Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny do Yamaha a-s 3000, kwota max 30 tys. zł


Tomek Dobrzański

Rekomendowane odpowiedzi

Witam; Jestem posiadaczem Yamahy a-s 3000 i dedykowanego im odtwarzacza. Obecnie posiadam kolumny yamaha soavo-1 oraz monitory soavo-2. Zastanawiam się nad zakupem głośników z wyższej półki tak do max 30 tys zł za parę. Ostatnio bardzo spodobały mi się kolumny Monitor Audio PL 200,300 z tym że nie mam za bardzo możliwości posłuchać ich w zestawieniu z Yamahą :-(. Jak myślicie takie połączenie się sprawdzi ? może macie jakieś inne propozycje ? Słucham prawie każdego rodzaju muzyki, sprzęt ma własny pokój 30 m2.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcisnęli Ci w sklepie kolumny Yamahy do zestawu... niefortunne zestawienie.

Absolutnie, bezwzględnie, nieodwołalnie zapomnij o łączeniu Yamahy z Monitor Audio!

Przerabialem to, więc wiem co piszę! Ładnie wyglądają, ale grają do dupy!

Po pierwsze: żadne z kolumn, które mają wysokotonowy metalowy.

Ja bym się zainteresował ofertą Xaviana.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nabyłeś yamaszkę w cenie 20kzł za klocek i ........zostałeś nakręcony na kolumienki tej samej firmy....to przykre :)

no może:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze sprobowac z B&W PM1 mam te monitory (pokoj tez 30 mkw )ponad 3 lata kiedys sluchalem ich z tym wzmacniacze i bylem zadowolony zrezygnowalem z zakupu yamahy tylko ze wzgledu na cene ale konfiguracja byla jak dla mnie ok

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 30 m2 ...B&W PM1....bez przegięć :)....z monitorów to raczej sonus faber extrema......swoją drogą.....ciekawe czemu proponuję same sonusy :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,jak chcesz monitory do duzego pokoju ,to prosze bardzo,http://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/29/197212.php

jak cos zapraszam na priv,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając do dyspozycji 30 tysięcy, najwłaściwszą decyzją będzie własna decyzja, bez względu na trud jaki trzeba ponieść fatygując się samemu. Zresztą można z salonu wypożyczyć głośniki. A tutaj to każdy swoje będzie proponował, jedne skrajnie inne od drugich rozmijając się z Twym gustem. Równie dobrze, można w ten sposób próbować polecić komuś jakąś kobietę...na żonę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam posłuchać Sonus faber Olympica 2. To bardzo dobre połączenie z Twoja elektroniką.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, jest także możliwość zorganizowania odsłuchu w Twoim domu. Zapraszam do kontaktu.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Po pierwsze: żadne z kolumn, które mają wysokotonowy metalowy.

Ja bym się zainteresował ofertą Xaviana.

Wg mnie bzdura. Z metalu beryl zagra i to zagra tak, ze z butow wyrwie. Z niemetali - diament, czyli odmiana alotropowa wegla.

Tyle ze to bedzie granie bliskie zywemu brzmieniu instrumentow, o czym 80-90% audifili nie ma bladego pojecia, lagodzac brzmienie zestawu lampami, zle skonfigurowanym zrodlem analogowym i zamulonymi kocem kolumnami itp.

 

Te zacna aczkwiek bardzo droga Yamahe wystarczyloby podpiac pod stare kolumny Yamaha NS-1000/1000M lub NS-590 (takie mam). Siedza tam berylowe kopuly. Podpinajac dobre zrodlo dzwieku mozna sie mocno zdziwic. Te 30 000zl warto madrze wydac. Wiele wspolczesnych kolumn w cenie do 20-30kzl nie ma wg mnie startu do starych berylowych Yamah.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Life is too short for boring HiFi..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda. Wiele osób nie ma pojęcia jak powinien grać tweeter i do tego mając słaby, jazgoczący sprzęt probują łagodzić przekaz kiepskimi tweeterami ze szmaty lub innymi wynalazkami. Beryl czy Diament obok AMT to na dziś najlepsze tweetery ale faktem jest, że różnią się miedzy sobą jakością i beryl berylowi nierówny. Niektóre firmy oszukują że mają beryl, a to tylko natryskiwana berylem powierzchnia zwykłego tweetera.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly30

oj oj oj- znowu się zagalopowałeś. Beryl, Diament powiadasz - a ja mówię marketnig i oszustwo. Te szmaciane tweetery, których tak nie lubisz nadal grają tak, że wstęgi i te pseudo beryle i diamenty mogą się schować.

