Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny do Denon PMA-520 AE


Bialy920

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

proszę o pomoc w wyborze kolumn do wzmacniacza Denon PMA-520 AE. Zastanawiam się pomiędzy:

 

JBL Studio 290

Magnat Shadow 209

Paradigm Monitor 9 v.7

KLIPSCH RP-250F

 

Kwota: do ok 3200zł

 

Zależ mi na głębokim basie ale nie dudnieniu, tak żeby było czysto ale dosadnie oraz wyraźnych średnich i wysokich tonach :)

Liczę też na inne propozycje jeżeli jest coś bardziej godnego uwagi w tej cenie

 

Pokój 20 metrów.

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

zacznę od modeli wybranych przez Ciebie kolumn, po pierwsze kolumnę te mogą okazać sie zbyt duże do pomieszczenia 20m2, druga sprawa to wzmacniacz, który jednak ma pewne ograniczenia w mocy. Jeśli wzmacniacz w najbliższym czasie nie będzie zmieniany, musimy poszukać modeli kolumn stosunkowo łatwych do wysterowania.

Na pewno warto brać pod uwagę kolumny Klipsch serii Reference Premierę. To dynamicznie grające konstrukcje, które mają stosunkowo wysoką wydajność. Spójrz także na zestawy Dynavoice oraz polską konstrukcję Pylon Audio Sapphire 25 (chociaż w tym przypadku miałbym wątpliwości, czy wzmacniacz nie jest za słaby).

 

Zapraszam jednak serdecznie na odsłuchy do naszego salonu. W przypadku pytań oraz oferty finansowej służę pomocą.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

proszę o pomoc w wyborze kolumn do wzmacniacza Denon PMA-520 AE. Zastanawiam się pomiędzy:

 

JBL Studio 290

Magnat Shadow 209

Paradigm Monitor 9 v.7

KLIPSCH RP-250F

 

Kwota: do ok 3200zł

 

 

 

Coś dużo tańszego ale moim zdaniem warto posłuchać : Indiana Line Nota 550

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za uwagi, ale już zdążyłem dokonać zakupu :)

 

Kupiłem wzmacniacz Denon 720 AE oraz kolumny Dali Zensor 7. Jestem baardzo zadowolony :)

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denon z dali daje zmulony dźwięk. Jest mało szczegółów i wogole mało sie dzieje. Taki zestaw dobrze maskuje słabe nagrania jak mp3 ale na normalnych nagraniach jest delikatnie mówiąc słabo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor napisał wątek po czym udał się do Salonów Denona no i sprzęt ma :)

Nie pierwszy i ostatni. I tak dobrze że nie kupił tej 520 tki przecież tego by nigdy nie odsprzedał dalej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem przekonany co do złego współgrania denona z dali, wydaje mi się że ktoś miał jakiś kiepski klocek i teraz uogolnia. Słuchałem z zensorami 3, niewygrzanymi, i już było calkiem dobrze, ktoś pisał że pma-1055r z ikon2 gra super.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wszystko jest oczywiście kwestią odczuć, nam takie brzmienie się podoba w swoim przedziale cenowym.

 

Salon Audio Świat

Jórskiego 56

03-593 Warszawa

Tel: 22 747 02 90

www.audioswiat.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tę wątpliwą przyjemność posiadać Dali Zensor 3 wraz z Denonem pma 720 ae. Zamiast samemu posłuchać, kupiłem sugerując się recenzjami i kosztowało mnie to parę stów w plecy. Dźwięk wybitnie zamulony, jest to fatalne zestawienie i nie wiem jak można polecać takie "coś". Dali Zensor 3 po zmianie wzmacniacza pokazały, że posiadają całkiem ładny środek, wokale jak na ich cenę są bardzo ok. Natomiast niskie tony mają całkowicie spierdzielone, po prostu dudnią i tyle. Denon pma 720 ae to chyba obok najtańszego modelu Onkyo najgorzej grający wzmak jaki można obecnie kupić, wycofany, zamulony, wybitnie bezbarwny środek pasma niech będzie całym podsumowaniem tego czegoś od denona. Bardzo, bardzo mocno odradzam każdemu takie zestawienie. Ps. Dedykowany do tego wzmacniacza odtwarzacz CD również trzyma poziom wzmacniacza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dali Zensor 3 po zmianie wzmacniacza pokazały, że posiadają całkiem ładny środek, wokale jak na ich cenę są bardzo ok.

 

A co w takim razie polecasz do Zensorów 3? Chciałbym skompletować jakiś zestaw z kolumnami podstawkowymi i te Zensory brałem pod uwagę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, to piszcie że ten konkretny denon jest do d... a nie że ogólnie połączenie denona z dali jest złe. To jest po prostu niski model, ma określoną charakterystykę brzmienia która faktycznie może nie współgrac z dali, ale np wyższe modele są neutralne brzmieniowo jak np 1500ae 1500r 1055r 735r i one mogą doskonale podkreślać zalety kolumn.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w takim razie polecasz do Zensorów 3? Chciałbym skompletować jakiś zestaw z kolumnami podstawkowymi i te Zensory brałem pod uwagę.

