Skocz do zawartości
IGNORED

Czy do 30.000zł można zbudować sensowny zestaw?


bullterier

Rekomendowane odpowiedzi

Mozna znalesc teoche fajnych slepych testow na sieci - czesto wynika z nich ze trudno dostrzec roznice miedzy komponentami tanimi i bardzo drogimi. Nie mowie tu o calych torach ale jakis elementach toru audio. To tez pozostawia do myslenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuje sprzet naprawde tanio. Za to co mam w sygnaturze (wszystko nowe oprocz wzmaka, ktorego kupilem z drugiej reki, ale z ponad 3 letnia gwarancja) zaplacilem z dostawa jakies £2800. W Polsce cena katalogowa to pewnie cos ponad 30tys zlotych.

Po ponad 2 latach kompletowania, moge powiedziec, ze sprzet gra naprawde dobrze. Ile bede musial wydac, zeby miec cos lepszego...podejrzewam, ze kolejne £4000. Wiem co bym chcial za ta cene. Kwestia pomieszczenia, przeprowadzki, aranzacji no i odlozenia tych pieniedzy. Za jakies 3 lata wymienie calosc.

 

Gdybym mial te pieniadze teraz wraz z odpowiednim pokojem to kupilbym Neat ultimatum xl6 z zestawem Leema Tucana 2 i Antila 2s Eco. Czy warto dolozyc do tego zestawu...ja wiem, ze warto. Poki co, to jedyne co mnie nie przekonalo w hi-fi to kable sieciowe. Testowalem 3 i zero efektu.

Nie zgodzę sie ze zeby lepiej musi być zaraz 4k .

Napewno nie przesłuchałem wszytkich klocków

W audio jest taka zabawa zeby złożyć odpowiednio ze sobą pod swój gust , czasem szukamy egzotycznych rzeczy i firm kiedy to normalne firmy mogą nam tego dostarczyć ,

Ale niestety nie można wszytkich klocków w rożnych kombinacji sprawdzić , chyba trzeba było by pracować w sklepie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poki co, to jedyne co mnie nie przekonalo w hi-fi to kable sieciowe. Testowalem 3 i zero efektu.

powinienes sie cieszyc

teraz wyobraz sobie ze w koncu uda ci sie zlozyc cos na tyle czulego ze sieciowki wyjda jak na dloni.

to poczatek konca

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuje sprzet naprawde tanio. Za to co mam w sygnaturze (wszystko nowe oprocz wzmaka, ktorego kupilem z drugiej reki, ale z ponad 3 letnia gwarancja) zaplacilem z dostawa jakies £2800. W Polsce cena katalogowa to pewnie cos ponad 30tys zlotych.

Po ponad 2 latach kompletowania, moge powiedziec, ze sprzet gra naprawde dobrze. Ile bede musial wydac, zeby miec cos lepszego...podejrzewam, ze kolejne £4000. Wiem co bym chcial za ta cene. Kwestia pomieszczenia, przeprowadzki, aranzacji no i odlozenia tych pieniedzy. Za jakies 3 lata wymienie calosc.

 

Gdybym mial te pieniadze teraz wraz z odpowiednim pokojem to kupilbym Neat ultimatum xl6 z zestawem Leema Tucana 2 i Antila 2s Eco. Czy warto dolozyc do tego zestawu...ja wiem, ze warto. Poki co, to jedyne co mnie nie przekonalo w hi-fi to kable sieciowe. Testowalem 3 i zero efektu.

Tucana 2 za 1750 wystawiona na ebay uk - w razie jakbys chcial przyspieszyc zmiane ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie Wybaczcie, że się w trące ale nie do końca wiedziałem gdzie się podpiąć:

 

Czy ktoś miał z was kontakt z tymi sklepami?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

albo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Mają w tej chwili spore upusty....naprawdę spore.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

DENON: AVR X7200W,  DPD 3310UD, CREEK EVOLUTION 100A, CREEK  EVOLUTION 50DC, DALI MONTOR 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie Wybaczcie, że się w trące ale nie do końca wiedziałem gdzie się podpiąć:

 

Czy ktoś miał z was kontakt z tymi sklepami?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

albo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Mają w tej chwili spore upusty....naprawdę spore.

