Skocz do zawartości
IGNORED

Czy do 30.000zł można zbudować sensowny zestaw?


bullterier

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawi mnie, czy do 30.000zł można zbudować sensowny zestaw? Słucham muzyki klasycznej i jazzu. Chodzi mi o nowy zestaw składający się z odtwarzacza cd, wzmacniacza i kolumn podłogowych (ew. podstawkowe hi-endowe kolumny). Mam świadomość, że za w/w pieniądze można lepiej, ale wybierając używkę. Jednak moim celem jest nowy zestaw. Jeśli chodzi o muzykę klasyczną to mam szeroki gust, od baroku poprzez symfonię. Co do wzmacniacza, to wybieram jednak wzmacniacz tranzystorowy. Zależałoby mi na elektronice Made in Japan. CO do kolumn to jestem max. otwarty na wszelkie propozycje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz…ale to jakaś masakra. Wpierw otwierasz temat z zapytaniem o kolumny za 12K. Teraz kolejny, tym razem cena oscyluje w granicach 30K. Zaczynam się obawiać, że w takim tempie do świąt dojdziemy do 500 000 złotych i wtedy Mikołaj zejdzie na zawał.

 

 

Ale jesli te otwieranie kolejnych tematów ma jakiś sens i szukasz odpowiedzi, to - tak. Nawet Made In Japan za te pieniądze będzie brzmieć pięknie. Jak? Na to pytanie już przy takiej kwocie musisz sobie sam sprawdzić.

Za 30K mozna wybierać pomiędzy spokojem i nutą przyjemności w brzmieniu Angielskim, finezją Duńskich producentów, lub w zdecydowany i klarowny sposób oddanie wszystkiego, co ma do zaoferowania muzyka własnie z "klocków" z Japonii.

 

Elektronika do 15-10K, reszta na porządne głośniki. I nie ma tutaj rozdziału wg. mnie na to czy coś nazwac HE czy nie. Tak naprawdę ta granica jest tak płynna i róznie odbierana. Dla jednego B.M.C to juz High End, dla innego jeszcze nie.

Kwestia oceny. A i tak najważniejsza jest muzyka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz…ale to jakaś masakra. Wpierw otwierasz temat z zapytaniem o kolumny za 12K. Teraz kolejny, tym razem cena oscyluje w granicach 30K. Zaczynam się obawiać, że w takim tempie do świąt dojdziemy do 500 000 złotych i wtedy Mikołaj zejdzie na zawał.

 

 

Ale jesli te otwieranie kolejnych tematów ma jakiś sens i szukasz odpowiedzi, to - tak. Nawet Made In Japan za te pieniądze będzie brzmieć pięknie. Jak? Na to pytanie już przy takiej kwocie musisz sobie sam sprawdzić.

Za 30K mozna wybierać pomiędzy spokojem i nutą przyjemności w brzmieniu Angielskim, finezją Duńskich producentów, lub w zdecydowany i klarowny sposób oddanie wszystkiego, co ma do zaoferowania muzyka własnie z "klocków" z Japonii.

 

Elektronika do 15-10K, reszta na porządne głośniki. I nie ma tutaj rozdziału wg. mnie na to czy coś nazwac HE czy nie. Tak naprawdę ta granica jest tak płynna i róznie odbierana. Dla jednego B.M.C to juz High End, dla innego jeszcze nie.

Kwestia oceny. A i tak najważniejsza jest muzyka.

 

Nalezy otwarcie i bez żenady traktoować takich .........

To co zaczyna sie dziać to juz urąga wszelkim smakom i poczuciu dystansu. Albo kolejna prowokacja. Przecież już za 50 funtow mozna kupić fajny cd jak czytam, że dopiero od 8 tys zlotych fajnie gra to mysle sobie co wy ludzie bierzecie i ile wam płacą za nakręcanie tych bredni?

 

Prosze o przeniesienie tego wątku do dzialu HI END tam jest miejsce na te brednie. Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież już za 50 funtow mozna kupić fajny cd jak czytam, że dopiero od 8 tys zlotych fajnie gra to mysle sobie co wy ludzie bierzecie i ile wam płacą za nakręcanie tych bredni?

 

Jakie masz doświadczenie z drogimi systemami ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie, czy do 30.000zł można zbudować sensowny zestaw? Słucham muzyki klasycznej i jazzu. Chodzi mi o nowy zestaw składający się z odtwarzacza cd, wzmacniacza i kolumn podłogowych (ew. podstawkowe hi-endowe kolumny). Mam świadomość, że za w/w pieniądze można lepiej, ale wybierając używkę. Jednak moim celem jest nowy zestaw. Jeśli chodzi o muzykę klasyczną to mam szeroki gust, od baroku poprzez symfonię. Co do wzmacniacza, to wybieram jednak wzmacniacz tranzystorowy. Zależałoby mi na elektronice Made in Japan. CO do kolumn to jestem max. otwarty na wszelkie propozycje.