Mogę Ci tylko napisać na podstawie tego z czym u mnie grały Dali Zensor 3, najpierw z Denonem pma 720 i jak pisałem, bardzo żałowałem, że takiego wyboru "na pałę" dokonałem. Powiem Ci, że po miesiącu już nawet nie mogłem 5 minut słuchać tego zestawu, gra to razem bardzo źle, to zamulenie dźwięku jest nie do zaakceptowania. Potem udało mi się sprzedać wzmacniacz Denona i kupiłem NADa c 356 i tu już było bardzo ładnie na wokalach, góra delikatna i przyjemna ale znowu bas Dali Zensor 3 jest jaki jest, absolutnie nie schodzi nisko, jest dudniący, może komuś taki wystarczy a nawet się spodoba, mi się nie podoba. Sprzedałem Zensory 3 (właśnie przez ten ich charakter niskich tonów) i kupiłem Castle Knight 2 i bez względu na to czy np. za rok nie kupię czegoś lepszego od nich, Castle Knight 2 zostaną ze mną na zawsze, bardzo lubię ich brzmienie, chociaż mają swoje ograniczenia. Oczywiście nie twierdzę, że tylko NAD do Dali Zensor 3 (to akurat miałem w domu więc wiem jak grało), kolega słuchał Zensorów 3 ze wzmacniaczem Music Halla (nie pamiętam modelu ale cena coś koło 3.000 zł ) i mówił, że grały jeszcze ładniej niż z NAD-em 356. Sprawdź jak masz możliwość jak zagrają Zensory 3 z wzmacniaczem Music Halla, możesz też zobaczyć z NAD-em. W każdym razie wzmacniacz Denona pma 720 ae omijaj szerokim łukiem. Lepiej wydać dwa razy więcej na wzmacniacz ale czerpać przyjemność ze słuchania muzyki niż poskąpić i kupić tego Denona. Dali Zensor 3 to fajne kolumienki ale nie grają dobrze razem z Denonem pma 720.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie z kolei zainteresowało porównanie zensor3 z Castle2 bo też przymierze się kiedyś do nich, mógłbyś coś wiecej napisać? Słychać różnicę klasy między nimi czy raczej to kwestia gustu i komuś innemu mogą się zensory bardziej spodobać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie z kolei zainteresowało porównanie zensor3 z Castle2 bo też przymierze się kiedyś do nich, mógłbyś coś wiecej napisać? Słychać różnicę klasy między nimi czy raczej to kwestia gustu i komuś innemu mogą się zensory bardziej spodobać?

Knight 2 ciężko mi zakwalifikować do jakiejś klasy, nie wiem też czy jako ich wielki sympatyk pisząc o nich jestem obiektywny, dla mnie to kolumienki mające "duszę". Słyszałem je w połączeniu z Pioneerem A 70 i cedekiem Pioneera pd 50 i nigdy byś nie uwierzył, że to grają kolumny za ok. 1500 zł. Na forum są osoby, które słuchały ich z zestawem Music Halla i w takim zestawieniu byli oczarowani "Knightami" 2. Kolega, który w tym samym czasie co ja kupował Knight 2 słuchał ich w salonie w zestawieniu z Heed Obelisk i Knight 2 wygrały w jego opinii z Dynaudio dm 2/7. Barwa, nasycenie, muzykalność, brak agresji to chyba najbardziej pasuje do Knight 2. Przed Zensorami 3 i Knight 2 miałem Paradigm monitor 7 v7 i te kolumny wskazałbym jako całkowite przeciwieństwo Castle Knight 2. Paradigm monitor 7 v 7 to bezduszne, bezbarwne ale bardzo dynamiczne granie, moim zdaniem świetne kolumny na fronty do kina domowego i nic więcej. Takie jest moje zdanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to już wyobrażam sobie jak fajnie muszą grać castle4 ... bo castle3 mają ponoć nawet mniej basu od "2", mniejszy głośnik basowy mimo że wieksza skrzynka, dopiero Castle4 rozwijają w pełni skrzydła.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to już wyobrażam sobie jak fajnie muszą grać castle4 ... bo castle3 mają ponoć nawet mniej basu od "2", mniejszy głośnik basowy mimo że wieksza skrzynka, dopiero Castle4 rozwijają w pełni skrzydła.

