Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny do Yamaha a-s 3000, kwota max 30 tys. zł


Tomek Dobrzański

Rekomendowane odpowiedzi

To wiesz co masz zrobić?

Q21 proponuje odsłuch u Ciebie,to chyba dobra opcja?

Druga sprawa jak ktoś napisał,masz klocki za tyle PLNów to musisz być pewny czego szukasz,ja bym wiedział.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Łokmen Saba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że nie piszę nic tutaj nie oznacza że nie czytam waszych postów ;-) a czytam na bieżąco jeśli się coś pojawi :-p

Samo czytanie nie da ci zbyt wiele. Z niego nie stworzysz swojego wymarzonego dżwięku. Ile jest na tym forum uczestników tyle jest gustów dżwiękowych. I każdy wybierał przez pryzmat swoich preferencji ( wygląd , prestiż , opinie z forum , walory soniczne ). Ja trafiłem może przez jakiś przypadek na Dali Helicon 400 i w najblizszych latach na recenzje głosników będę spogladał jedynie z ciekawości . Nie mam potrzeby lepiej , drożej , bardziej hi-endowo , inaczej .Nie ma innej recepty jak odwiedzić kilka salonów z dobrym hi-fi i słuchać , słuchać i jeszcze raz słuchać .Każda konfiguracja sprzętu to rodzaj lini papilarnych właściciela i powiem to po raz juz któryś - wybierzmy go dla siebie a nie sąsiada , kolegi , pseudo doświadczonego audiofila z tego czy innego forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.