym coś z regulacją tonów (na wszelki wypadek) oczywiście z kina nie rezygnuję ale chciałbym też móc posłuchać uczciwego stereo.

idę na urlop więc wygospodaruje trochę czasu żeby pojezdzić i posłuchać.

z tego co mam w okolicy do posłuchania:

ANTHEM INTEGRATED 225 używka

BC ACOUSTIQUE EX-332D nowy

YAMAHA AS-2000 używany

jestem otwarty na wszelkie propozycje tylko zależy mi na czasie ponieważ po urlopie będzie ciężko z czasem.

z góry bardzo dziękuję za pomoc

myślałem nad nim ale tu mam bliżej i dwa klocki taniej

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ale wolałbym coś z regulacją tonów

coś chyba zle wkleiłem link ,mieszkam koło krakowa a i cenę na niego mają niezłą 4200

Hidden Content

Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

używka oczywiście

A MOŻE NAD MASTERS M-3

Hidden Content

Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

• 2 weeks later...

jestem na jutro umówiony na odsłuch music hall a70.2 i

czy ktoś zna Audio-gd precision 2 mało jest w sieci o tym chińczyku wygląda na niezle zbudowany(dual mono, pasywna regulacja volume i może pracować jako końcówka) i dystrybutora mam blisko ale z odsłuchu to raczej nici .

i jeszcze jeden pomysł monobloki np. Audiolab 8200m i do tego jakiś przedwzmacniacz .

sorry że tak mieszam ,ale nie mogę sie zdecydować.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.