Nie wiem co dla Ciebie jest priorytetem w kolumnach ale jeżeli bas to powinieneś szukać gdzie indziej. Owszem Castle Knight 2 mają bardzo dużo basu i bardzo nisko jak na monitory schodzą ale jest bas i bas. Bas Knight 2 nie ma wybitnego uderzenia - w tej kwestii jest średnio, bardziej jest dopełniający/dosycający dźwięk. Oczywiście zależy też z jakim wzmacniaczem będą grały - jaki ten wzmacniacz ma charakter basu. Sam pewnie wiesz, że każde pasmo jest tak samo ważne i nawet najlepszy bas nie pomoże jak reszta pasma jest skopana, to samo tyczy się środka i góry. Jak zależy czy Ci na mocnym uderzeniu na basie, dynamice to osoby chwalą sobie kolumny Klipsch.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale nie,najważniejsza dla mnie średnica i góra, bas jako dodatek, ale ogólnie mam większe zaufanie do podlogowek, prawie zawsze brzmią lepiej od monitorów ze swojej linii, w tym niżej schodzacy bas.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale nie,najważniejsza dla mnie średnica i góra, bas jako dodatek, ale ogólnie mam większe zaufanie do podlogowek, prawie zawsze brzmią lepiej od monitorów ze swojej linii, w tym niżej schodzacy bas.

I jeszcze jedna rzecz o której powinieneś wiedzieć przymierzając się do Knightów. Wokale w Knight 2 są delikatne, nie są absolutnie wypchnięte do przodu, wręcz są wycofane w porównaniu z resztą pasma i nad tym ubolewam hehe. Żeby nie ten sposób ich grania byłyby dla mnie idealne (do pominięcia jest nawet ich kulejąca dynamika ale te wokale mogłyby być mocniejsze/większe).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam że jeśli wokale to i partie instrumentalne i w ogóle cała średnica wycofana? To niedobrze, lubię miłe wokalistki :) Trzeba zatem do nich odpowiedniego wzmaka, neutralny Denon 1500 może nie być odpowiedni. Już niektórzy narzekają że ma odchudzona średnicę, dla mnie w sam raz.

 

... a może to moje Tannoye robią całą tę piękną średnicę a nie wzmak? :) W końcu brytyjskie brzmienie, ale Castle też powinny być brytyjskie (?)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam że jeśli wokale to i partie instrumentalne i w ogóle cała średnica wycofana? To niedobrze, lubię miłe wokalistki :) Trzeba zatem do nich odpowiedniego wzmaka, neutralny Denon 1500 może nie być odpowiedni. Już niektórzy narzekają że ma odchudzona średnicę, dla mnie w sam raz.

 

... a może to moje Tannoye robią całą tę piękną średnicę a nie wzmak? :) W końcu brytyjskie brzmienie, ale Castle też powinny być brytyjskie (?)

Tak jak napisałem, niestety wokale w Knight 2 są cofnięte w porównaniu z górą i dołem i są delikatne. Nie jest to tzw. brytyjskie brzmienie. Powiem Ci, że wszystko zależy z czym się je zestawi. Z wzmakiem NAD 356 i źródłem, które ma wyrazistą, "dużą" średnicę jak np. mój nowy cedek na którego bardzo czekam - Vincent cd 400 te wycofanie i delikatny wokal absolutnie nie przeszkadzał powiedzmy, że w jakiś sposób udało się to zniwelować. Jednak gdy słuchałem z cd Denona 720 (straszne g...wno) oraz Playstation 3 i NAD-a c 546 ewidentnie wokal był wycofany, do tego słabiutka rozdzielczość wymienionych odtwarzaczy CD pogarszała jeszcze sytuację.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, to piszcie że ten konkretny denon jest do d... a nie że ogólnie połączenie denona z dali jest złe.

;)))))

 

Jak już masz te Dali to poszukaj cierpliwie np. Thule Audio Spirit IA100

 

Tak mniej więcej on wygląda:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Po kontakcie z Denonem to może wiele zmienić w Twoim życiu. Pamiętaj tylko nic nie kupuj bez odsłuchu. Każdy ma inny gust.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Mrok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem bardzo zadowolony z wyboru ale brakuje mi trochę basu. Średnie i wysokie dźwięki brzmią jak dla mnie super :)

 

Jaki subwoofer byście polecali do 2 tyś złotych? I na przyszłość jakiej marki wzmacniacz Waszym zdaniem (bo widzę że Denon nie ) gra najbardziej dynamicznie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do stereo dobry będzie Rel T5 lub T7, ale ten już droższy. Z tanich wzmacniaczy z mocnym basem np. Nad 326,356 w zależności od budżetu. Bardzo dynamiczne i szybkie są wzmacniacze Atoll-a np. IN80, IN100. Miałem też wcześniej Music Hall-a a35.2 i basu też mu nie brakowało oraz dobrze zgrywał się z Zensor 7

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Silver_85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zadowolony z wyboru ale brakuje mi trochę basu. Średnie i wysokie dźwięki brzmią jak dla mnie super :)

 

Jaki subwoofer byście polecali do 2 tyś złotych? I na przyszłość jakiej marki wzmacniacz Waszym zdaniem (bo widzę że Denon nie ) gra najbardziej dynamicznie ?