Ja tu się głowie co wybrać do 3000zł, kwoty 10x mniejszej, a tu gość ma problem jak wydać 30.000zł xd

Najlepszy jest tekst "czy do 30.000zł można zbudować sensowny zestaw?"

Pozdro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można.

Tylko, że już na początku są schody, bo tak:

sieciówka plus IC Valhalla zje 30% z 30 tysi i po zakupie średniego patefonu

nie starczy nawet na zwykłe Staxy.

Trzeba jednak zatrudnić licencjonowanych księgowych...

Powiem więcej - do 300 tysięcy może da radę, ale to już łatwiejsze ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie widzicie problem skoro najpierw pyta o kolumny za 12000zł a teraz o cały zestaw za 30 000zł .

 

Najlepszy jest tekst "czy do 30.000zł można zbudować sensowny zestaw?"

I jak widać nie masz pojęcia o czym piszesz .

To nie jest tak że masz 10x tyle i to wystarczy bo tak naprawdę im masz więcej kasy tym trudniej coś wybrać / kupić a łatwiej popełnić błędy .

 

Wracając do pytania .

30 000zł to już są pieniądze w których można mieć zestaw dobrej klasy ale najpierw trzeba sobie samemu odpowiedzieć - czego szukam w brzmieniu .

Są gusta i guściki i w tych pieniądzach nie należy zapominać o poprawie akustyki !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście uważam, że nowy zestaw za 30 kzł plus kable to "troszkę" za mało na made in japan :)

jednak używka..można coś poskładać sensownego....dla przykładu :

Accuphase DP500

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

lub Accuphase DP-400

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Accuphase E-450

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

lub Accuphase E-250

ale chwilowo nie mogę znaleźć żadnego linka :)

Dynaudio Special 25

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

i po temacie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc.Kup sobie Lebena 300f+patefon Transrotora+Kolumny AP Tempo 6-powinieneś być zadowolony i 30kzł nie twoje.Do kabli będziesz musiał niestety dołożyć.Pozdrawiam i udanych poszukiwań życzę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odchudzony "zestaw marzeń" (bez black boxa i z podstawowym CD 07 Ayona, a miast 25SE, F160), prezentowany chyba w zeszły czwartek w Nautilus w Krakowie. Oczywiście prezentowany był nieodchudzony :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mztv patrząc na rynek i ofertę mozna smiało stwierdzić, że nawet 100 000 to za mało. Idąc tym sposobem myslenia mozna dojść do wniosku, że nawet 250 000 to za mało.

Patrząc na to wszystko z boku zaczyna się mieć wrażenie, że nie ma muzyki tam, gdzie nie ma ogromnych pieniędzy. Nie ma przyjemności ze słuchania muyki tam, gdzie nie wydasz wszystko co możesz sobie wyobrazić na kabelki…a gdzie reszta systemu?

 

W rzeczywistości każdy zna swoje mozliwości finansowe i "ścianę" za która już nie przejdzie i nie wyda ani przysłowiowego centa więcej. Tak samo jak brzmienie, mozna dojść do pewnego brzmienia, gdzie stwierdzamy "to jest to", mając świadomość, że gdzies tam jest lepiej…za horyzontem ogormnych pieniędzy.

 

Wydając 30K na zestaw kolejną kwotą by nie zrobić kroku w bok, a do przodu to inwestycja rzędu 45-50K za zestaw. Czy jednak usłyszymy wydane dodatkowo 70% kwoty więcej? Śmiem twierdzić, że jeśli usłyszymy to będą to nikłe wręcz niuanse i szczegóły jedynie do wychwycenia na zasadzie bezpośredniego porównania tego samego nagrania.

Bardziej brzmienie wynikać będzie z realizacji samego nagrania, niż z wydawania coraz więcej i więcej.

 

Owszem, mozna sprzedac nerki by kupic lepszy amp czy głosniki. Tylko pytanie nalezy sobie zadać wprost - czego oczekujemy. Mozna całe zycie zbierać na kabelki, wtyczki…a mozna z przyjemnością posłuchać dobrej muzyki na swoim wybranym sprzęcie.

 

Czy będzie lepiej? Zawsze gdzieś, coś be∂zie brzmiało "lepiej", pytanie czy jestesmy gotowi by za te "lepiej" płacić nieskończone kwoty…każdy musi sam sobie odpowiedzieć na to pytanie.

 

Dla mnie 30K za zestaw jest absolutnie kwota na tyle wystarczającą, że można spokojnie kupić pod siebie doskonałe produkty dające świetne brzmienie. Co więcej, będzie to brzmiało, wyglądało i działało długie lata. Wszystko rozbija sie o własne preferencje "ucha" i oczekiwań.

 

Sam miałem dylemat "co dalej". Mój zestaw to c.a. 50K By usłyszeć róznicę na tyle istotną, by chcieć zmieniać, musiałbym zacząć od innych głosników (wydatek rzędu 25K by odczuć różnicę w jakości), potem być może źródło (wydatek rzędu 8K).