Widzę że tu tylko nieliczni na tym forum kumają o co kaman - Szymon, Stary Audiofil, Milimetr

 

Tomek

Sonus Faber Olympica III( to raczej z drugiej reki jeśli ma być 30tys) lub II. Ale ja też nie bałbym się SF Cremona M.

 

No i na deser: SF Elipsa - 32 tys na wyprzedaży w TOP-HI FI - na pewno się dogadasz skoro kupiłeś Yamahe 3000 :)

Nawet bym się nie zastanawiał :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Beryl czy Diament obok AMT to na dziś najlepsze tweetery ale faktem jest, że różnią się miedzy sobą jakością i beryl berylowi nierówny. Niektóre firmy oszukują że mają beryl, a to tylko natryskiwana berylem powierzchnia zwykłego tweetera.

Otoz to. Technologia produkcji kopulek berylowych z berylu o "czystosci" 99,9% jest kosztowna i zaawansowana. To nie byle tloczenie blachy aluminiowej, czy obrobka plastiku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Life is too short for boring HiFi..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly30

oj oj oj- znowu się zagalopowałeś. Beryl, Diament powiadasz - a ja mówię marketnig i oszustwo. Te szmaciane tweetery, których tak nie lubisz nadal grają tak, że wstęgi i te pseudo beryle i diamenty mogą się schować.

Widzę że tu tylko nieliczni na tym forum kumają o co kaman - Szymon, Stary Audiofil, Milimetr

 

Tomek

Sonus Faber Olympica III( to raczej z drugiej reki jeśli ma być 30tys) lub II. Ale ja też nie bałbym się SF Cremona M.

 

No i na deser: SF Elipsa - 32 tys na wyprzedaży w TOP-HI FI - na pewno się dogadasz skoro kupiłeś Yamahe 3000 :)

Nawet bym się nie zastanawiał :)

 

To mamy inny pogląd. Jeszcze nie słyszałem szmacianego tweetera, który zbliżyłby się do dobrego berylu czy diamentu, choć Dynaudio ma dobre to miękkie tweetery, ale i tak nie mają szans.

 

Co do kolumn SF to właśnie jest to dziś chińszczyzna o fatalnym dźwięku i zdecydowanie bym nie polecał. I też bym się nie zastanawiał bo za darmo bym nie wziął.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szmaciane tweetery na całe szczeście się nie zbliżają do bełkotu diamentowo-berylowego.

 

Tak tak Sonus jest bardzo fatalnym producentem. Tylko Focale z tanią, chińską zwrotką są topowe. Utopie są utopijne - najlepsze kolumny na świecie tylko jeszcze nikt nie słyszał że by wybitnie i w wyrafinowany sposób zagrały. Nadają się do jednego: łupnij , jebnij, zabij.

 

Tomek

Posłuchaj starego Baby, a będziesz bardzo zadowolony

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna udowadniasz, że nie masz pojęcia o sprzęcie. Za to kochasz chiński chłam.

Wielu,łącznie z tobą nie ma pojęcia jak na żywo gra perkusja czy metalowe instrumenty i nie wie, że szmata nie jest w stanie przenieść właściwego ataku transjentów początkowych takich instrumentów. Co do finezji to tak jak ty wielu uważa, że jak zafałszują brzmienie kocem, stłumią połowę dźwięków to mają super finezyjny i muzykalny dźwięk, ale to bzdura i muzyczny fałsz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonusy Olympica to jest jakieś totalne nieporozumienie. Słyszałem jak grają i jak dla mnie, to powinno sie je wycofać z produkcji. Jak komuś pasuje taki dźwięk, to niech kupi dobre kolumny i zakryje je grubym kocem. Efekt będzie ten sam. A jak zrobi sobie akustykę to będzie można koc ściągnąć i cieszyć się dźwiękiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o tym pisałem. Ale nie tylko te grają nędznie. Równie nędznie grają SF za pół miliona. To jest totalny fałsz muzyczny. Żaden instrument tak nie wybrzmiewa jak te kolumny je pokazują. Ale niektórzy kupują oczami i metkami. Firma znana od lat, niegdyś bardzo szanowana, do tego ładna okleina, fajny lakier, wygląda dobrze to w sumie musi być dobre, a że nie jest to cóż, kogo to obchodzi.