 

Kuźwa,kupiłeś kupniasty zestaw za ok 3000pln a do tego teraz kombinujesz suba za 2tysie.

Od razu za piątaka byś zestaw złożył juz dobry brzmieniowo.

A jaki masz CD?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Łokmen Saba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
W dniu 22.07.2015 o 18:50, Adam 38 napisał:

Miałem tę wątpliwą przyjemność posiadać Dali Zensor 3 wraz z Denonem pma 720 ae. Zamiast samemu posłuchać, kupiłem sugerując się recenzjami i kosztowało mnie to parę stów w plecy. Dźwięk wybitnie zamulony, jest to fatalne zestawienie i nie wiem jak można polecać takie "coś". Dali Zensor 3 po zmianie wzmacniacza pokazały, że posiadają całkiem ładny środek, wokale jak na ich cenę są bardzo ok. Natomiast niskie tony mają całkowicie spierdzielone, po prostu dudnią i tyle. Denon pma 720 ae to chyba obok najtańszego modelu Onkyo najgorzej grający wzmak jaki można obecnie kupić, wycofany, zamulony, wybitnie bezbarwny środek pasma niech będzie całym podsumowaniem tego czegoś od denona. Bardzo, bardzo mocno odradzam każdemu takie zestawienie. Ps. Dedykowany do tego wzmacniacza odtwarzacz CD również trzyma poziom wzmacniacza.

Witaj. Czy miałeś jakieś doświadczenia z wzmacniaczem Denon PMA 1055R ? Jakie kolumny byś do niego polecał ,chodzi o podstawkowe bardziej,pomieszczenie 18 m2.Właśnie znalazłem ten wątek szukając kolum.Mam Dali Z3 w zestawieniu z tym wzmakiem. Jest trochę natarczywie przy rocku średnica zbyt wyeksponowana za to jest szczegółowość z wysokimi,basu nie ma w ogóle ,no chyba ze włącze loudness.Z Jazzem jest oK.Poradż proszę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tego połączenia jak u Ciebie. Za to słuchałem przez ostatnie 10 dni Dynaudio Emit m20. Cena bardzo ok. jak na dzisiejsze standardy..., granie z mocną podstawą basową, gładką, plastyczną i bez cienia natarczywości średnicą i pięknie nasyconymi, gładkimi wysokimi tonami. W 18m2 będą grały super. No i będzie to w jakimś sensie bardzo dobre rozwinięcie grania Dali Z3. Tylko pytanie zasadnicze - co potrafi Twój piecyk? Tego jak pisałem na wstępie nie wiem.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest przede wszystkim jasny,naturalny i dość szczegółowy,scena bardziej wgłąb ,słychać smaczki i detale.Wszystko zwarte dobrze kontrolowane nie jest zmulony raczej żywy i myśle że potrzeba mu ciemnych kolumienek.Czuję i słyszę że drzemie w nim potencjał  Jeśli chodzi o spokojne granie ,typu  jazz jest ok z Z3 .Przy rocku robi się pulpa zaczyna się zlewać  ,basu brakuje a przy głośnym słuchaniu  i włączonym loudness zaczyna z kolei dudnić . Miałem poprzednio NAD c 326 bee i w połączeniu z Z3 to już w ogóle krew z uszu napompowany bas jakby wszystko nadmuchane w wysokich żyletki,nie szło słuchać zbyt długo. Mam jeszcze Marantza nisko budzetowego Pm 35 mk2 i z nim Z 3 grają przyzwoicie,ten marantz jest akurat zamulony i te Z3 mu pasują,jest spokojnie ale bez sceny. Pma 1055 r Ma 120W przy 4Ohm i 65 przy 8.Pasmo od 5 do 100,sygnał do szumu 107db.Pobór 250W. O dziwo podłączyłem do niego przedpotopowe tonsile Zgc 30-4-56 po wymianie kondów na jantzena i wytłumieniu obudowy i musze powiedzieć ze jest spokojniej jakby okiełznane wysokie  i bas się pojawił nawet przy włączonym source direct. Hmm..:) tylko kompletnie brak szczegółowości i detali.Piecyk chce sobie zostawić.Z3 też.Poszukuje kolumn które dadzą odetchnąć uszom podczas słuchania rocka .Pochodze z małego miasta i raczej trudno czegoś posłuchać w saloniku audio jedynego w mieście tylko Dali oberon ,monitor audio,i klipsch. Szukam raczej używek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez snark
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To warto pomyśleć o Dynaudio Emit m20, Twoje uszy odetchną a rock brzmi na nich pysznie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 33

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.