Efekt…być może wcale nie byłaby ta kwota dobrze wydana, a może dobrze…kto wie. Za te dołożone pieniądze wolę kupić jednak sobie 100 nowych albumów i wystarczy mi jeszcze na dobry fotel do odsłuchu i dobre wczasy z całą rodziną.

Jest gdzieś moim skromnym zdaniem granica sensu wydawania pieniędzy na wszystko w zyciu. Bo swiat zawsze da nam pod nos "lepsze", ale czy lepsze, czy moze droższe?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 to dla mnie jest dobrze na złożenie sprzętu :) można złożyć swietnie grający sprzęt pod swoje upodobania - najgorsze jest to ze wszytkich klocków nie można prze testować w rożnych konfiguracji , dlatego czasem kupujemy drożej bo myślimy ze zaoszczędzi nam tego szukania

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten watek jest kolejnym z rzedu ktory ma za zadanie wpajac ludziom, ze trzeba zaplacic krocie za dobry dźwięk.

 

wszystko zalezy od preferencji i umiejetnego zestawienia klockow, mozna miec dobry zestaw za 10.000 i mozna moec slaby za 50.000

 

cena nie gra

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy od preferencji i umiejetnego zestawienia klockow, mozna miec dobry zestaw za 10.000 i mozna moec slaby za 50.000

 

Święte słowa.

 

osobiście uważam, że nowy zestaw za 30 kzł plus kable to "troszkę" za mało na made in japan :)

 

No właśnie. Dobry Japończyk jest drogi. Nie lepiej poszukać czegoś made in UK / made in Germany / made in gdzieś bliżej i bez cła?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bluesound Powernode N330 - Elac Vela BS403 - B&W ASW610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewna trudność polega na tym, że made in germany też lubi być drogie. Generalnie tanie są te które robią w Chinach, czasem robią to wyśmienicie. Jednak wtedy należy napisać made in china, a nie made in u.k. czy germany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego Ar3cky....nie do końca mnie zrozumiałeś....."osobiście uważam, że nowy zestaw za 30 kzł plus kable to "troszkę" za mało na made in japan :)"

nie lubię cytować sam siebie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

osobiście uważam, że nowy zestaw za 30 kzł plus kable to "troszkę" za mało na made in japan :)

jednak używka..można coś poskładać sensownego....dla przykładu :

Accuphase DP500

http://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/28/196685.php

lub Accuphase DP-400

http://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/29/197068.php

http://allegro.pl/accuphase-dp-400-i5550526321.html

Accuphase E-450

http://allegro.pl/accuphase-e-450-high-end-powystawowy-i5526086713.html

lub Accuphase E-250

ale chwilowo nie mogę znaleźć żadnego linka :)

Dynaudio Special 25

http://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/27/196226.php

http://allegro.pl/dynaudio-special-25-i5532563284.html

i po temacie :)

 

Accuphase i Dynaudio? Wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie najpierw napisz jakie masz pomieszczenie i przede wszystkim jaki zestaw i co w nim jest nie tak co chcesz ulepszyć bo w ciemno ciężko cos doradzać. I da się w tych pieniądzach kupić sensowny zestaw nowy. Nawet w sporo mniejszych ale to zależy od wymagań.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie, czy do 30.000zł można zbudować sensowny zestaw? Słucham muzyki klasycznej i jazzu. Chodzi mi o nowy zestaw składający się z odtwarzacza cd, wzmacniacza i kolumn podłogowych (ew. podstawkowe hi-endowe kolumny). Mam świadomość, że za w/w pieniądze można lepiej, ale wybierając używkę. Jednak moim celem jest nowy zestaw. Jeśli chodzi o muzykę klasyczną to mam szeroki gust, od baroku poprzez symfonię. Co do wzmacniacza, to wybieram jednak wzmacniacz tranzystorowy. Zależałoby mi na elektronice Made in Japan. CO do kolumn to jestem max. otwarty na wszelkie propozycje.

Leben+Vandersteen+Docet Lector. I po sprawie.

 

A jeśli wzmacniacz tranzystorowy, to nie można.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Accuphase i Dynaudio? Wątpię.

a czemu :)...koleżka posiada zestawik dynaudio 25 z accuphase dp 510 i e 460.....i jest bardzo dobrze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy kefy "to też pomyłka" ale uważam, ze połączenie z dynkami jest ok.....a tak na marginesie....co byś polecił za 30 kzł "z japonii" ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włochy, Japonia i Izrael, czyli najtańszy cd Docet Lector, najdroższa integra TEAC-a i kolumny Morel Octave Signature.

 

Spokojnie można to uznać za hi-end i mieści się dokładnie w założonym budżecie. W Trójmieście od ręki do posłuchania i kupienia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny watek majacy na celu generowac ruch na forum?

zainteresowany otwiera po raz enty watek "co by tu kupic" po czym znika a ludziska klepia bez ladu i skladu co popadnie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ludziska klepia bez ladu i skladu co popadnie

 

Czyli jak w większości wątków i zakładce hi-end w całości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 20

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.