 

Widzę że tu tylko nieliczni na tym forum kumają o co kaman - Szymon, Stary Audiofil, Milimetr

 

 

O tak, na pewno. Co ciekawe ci twoi nieliczni kochają lampy, które ty uważasz za szajs. Dziwne więc masz autorytety... :-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Wielu,łącznie z tobą nie ma pojęcia jak na żywo gra perkusja czy metalowe instrumenty i nie wie, że szmata nie jest w stanie przenieść właściwego ataku transjentów początkowych takich instrumentów. Co do finezji to tak jak ty wielu uważa, że jak zafałszują brzmienie kocem, stłumią połowę dźwięków to mają super finezyjny i muzykalny dźwięk, ale to bzdura i muzyczny fałsz.

Abstrahujac od personalnych uwag, lepiej tego bym nie ujal. Z tego tez powodu z wieloma audiofilami ciezko mi sie dogadac. Starcia i klotnie sa juz bardzo blisko. Szkoda nerwow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Life is too short for boring HiFi..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy dla mnie to szajs. Stary, Szymon, Milmietr - sa ok - a że jeszcze nie wyrośli z lampy - no cóż :)

Sly30 - żal czytać twoje wypociny o Sonusie.

Koc - ciepłe odzienie. Które Sonusy sa owinięte kocem - bo nie zauważyłem ? Fałsz to kopułki diamnetowe i berylowe i wciskanie kity ze sandwich i plastik gra naturalnie - buahaaa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szmaciane tweetery na całe szczeście się nie zbliżają do bełkotu diamentowo-berylowego.

 

 

Co do twojego zdania na temat kabli w gruncie rzeczy zgadzam sie z Toba.

Natomiast co powyzszego wpisu to uwazam ,ze przesadzasz piszac takie jednoznaczne stwierdzenia na temat tweeterow.

Niestety problem nie lezy w budowie tweetera takiego czy innego ale w budowie urzadzen audio.

Z powodu tego ,ze wiekszosc wzmacniaczy jest fatalnie wykonana z technicznego punktu widzenia (pomijam wykonanie obudowy ) tzn. mowiac kolokwialnie "jazgocze" podlaczanie takich urzadzen do szczegolowego tweetera z berylu czy diamentu daje oplakane efekty dzwiekowe.

Potem trzeba ratowac sie kablami , ktore lagodza przekaz ale niestety rowniez wycinaja ( zamulaja ) caly dzwiek.

Tak jak w kablach nie ma cudow za 5 zeta tak tym bardziej nie ma takich cudow wsrod urzadzen.

Ludzie oceniaja jak gra konkretny system czesto na symfonice lub malych skladach muzycznych a wg. mojej opinii najtrudniej przekazac i opanowac jest zenski wokal , tzn. przekazac czysty i nie zafalszowany dzwiek ale bez krojenia uszu czy tzw. jazgotu.

Na takim tescie wyklada sie wiele urzadzen i to nawet za pierdylion zeta.

 

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sf kiedyś robił dobre kolumny. To co oferują dziś nie jest warte rozważań. Faktycznie żal że firma roztrwoniła dawny kapitał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otoz to. Technologia produkcji kopulek berylowych z berylu o "czystosci" 99,9% jest kosztowna i zaawansowana. To nie byle tloczenie blachy aluminiowej, czy obrobka plastiku.

 

Jest po prostu niezdrowa dla produkujących cała reszta nie wiele się różni od produkcji np membran tytanowych.Ciut wyższa jest temperatura grzania blachy berylowej do tłoczenia na gorąco ot cała trudność.

 

Wszelkie rzadkie materiały miałem okazję macać i obrabiać w latach 80 w Instytucie Fizyki Jądrowej gdzie wtedy pracowałem.

 

Czego tam sobie ludzie na fuchę nie robili, tłumiki do aut z kwasówki, bloczki alpinistyczne z tytanu; ach fajnie powspominać :) Jak się z kierownictwem dobrze żyło to i na 3 miechy do CERN-u do szwajcarii wysyłali na chałturę.

Magazynier po kontroli miał 5 milionów manka i 7 superaty i pomyśleć wszystko szło na przelew mocny żołądek chłop miał ale na koniec wypitego lizolu nie wytrzymał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

 

 

Co do twojego zdania na temat kabli w gruncie rzeczy zgadzam sie z Toba.

Natomiast co powyzszego wpisu to uwazam ,ze przesadzasz piszac takie jednoznaczne stwierdzenia na temat tweeterow.