 

Akustik projekt - kupilem u nich MF M3i w najlepszej cenie. Moge z czystym sumieniem ich polecic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie zgodzę sie ze zeby lepiej musi być zaraz 4k .

Napewno nie przesłuchałem wszytkich klocków

W audio jest taka zabawa zeby złożyć odpowiednio ze sobą pod swój gust , czasem szukamy egzotycznych rzeczy i firm kiedy to normalne firmy mogą nam tego dostarczyć ,

Ale niestety nie można wszytkich klocków w rożnych kombinacji sprawdzić , chyba trzeba było by pracować w sklepie

 

Zeby kupic to co napisalem, to tyle bym musial na pewno wydac a o to mi w tym poscie chodzilo.

Wszystkich kombnacji sie nie da przesluchac, bo jest ich wiecej niz w toto lotku.

 

 

Tucana 2 za 1750 wystawiona na ebay uk - w razie jakbys chcial przyspieszyc zmiane ;)

 

Nie kupilem dwa miesiace temu za £1000 (po wplaceniu zaliczki) to nie kupie tez za £1750. Poki co nic nie bede zmienial i skupie sie na tym co najwazniejsze, czyli domu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Dlaczego pozbawiać się tych wspaniałych chwil, to tak jakby nie móc pójść na dobry koncert orkiestry bo w domu zagra gorzej (temat obecnie mocno oblegany tu na forum w zakładce hi end).

 

To chyba co innego. Znam brzmienie live zarówno rocka, bluesa jak i brzmienie akustycznego trio jazzowego plus trąbka lub sax. Jakos frustracji po tym nie mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

A drugie pytanie to jakie są te ważniejsze rzeczy, na które warto wydawać kasę?

 

Jak ktos widzi cos wazniejszego niz audio...to juz wiadomo że pewnie spał na kanapie ze 2 razy i od razu wszystko gra tak samo i nie warto "marnowac" pieniędzy na cos lepszego :) jest tu kilka przypadków gdzie żona nie wyraziła zgody na dobry sprzęt audio..ja bym zmienił również żonę i po kłopocie :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba co innego. Znam brzmienie live zarówno rocka, bluesa jak i brzmienie akustycznego trio jazzowego plus trąbka lub sax. Jakos frustracji po tym nie mam :)

Dla mnie słuchanie muzyki na żywo i słuchanie super kosmicznych zestawów to uczestniczenie w pewnej iluzji. Dlatego to porównuje. Wspaniale spędzony czas.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak ktos widzi cos wazniejszego niz audio...to juz wiadomo że pewnie spał na kanapie ze 2 razy i od razu wszystko gra tak samo i nie warto "marnowac" pieniędzy na cos lepszego :) jest tu kilka przypadków gdzie żona nie wyraziła zgody na dobry sprzęt audio..ja bym zmienił również żonę i po kłopocie :))

A moze zamiast zony lepiej pewna czesc swojego ciala??? Zapewne przyniesie to lepszy efekt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie jestem na festivalu w Plock i jak od kilku miesiecy mam swoje stereo to stwierdzilem, ze na takich koncertach jakosc dzwieku szczegolnie w kwestii 3d jest slaba. Muzycy sa porozmieszczani na scenie a z glosnikow slychac plaska plame dzwieku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jak bede mial okazje to sie skusze. Czasem chodze posluchac kapel rockowych do klubow. Pamietam jak trzy lata temu bylem na Gran Canarii I poszedlem posluchac muzyki do pubu. Kapela wmiotla mnie w ziemie. Ludzie nie dawali im skonczyc. Czasem sa takie nieznane perelki, ale czesto zdarzaja sie buble artystyczne.

Pamietam tez wystep na wyscigach konnych zespolu spiewajacego kawalki Queen. Grali naprawde dobrze. Nawet wokalista byl calkiem niezly. Bawilem sie jak dziecko do wieczora :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, dlatego obawy, ze jakis rockowy koncert zabrzmi lepiej , sa niepotrzebne.

 

Wlasnie w filharmonii , gdzie sala jest przygotowana akustycznie muzyka moze lepiej wypasc no ale, zeby pozniej przestalo sie podobac sluchanie tego samego u siebie w domu, to w wypadku hi fi ze sredniej polki bym sie nie bal.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.