Niestety problem nie lezy w budowie tweetera takiego czy innego ale w budowie urzadzen audio.

Z powodu tego ,ze wiekszosc wzmacniaczy jest fatalnie wykonana z technicznego punktu widzenia (pomijam wykonanie obudowy ) tzn. mowiac kolokwialnie "jazgocze" podlaczanie takich urzadzen do szczegolowego tweetera z berylu czy diamentu daje oplakane efekty dzwiekowe.

Potem trzeba ratowac sie kablami , ktore lagodza przekaz ale niestety rowniez wycinaja ( zamulaja ) caly dzwiek.

Tak jak w kablach nie ma cudow za 5 zeta tak tym bardziej nie ma takich cudow wsrod urzadzen.

Ludzie oceniaja jak gra konkretny system czesto na symfonice lub malych skladach muzycznych a wg. mojej opinii najtrudniej przekazac i opanowac jest zenski wokal , tzn. przekazac czysty i nie zafalszowany dzwiek ale bez krojenia uszu czy tzw. jazgotu.

Na takim tescie wyklada sie wiele urzadzen i to nawet za pierdylion zeta.

 

Pozdr.

 

Zapropnujesz jakąś trudną realizację z damskim wokalem, proszę...chętnie posłucham i wyciągne wnioski...myślę, że gospel a'capella też się idealnie nadaje...wibracje murowane...osobiście, również na ciężkich brzmieniach typu Decapitated oceniam jakość góry...całą masa brzmień na przełomie średnicy i góry nieodpowiednio podana może ... Aż strach pomyśleć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapropnujesz jakąś trudną realizację z damskim wokalem, proszę...chętnie posłucham i wyciągne wnioski...myślę, że gospel a'capella też się idealnie nadaje...wibracje murowane...osobiście, również na ciężkich brzmieniach typu Decapitated oceniam jakość góry...całą masa brzmień na przełomie średnicy i góry nieodpowiednio podana może ... Aż strach pomyśleć ...

 

Np.

 

Sade "Love is stronger than pride"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stare kolumny Yamaha NS-1000/1000M lub NS-590 (takie mam). Siedza tam berylowe kopuly. Podpinajac dobre zrodlo dzwieku mozna sie mocno zdziwic. Wiele wspolczesnych kolumn w cenie do 20-30kzl nie ma wg mnie startu do starych berylowych Yamah.

 

Prawda, takie Yamahy do dziś są w wielu studiach nagraniowych. Kto kiedyś kupił (w Polsce raczej zdobył), to ich nie zmienia, bo nie ma takiej potrzeby. Nawet Metallika idzie gładko i soczyście. Rasowy monitor studyjny i znacznie więcej. Niektórym najbardziej przeszkadza, że wyglądają jak Altusy i dlatego je z góry przekreślają. Cóż poradzić na genetyczne uprzedzenia. W dzisiejszej cenie - absolutny killer. O charakterze dźwięku w deseń Magico... droższych kilkaset razy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, takie Yamahy do dziś są w wielu studiach nagraniowych. Kto kiedyś kupił (w Polsce raczej zdobył), to ich nie zmienia, bo nie ma takiej potrzeby. Nawet Metallika idzie gładko i soczyście. Rasowy monitor studyjny i znacznie więcej. Niektórym najbardziej przeszkadza, że wyglądają jak Altusy i dlatego je z góry przekreślają. Cóż poradzić na genetyczne uprzedzenia. W dzisiejszej cenie - absolutny killer. O charakterze dźwięku w deseń Magico... droższych kilkaset razy.

 

Byłem u jednego gościa, który ma highendowy sprzęt, a takie monitory sobie kupił z ciekawości, nie wiem które dokładnie, ale mówił, że to legenda i chciał sprawdzić. Podłączył je przy mnie zamiast Loganów i ... dźwięk się skończył.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<br />Prawda, takie Yamahy do dziś są w wielu studiach nagraniowych<br />

 

chyba cos mixujesz Wulem... NS1000 z berylem podobno to byl i jest do dzisiaj rodzynekiem w swojej klasie, natomiast slynne studyjne bliskiego pola to NS10....

Plyty zmiksowane na nich ponoc grają wszedzie dobrze, ale grania z nich nie ma żadnego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gość chce porządne kolumny za trzy dychy a wy mu z jakimiś rupieciami wyjeżdżacie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 23

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.